noroc. sa fii sanatos
noroc. sa fii sanatos
Etapa 14
marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 = 1-3
esti o femeie.nu stii sa pierzi. Vezi ca esti egalat, incepi cu qW :-j esti jenibil ma. Te mai plangi pe forum de jocul altora. Pe mess imi zici sa joc frumos
AHAHA ce glumet esti.
asa face ![]()
Etapa 15
only_babbardel1 v mihai1411 2-5
Il macelaresc pe god..abia astept:)
Oameni buni va rog frumos sa incetati cu jignirile.
Desi asta este sectiunea de FIFA va reamintesc ca regulamentul formului este valabil si aici. Pentru rezolvarea disputelor personale aveti mesageria privata sau yahoo messanger
am inteles
Etapa 14
fifa_for_fun v f1or_cs 0-3
Etapa 14
mihai1411 v mihainho86 4-1,merita mai mult,a ratat mult
Etapa 15
ady_adinho v dogu_91 1-3
GG ady chiar a fost un meci frumos la fel ca celelalte pe care le-am jucat amandoi.
pacat de qw meu cand am fost condus sau cand a fost egal =)),nu e asa aline/rusu/marian.
probabil nu ai fost condus de adynho...daca erai condus probabil faceai la fel...aminteste`ti de meciul cu mine... era 4-2 si ai inceput cu mingile pe sus....
da ma si de acum voi da numai QW,hai ca deja m-ati enervat.......
Va arat eu QW .....
Eu stiu sa stopez qw invatati si voi.
PS: daca si eu mai joc urat va arat eu cum se joaca urat.
god vezi sa nu te enervezi din alta cauza,ca iar incepi sa ne calci pe nervi.termina
citeste atent,amandoua discutiile tu le-ai inceput
Da Mihai am inteles....
Oricum daca te uiti ei au inceput scandalurile nu e mai usor doar sa postezi rezultatu ,decat sa comentezi aiurea.
Etapa 13
danny1ok v mihai1411 0-6
uite-te la posturile mele,in afara de rezultat nu vezi altceva,in schimb la tine de la modul de a juca pana la obiective gasesti orice
etapa 15 , alinn50c v fifa_for_fun = 6 - 2
etapa 13
s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 1-3 ... Iar sunt la zi ....
Etapa 13
f1or_cs v fallenangell002000 7-4
Etapa 2 restanta
ady_adinho v fallenangell002000 0-1
fallenangell002000 v alinn50c = 1 - 5 , etapa 14
Etapa 15
danny1ok 3 v 8 fallenangell002000
etapa 13
alinn50c v meph_frumossu 0-4
etapa 14
meph_frumossu v danny1ok .. aman in caz ca nu jucam etapa pana la termen
etapa 15
mihainho86 v meph_frumossu 0-6
etape si clasament azi ?