FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101119»
bubutza24.02.2009 16:46

noroc. sa fii sanatos

Sergyu1624.02.2009 16:54

Etapa 14

 

marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 = 1-3

marianb24.02.2009 17:48
esti o femeie.

nu stii sa pierzi. Vezi ca esti egalat, incepi cu qW :-j esti jenibil ma. Te mai plangi pe forum de jocul altora. Pe mess imi zici sa joc frumos :)) AHAHA ce glumet esti.

 

 

asa face :))

 

 

mihai141124.02.2009 18:07

Etapa 15

 

only_babbardel1 v mihai1411 2-5

 

Dany's24.02.2009 18:17

Il macelaresc pe god..abia astept:)

MoWeed24.02.2009 18:21

Oameni buni va rog frumos sa incetati cu jignirile.

Desi asta este sectiunea de FIFA va reamintesc ca regulamentul formului este valabil si aici. Pentru rezolvarea disputelor personale aveti mesageria privata sau yahoo messanger

bubutza24.02.2009 18:23

am inteles

F1oRinho24.02.2009 19:41

Etapa 14

 

fifa_for_fun v f1or_cs 0-3

mihai141124.02.2009 19:50

Etapa 14

mihai1411 v mihainho86 4-1,merita mai mult,a ratat mult

 

ady_4steaua25.02.2009 14:14

Etapa 15

 

ady_adinho v dogu_91 1-3

GOD25.02.2009 14:21

 

GG ady chiar a fost un meci frumos la fel ca celelalte pe care le-am jucat amandoi.

 

pacat de qw meu cand am fost condus sau cand a fost egal =)),nu e asa aline/rusu/marian.

ronaldo_020125.02.2009 14:36

probabil nu ai fost condus de adynho...daca erai condus probabil faceai la fel...aminteste`ti de meciul cu mine... era 4-2 si ai inceput cu mingile pe sus....

GOD25.02.2009 14:39

da ma si de acum voi da numai QW,hai ca deja m-ati enervat.......

 

 

Va arat eu QW .....

 

Eu stiu sa stopez qw invatati si voi.

 

 

PS: daca si eu mai joc urat va arat eu cum se joaca urat.

mihai141125.02.2009 15:04

god vezi sa nu te enervezi din alta cauza,ca iar incepi sa ne calci pe nervi.termina

 

citeste atent,amandoua discutiile tu le-ai inceput

GOD25.02.2009 15:12

Da Mihai am inteles....

 

Oricum daca te uiti ei au inceput scandalurile nu e mai usor doar sa postezi rezultatu ,decat sa comentezi aiurea.

mihai141125.02.2009 15:33

Etapa 13

 

danny1ok v mihai1411 0-6

ronaldo_020125.02.2009 16:10

uite-te la posturile mele,in afara de rezultat nu vezi altceva,in schimb la tine de la modul de a juca pana la obiective gasesti orice

AliN4u25.02.2009 22:10

etapa 15 , alinn50c v fifa_for_fun = 6 - 2

branica26.02.2009 07:27

etapa 13

s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 1-3 ... Iar sunt la zi ....

F1oRinho26.02.2009 09:33

Etapa 13

 

f1or_cs v fallenangell002000 7-4

 

ady_4steaua26.02.2009 13:06

Etapa 2 restanta

 

ady_adinho v fallenangell002000 0-1

AliN4u26.02.2009 15:10

fallenangell002000 v alinn50c = 1 - 5 , etapa 14

DoctorLov26.02.2009 15:30

Etapa 15

 

danny1ok 3 v 8 fallenangell002000

meph_frumossu26.02.2009 17:26

etapa 13

alinn50c v meph_frumossu 0-4

etapa 14

meph_frumossu v danny1ok .. aman in caz ca nu jucam etapa pana la termen

etapa 15

mihainho86 v meph_frumossu 0-6

AliN4u26.02.2009 17:53

etape si clasament azi ?

«1789101119»