FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12345619»
branica14.02.2009 14:48
Etapa 6

 

mihai1411 v fifa_for_fun 7-1

 

Thriller a fost pe teren ... gg Mihai ... am invatat si eu ceva ... sa nu mai joci niciodata de la altcineva de acasa :))

mihai141114.02.2009 16:23

Etapa 7

 

marianbolohan v mihai1411 0-3

 

bubutza14.02.2009 16:52
4:rusu_andrey2005 v ronaldo0201 1-2
mihai141114.02.2009 17:49

Etapa 5

 

fallenangell002000 v mihai1411 3-3

 

DoctorLov14.02.2009 18:13

Etapa 4

 

alexxx_tzupy 5 v 6 fallenangell002000, 3 goluri marcate in minutul 90, un cartonas rosu tot in min 90...spectacol total, joga bonito!:)

i0nutz8314.02.2009 18:25

@fallenangel, am eu grija de tine .. si stii tu de ce .. nu te iert amice ...

DoctorLov14.02.2009 18:32

N-am decat 3 chestiuni de zis:

 

1. Trist.

2. Respecta regulamentul pentru toti.

3. Nu ma mai vana, nu stiu cat timp pot s-alerg in zigzag.

bubutza14.02.2009 19:34

5:puricele88 v rusu_andrey2005 0-3 retras :|

6:rusu_andrey2005 v s3rgyu_adriano_13 1-3 pacat...

Sergyu1614.02.2009 19:58

Etapa 6

 

rusu_andrey2005 v s3rgyu_adriano_13 = 1-3 ...18 suturi spre poarta , ocazii ratate multe , dar la 2-1 a ratat el monumental si era sa fac egal....

ronaldo_020115.02.2009 11:22

Etapa 4

 

rusu_andrey2005 v ronaldo0201 1-2

 

Etapa 5

 

ronaldo0201 v ady_adinho 2-2 egalat la ultima faza...bft ady

 

Etapa 6

 

dogu_91 v ronaldo0201 4-4 bft dogu

 

 

Sergyu1615.02.2009 15:19

Etapa 4

 

mihainho86 v s3rgyu_adriano_13 4-5 ...La golul meu a iesit , fara sa se termine meciul . Cer depunctarea adversarului si meciul la MV 3-0 ... Imi pare rau dar vreau sa retrogradeze . Sezonul trecut am inteles , avea nevoie de puncte , dar acum...Nu stie decat qw. Sa-i fie de bine...Mai si iasa din joc...

marianb15.02.2009 15:24

etapa 5 :marianbolohan v dogu_91 2-2, alt spart vede ca nu da gol si o da pe sus [...]

GOD15.02.2009 15:26

daca tu ma faultezi cum prideam mingea si am dat un singur qw pe margine din terenu tau,si apoi am centrat si am dat gol ....

 

 

Zi ms ca ai castigat 1 p,am dat bara din 1m la ultima faza + alte mari ocazii.

 

Cand am jucat si eu klumea cu purice s-a retras ce draku sa mai zic.

mihainho8615.02.2009 15:36
Etapa 4

 

mihainho86 v s3rgyu_adriano_13 4-5 ...La golul meu a iesit , fara sa se termine meciul . Cer depunctarea adversarului si meciul la MV 3-0 ... Imi pare rau dar vreau sa retrogradeze . Sezonul trecut am inteles , avea nevoie de puncte , dar acum...Nu stie decat qw. Sa-i fie de bine...Mai si iasa din joc...

 

merge extrem de prost tot meciu...sa fi vrut sa joci pase k nu se putea.astea e..eu am dat w el cu a...tot o treaba.destepti tare astia anti qw :thumbdown: .Mingea bubuita in fata face parte din fotbal:P.

 

BabBarDeL15.02.2009 15:42

Etapa 4 : only_babbardel1 v puricele88 : 3 - 0 din cate stiu este retras

 

Etapa 6 : only_babbardel1 v f1or_cs : 0 - 10

 

Etapa 7 : alinn50c v only_babbardel1 : 1 - 3

 

 

Sergyu1615.02.2009 15:49
merge extrem de prost tot meciu...sa fi vrut sa joci pase k nu se putea.astea e..eu am dat w el cu a...tot o treaba.destepti tare astia anti qw :thumbdown: .Mingea bubuita in fata face parte din fotbal:P.

 

Doamne cat poti minti :blink: ... Nu am dat niciun a tot meciul , tu ai tinut-o numai in qw ... Am bubuit o singura data mingea , pentru ca ramasese d-ul si a degajat singur ... Nu se putea juca pase , dar eu am reusit ...Ciudat tare..

 

LE: Vad ca incriminezi , loviturile libere batute cu A . intr-adevar ai dreptate , nu e nicio diferenta intre qw si o lovitura libera batuta cu a.Trebuia sa dau pe s sa iti dau tie pase... :ce_oameni:

 

BabBarDeL15.02.2009 15:52

Tu Sergyu16 zici ca-ti merge bine, dar si eu am jucat cu tine, si mi-a mers destul de rau :)

 

Edit: Ce scuza? Ti-am zis eu vreo ceva? Am mai auzit altii carorea le-a mers rau cu tine..poate nu e de la noi ;)

F1oRinho15.02.2009 16:35

Etapa 6

 

only_babbardel1 v f1or_cs 0-10

 

Etapa 4

 

danny1ok v f1or_cs 2-3 Greu,gol de 2-3 in min 89.

mihai141115.02.2009 17:03

Etapa 4

 

mihai1411 v meph_frumossu 3-1

 

bubutza15.02.2009 17:30
7:f1or_cs v rusu_andrey2005 3-1
AliN4u15.02.2009 19:42

mihainho86 v alinn50c = 1 - 10 , etapa 6

branica16.02.2009 10:52

etapa 4

dogu_91 v fifa_for_fun 3-2

etapa 5

fifa_for_fun v alexxx_tzupy ... amanare

etapa 6

mihai1411 v fifa_for_fun 7-1

etapa 7

fifa_for_fun v meph_frumossu 1-3

 

 

Sevilla .. te regret ....

quitarr16.02.2009 16:29

ops sorry din obijnuinta postam aici

 

@ branica

 

am tot zis :))

 

ca Chelsea = faliment :))

marianb16.02.2009 17:28

etapa 6: alexxx_tzupy v marianbolohan - amanare

F1oRinho17.02.2009 12:15

Etapa 5

 

f1or_cs v mihainho86 10-5

«12345619»