FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«116171819»
mihai141125.03.2009 07:17

Etapa 33

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 3-0

 

Etapa 34

 

dogu_91 v mihai1411 0-3

 

a venit titlul 5 :D,l-am egalat pe danutz,sa actualizezi hall of fame ionute :D

 

AliN4u25.03.2009 15:43

etapa 34 , alinn50c v puricele88 = 3 - 0

Sergyu1625.03.2009 15:44

Etapa 33

 

s3rgyu_adriano_13 v alinn50c 3-2

 

Excelent adversar , am tremurat pe final.

 

Si gata si campionatul asta. Am terminat cu o zestre de 56 de puncte. E ok se putea si mai bine.

DoctorLov25.03.2009 16:19

Etapa 34

 

rusu_andrey2005 0 v 1 fallenangell002000

bubutza25.03.2009 16:27

confirm. astept cu nerabdare barajul.

AliN4u25.03.2009 19:39
Etapa 33

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 3-0

 

Etapa 34

 

dogu_91 v mihai1411 0-3

 

a venit titlul 5 :D ,l-am egalat pe danutz,sa actualizezi hall of fame ionute :D

 

grats

BabBarDeL25.03.2009 20:12

Etapa 34 : only_babbardel1 v fifa_for_fun : 0 - 5 :yes:

ady_4steaua25.03.2009 23:18

Etapa 34

ady_adinho-meph_frumosu 4-3..baieti eu plec maine in portugalia si ma intorc duminica..sper sa nu imi vina randu la alegeri...

branica26.03.2009 09:59

etapa 34

only_babbardel1 v fifa_for_fun 0-5 ... I`am promis ca o sa il nenorocesc dinainte de meci :P

mihainho8626.03.2009 16:04

Ronaldo, bolohan azi e ultima zi cand pot juca. de maine e gata sezonul, vacanta :clap: :clap: :clap:

ronaldo_020126.03.2009 22:26

Etapa 33

 

mihainho vs ronaldo_0201 2-1

 

Inca un sezon frumos,felicitari castigatorului!

 

@fior meciul direct dintre noi doi a facut sa fiu eu pe 4 :beer2:

Dany's26.03.2009 22:30

Maine seara e gata...cine se astepta ca sa ies pe 3 cu Aston Villa :hooray:

bubutza27.03.2009 06:04

mai am meciul cu branica. sper sa putem juca pana diseara.

marianb27.03.2009 13:50

etapa 34: mihainho86 v marianbolohan 1-1

bubutza27.03.2009 16:53
33:fifa_for_fun v rusu_andrey2005 2-1
branica28.03.2009 07:21

Felicitari Mihai .... Ti`am zis ca nu o sa retrogradez cu Chelsea ... Cred ca am iesit pe 7 :)

bubutza28.03.2009 17:25

felicitari Mihai.

 

baraje, chestii pe cand? ca sunt in forma :)) m-am incalzit. yamasha ma dorea pe mine.. vreau sa-i mai fac o bucurie, poate de data asta chiar schimbam numele diviziei B.

ronaldo_020128.03.2009 17:34

Felicitari Mihai......in schimb felicitari tuturor! :thumbsup:

mihai141129.03.2009 06:16

mersi.felicitari si voua

Sergyu1629.03.2009 12:12

Primim si noi clasam final ? :thumbsup:

DoctorLov29.03.2009 13:59

eventual si inregistrarea de la meciul adinho 4-3 meph :)))

i0nutz8329.03.2009 17:29

clasament final

 

 

felicitari castigatorului !

untitled.png

ronaldo_020129.03.2009 17:36

ionutz eu sunt pe 4,in meicurile directe am 2 victorii cu fior:)

Dany's29.03.2009 18:43

felicitari mie,singurul care l-a batut pe campion! :whistle:

i0nutz8329.03.2009 20:44

@Ronaldo, sa imi aduci aminte la alegerea echipelor;

«116171819»