FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891019»
ronaldo_020123.02.2009 12:25

Etapa 14

 

ronaldo0201 v puricele88 3-0

AliN4u23.02.2009 13:29
Etapa 10

 

dogu_91 v alinn50c 4-2(2 cornere 2 goluri :| )

 

alt qw-ist

Sergyu1623.02.2009 17:13

Etapa 15

 

s3rgyu_adriano_13 v ronaldo0201 1-7....Mi-a dat 4 goluri dintr-o faza pe care eu nu am mai intalnit-o...Se duce cu jucatorul pe margine pana langa linie de poarta , da centrare , portarul iasa , insa nu complet si el ramane cu poarta goala...E incredibil...Nu poti controla portarul , dai pe w si nu iasa de tot , numai pana la jucator , fara sa intervina insa...A vazut ca ii merge si a tot dat pana m-a luat naiba

ronaldo_020123.02.2009 17:13

Etapa 15

 

s3rgyu_adriano_13 v ronaldo0201 1-7

bubutza23.02.2009 17:19

13:rusu_andrey2005 v ady_adinho 3-3

15:rusu_andrey2005 v alexxx_tzupy 3-0

GOD23.02.2009 18:56
alt qw-ist

Alt cornerist,incepusem frumos jucam frumos cand aveam 1-0,el are 2 cornere 2 goluri,la revedere daca joci urat cu mine asa joc si eu

 

Etapa 13

 

only_babbardel1 v dogu_91 3-3

 

Etapa 14

 

dogu_91 v rusu_andrey2005 4-3 ,ce gol cu calcaiu am dat la smecherie n-am mai vazut asa

 

Etapa 15

 

ady_adinho v dogu_91 1-3

ronaldo_020123.02.2009 20:28

stai ca nu inteleg....daca dai 2 goluri din cornere joci urat?

RobYnho23.02.2009 20:33

Lasa'l mah ca iar si'a schimbat obiectivu'. : ) )

ronaldo_020123.02.2009 20:35

:laugh: :laugh:

GOD23.02.2009 20:52
Lasa'l mah ca iar si'a schimbat obiectivu'. : ) )

glumetule,esti plin de smecherii ca WC de harti.

 

 

Liga 2 ,2 topicuri mai jos.

Dany's23.02.2009 21:00

nu merge fifa fara un show din asta..

ronaldo_020123.02.2009 21:16

god iar ai inceput cu discutii inutile cred ca tu vei fi cel avertizat!

AliN4u23.02.2009 21:29
Alt cornerist,incepusem frumos jucam frumos cand aveam 1-0,el are 2 cornere 2 goluri,la revedere daca joci urat cu mine asa joc si eu

 

amuzant ..ce ai vrea sa ratez cornerele intentionat ? la tine daca iei gol din corner e jucat urat ? trist..

 

vezi de qw tau acolo si taci , dnd

ronaldo_020124.02.2009 10:24

asta zic si yo..fiecare sa isi vada de jocu lui

mihai141124.02.2009 10:58

asta nu am mai auzit-o...daca dai gol din urma cornerului inseamna ca joci urat =))

 

 

ronaldo_020124.02.2009 11:18

nici noi nu am auzit inca Mihai.....dar vezi ca totul e posibil:))

mihai141124.02.2009 11:39

eu unul prefer sa iau 10 goluri din lovituri libere sau cornere decat 1 din qw

GOD24.02.2009 13:26

Ei eu unu prefer sa bati cornerul cu centrare,nu pasa scurta si centrare in fata porti si gol cu capu.....

 

 

Si pana urma eu nu dau QW.......

mihai141124.02.2009 13:29

si eu bat scurt,dar asta din cauza ca de multe ori daca nu bate un jucator bun cornerul o ia prin careul mic

F1oRinho24.02.2009 14:08

Etapa 15

 

f1or_cs v marianbolohan 2-1

AliN4u24.02.2009 15:03
Ei eu unu prefer sa bati cornerul cu centrare,nu pasa scurta si centrare in fata porti si gol cu capu.....

 

 

Si pana urma eu nu dau QW.......

 

nu dai daca nu esti condus ..daca esti condus dai pana treci la conducere ..campionule

BabBarDeL24.02.2009 16:04

Etapa 14 : alexxx_tzupy v only_babbardel1 : 0 - 3 (retras)

 

Etapa 15 : only_babbardel1 v mihai1411 : 2-5

Dany's24.02.2009 16:20

Etapa 13: ronaldo0201 [0 - 1] danny_racari_92

Etapa 14: danny_racari_92 [1 - 3] ady_adinho

Etapa 15: puricele88 [0 - 3] danny_racari_92

 

 

 

bubutza24.02.2009 16:33
Si pana urma eu nu dau QW.......

 

esti o femeie.

nu stii sa pierzi. Vezi ca esti egalat, incepi cu qW :-j esti jenibil ma. Te mai plangi pe forum de jocul altora. Pe mess imi zici sa joc frumos :)) AHAHA ce glumet esti.

acum vii si spui ca meritai sa castigi si meciul cu mine :-j un singur cuvant te caracterizeaza: femeie. Hai vino si te plange si acum ca am avut bulan pe cand tu...

 

pana una alta:

14:dogu_91 v rusu_andrey2005 4-3 bafta sa iei 100 de campionate cu jocul asta, eu prefer sa ma duc in B jucand un joc mult mai bun ca al tau.

 

hai sa nu dramatizam.bafta in continuare, in retur ai 3-0. prefer sa nu mai joc cu mari personalitati ca tine. 20 minute pierdute din viata fara nici un folos.

ps: nu sunt deloc nervos, sunt doar revoltat de felul in care se comporta god, pe scurt iti zic ce ti-am zis si pe mess: esti o femeie cu cuc.

 

noroc.

GOD24.02.2009 16:42

=)))) Ai curaj sa te juri ca am dat vrun QW?

 

 

Veziti frate de jocu tau.

Normal ma egalezi in ultimu minut,normal ca am dat mingea in fata la bataie si am dat QA ,nu QW ;)

 

 

Atunci iti urez succes in B !

 

 

Ba si eu m-am plans pe forum ca am ratat,nu ca a jucat ala urat.

Sa isi vada fiecare de jocul lui si de acum in colo voi juca cum vreau,atat timp cat respect regulamentul.

«167891019»