Etapa 29
fifa_for_fun v mihai1411 2-3,vedeti ca joaca la fel ca meph,pe margini,sa obtina aut sau corner,si asa sa dea gol
)
Etapa 29
fifa_for_fun v mihai1411 2-3,vedeti ca joaca la fel ca meph,pe margini,sa obtina aut sau corner,si asa sa dea gol
)
etapa 30 , danny1ok v alinn50c = 0 - 3
etapa 28
meph_frumossu v fifa_for_fun 3-2
etapa 29
fifa_for_fun v mihai1411 2-3
etapa 30
alexxx_tzupy v fifa_for_fun 0-3 .. in ce hal am pierdut meciurile alea doua, numai pe greseala mea .... mi`am luat Chelsea = dezastru ... mare greseala am facut .... ce vrei Mihai, copiez si eu pe unu care joaca bine ... doar nu l`oi copia pe cel dupa ultimu` loc din divizia b ![]()
28:rusu_andrey2005 v f1or_cs 1-8 si totusi nu am jucat chiar asa rau .. putin mai bine decat in meciul cu Alin.
30:rusu_andrey2005 v puricele88 3-0
29:s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey2005 2-1 pierdute de-an ...
Etapa 28
rusu_andrey2005 v f1or_cs 1-8 Nu a fost asa usor cum o arata scorul
Etapa 29
f1or_cs v only_babbardel1 3-3
Etapa 30
mihainho86 v f1or_cs 3-5
Etapa 28
danny_racari_92 1 v 4 fallenangell002000
Etapa28
ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 6-3..poate cel mai bun meci al meu sezonu asta ..am mai avut si vreo 6-7 ratari singur cu portaru ..dar 3 pct de aur in lupta pt salvare(de baraj bineinteles
)
Etapa 29
s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey2005 2-1.
Etapa 29 :
fallenangell002000 v meph_frumossu 1-2
Etape?
Etapa 31: puricele88 v only_babbardel1 : 0 - 3 *retras
Etapa 32 : only_babbardel1 v ronaldo0201 : 3 - 3 - gol dat din corner de pe linia careului, acum nu stiu daca mingea era in interior sau afara, a iesit la sfarsit si nu am vazut reluarea (daca se considera inauntru atunci e 2 - 3 )
in primul rand,mingea era clar in interiorul careului,la fel si jucatorul.....eventual piciorul d ramas in spate calca linia.......automat pot spune ca golul nu este valabil!!Dovezi nu am deoarece meciul dupa 90 de minute era 3-3 si am iesit din joc sa clarific situatia!!nu sunt nevoit ca in caz de egal sa joc reprizele de prelungire!
@ dovada faptului ca si el a recunoscut prezenta mingii in careul mic la finalizare:
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:18:32 PM): las de 3 ori reluarea
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:18:37 PM): si pe ultimu moment intra in careu cu un picior
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:18:46 PM): abia intra doar putea sa dea normal
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:18:59 PM): daca vrei rejucam sa nu ma oftic
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:05 PM): uite
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:06 PM): a fost inafara
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:09 PM): inauntru*
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:12 PM): daca te incalzeste
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:15 PM): da hai sa rejucam odata
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:19 PM): ca sunt rupt de oboseala
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:41 PM): deeeci
BabBarDeL Olaru (3/20/2009 11:25:44 PM): decizia finala?
Ronaldo 10 (3/20/2009 11:25:55 PM): normal ca 3-2 scorul care e corect....
SE VEDE CLAR CA FRUSTRAREA NU L-A LASAT SA RECUNOASCA FAPTUL CA TOTUL S-A PETRECUT IN CAREUL MIC!!!!
ETAPA 32:only_babbardel1 v ronaldo0201 2-3 bafta babardele,mi-ar fi rusine iti mai zic o data!
Ce ai spus diferit prin asta ? Piciorul din spate era clar afara, cu asta din fata abia a intrat. Da e clar cu tine, bah baiatule ![]()
PS: El spune ca jucatorul era clar in careu, eu zic pe jumate, puneti 2 - 2.5 ( 3 pcte pt el ) ca nu mai doarma bine la noapte
noapte buna babardele,ziceai ca esti obosit...doreai rejucarea:)))
Pai sa clarificam, nu de alta..dar tu erai asa bucuros ca ai dat in minutul 90 gol ca nu mai gandeai prea rational
o tineai pe a ta, una si buna, cu bah baiatule ai lasat reluarea de 3 ori si ai vazut, mingea in aer, ca era trecuta clar (5 m) in interiorul careului mic
daca zici tu ![]()
Sa inteleg ca ai copiat discutia de pe YM sa arati ca vroiam sa rejucam ? Ai decupat-o fix cum ai vrut. Copie un rand mai sus la al doilea paragraf, ce ziceai ? :> ("daca recunoasteai, rejucam") ![]()
Sa nu uit, dupa statistica pe care o are afisata pe toti peretii ronaldo_0201, se pare ca o sa pierd maretul loc 5 ! (tot imi zicea din cand in cand printre cuvinte), cred ca o sa purced la o fapta grea din cauza ca nu mai sunt pe locul 5 sau pe cat ar trebui sa fiu, ntz ntz ntz ![]()
astept decizia lui ionutz,pana atunci obisnuieste-te cu ideea ca ai pierdut!nu mai cauta scuze si ...ai recunoscut clar ca te oftici daca nu rejucam!ce face frustrarea si nesimtirea din om....
@ultimu post in legatura cu meciul dintre mine si babardel,astept decizia lui ionutz!
Tu nu faci deloc diferenta cand e ironie, deloc deloc ? In fine , ti-am zis, pune la scor : 2 - 2.5 - sa iei tu alea 3 pcte, sa nu faci vreo prostie.
zici ca primiti bani asa va certati ![]()
babardel asa iti trebuie dc tot le bati acolo la fiecare corner al tau trebuie 10 reluari
Pai tu crezi ca e vreau sa le bat acolo ?
vreau sa le dau in apropiere, daca intra acolo ce sa fac? , cand vad ca sunt in careul mic nici nu mai dau "D", dar cand vad ca sunt pe linie pot incerca
. Decat sa dau pasa scurta, si apoi centrare, ala nu mai e corner, pot sa fac din out asa.
Mi-e naspa ca nu am reluarea, eram mai mult curios de unde am dat. Acum unu zice ca e in careu, unu afara, si se crede ce vrea ![]()
Etapa 31
ronaldo0201 v rusu_andrey2005 2-1
etapa 32: rusu_andrey2005 v marianbolohan 0-7
etapa 31: marianbolohan v ady_adinho 6-2
Etapa 30
ady_adinho - rolando_0201 2-1..greu
bafta ady!meci frumos!