Etapa 33
mihai1411 v alexxx_tzupy 3-0
Etapa 34
dogu_91 v mihai1411 0-3
a venit titlul 5
,l-am egalat pe danutz,sa actualizezi hall of fame ionute ![]()
Etapa 33
mihai1411 v alexxx_tzupy 3-0
Etapa 34
dogu_91 v mihai1411 0-3
a venit titlul 5
,l-am egalat pe danutz,sa actualizezi hall of fame ionute ![]()
etapa 34 , alinn50c v puricele88 = 3 - 0
Etapa 33
s3rgyu_adriano_13 v alinn50c 3-2
Excelent adversar , am tremurat pe final.
Si gata si campionatul asta. Am terminat cu o zestre de 56 de puncte. E ok se putea si mai bine.
Etapa 34
rusu_andrey2005 0 v 1 fallenangell002000
confirm. astept cu nerabdare barajul.
Etapa 33
mihai1411 v alexxx_tzupy 3-0
Etapa 34
dogu_91 v mihai1411 0-3
a venit titlul 5
,l-am egalat pe danutz,sa actualizezi hall of fame ionute
grats
Etapa 34 : only_babbardel1 v fifa_for_fun : 0 - 5 ![]()
Etapa 34
ady_adinho-meph_frumosu 4-3..baieti eu plec maine in portugalia si ma intorc duminica..sper sa nu imi vina randu la alegeri...
etapa 34
only_babbardel1 v fifa_for_fun 0-5 ... I`am promis ca o sa il nenorocesc dinainte de meci ![]()
Ronaldo, bolohan azi e ultima zi cand pot juca. de maine e gata sezonul, vacanta
:clap: ![]()
Etapa 33
mihainho vs ronaldo_0201 2-1
Inca un sezon frumos,felicitari castigatorului!
@fior meciul direct dintre noi doi a facut sa fiu eu pe 4 ![]()
Maine seara e gata...cine se astepta ca sa ies pe 3 cu Aston Villa ![]()
mai am meciul cu branica. sper sa putem juca pana diseara.
etapa 34: mihainho86 v marianbolohan 1-1
Felicitari Mihai .... Ti`am zis ca nu o sa retrogradez cu Chelsea ... Cred ca am iesit pe 7 ![]()
felicitari Mihai.
baraje, chestii pe cand? ca sunt in forma
m-am incalzit. yamasha ma dorea pe mine.. vreau sa-i mai fac o bucurie, poate de data asta chiar schimbam numele diviziei B.
Felicitari Mihai......in schimb felicitari tuturor! ![]()
mersi.felicitari si voua
Primim si noi clasam final ? ![]()
eventual si inregistrarea de la meciul adinho 4-3 meph
)
ionutz eu sunt pe 4,in meicurile directe am 2 victorii cu fior:)
felicitari mie,singurul care l-a batut pe campion! ![]()
@Ronaldo, sa imi aduci aminte la alegerea echipelor;