FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«191011121319»
ronaldo_020102.03.2009 21:30

nu inteleg moda asta de a posta etapele fara rezultat

i0nutz8302.03.2009 21:31

eu nici atat ;)

ronaldo_020102.03.2009 21:32

Etapa 21

 

puricele88 v ronaldo0201 0-3

 

 

GOD02.03.2009 21:46

ca sa numai fac 9988888989 posturi.

Dany's02.03.2009 21:47

Etapa 19: dogu_91 [7 - 3] danny_racari_92

Etapa 20: danny_racari_92 [3 - 0] puricele88

Etapa 21: ady_adinho [5 - 6] danny_racari_92

 

ronaldo_020102.03.2009 21:55

Etapa 19

 

f1or_cs v ronaldo0201 2-4

Sergyu1603.03.2009 15:23

Etapa 21

 

s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 1-2...

mihai141103.03.2009 16:22

Etapa 20

 

mihai1411 v only_babbardel1 6-0

 

bubutza03.03.2009 17:17
20:alexxx_tzupy v rusu_andrey2005 0-3
marianb03.03.2009 17:55

etapa 19: alinn50c v marianbolohan 1-3

etapa 20: marianbolohan v f1or_cs 4-4

etapa 21: s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 1-2

Sergyu1603.03.2009 17:57

Etapa 20

 

ronaldo0201 v s3rgyu_adriano_13 1-0 ...Bafta Ronaldo, eu trebuie sa ma gandesc la retrogradare ;). Adica la baraj.

 

Andrey daca ma cert cu tine , imi dai si mie meciul ? :whistle: Am invatat niste injuraturi supeer nu ca god :naughty: . Glumesc desigur...

GOD03.03.2009 18:37
21: rusu_andrey2005 v dogu_91 0-3 masa verde. refuz sa joc

20:alexxx_tzupy v rusu_andrey2005 0-3

zi ms ca in teren luai mai multe.

 

@sergiu stai asa ca o sa am 3-0 si cu falleANTIGEL

bubutza03.03.2009 19:36

de dragul unui prieten ne auzim maine doghinho ;) pregateste plasa ;)

GOD03.03.2009 21:36

Eram sigur doar gura e de tine,inca odata ai demonstrat ca trece fifa prin sangele tau.

 

 

ronaldo_020103.03.2009 22:16

god gresesti,tu esti cel care ar trebui sa se duca la donat fifa.....vei ca mai nou se dau bonuri de masa pentru asa ceva!!nu vorbi tu in numele lu bubutza......erau usoare cele 3 puncte nu?in ultima vreme prea multa lume insulti

GOD03.03.2009 22:22

Am insultat pe cineva?auzi poti sa nu te mai bagi in seama cu japca,....

 

La orice post al meu trebuie sa comentezi.

 

Mai bine ai grija de roby al tau ca si asa ai zis ca aveti prieteni "k1" .\

 

 

 

Hai veziti de fifa al tau si de jocu tau

 

PS:de unde stii de bonuri ,ai donat sange sa pleci la munte???

 

ORICUM am niste QW pentru. rusu la pachet....

 

Ca la dany .......

 

 

PS2:numai posta,trage aer in piept si inghite in sec....

Helmuth8704.03.2009 06:39

Ma scuzati ca sunt in offtopic, am jucat acum 2 amicale cu GOD,joaca senzational omul,absolut n-a abuzat de nici o combinatie de taste si si-a mai luat si Tottenham,spre deosebire de unii ce nu insista decat pe marile echipe.

Multa bafta ,nu mai postez nimic,scuze pentru deranj!

ronaldo_020104.03.2009 09:03

God daca nu ai sti ca la Brasov sunt la munte,geografia asta......

RobYnho04.03.2009 13:08

@ Copile **d : Te rog frumos sa te abtii sa ma mai pomenesti. Nu de alta, dar poate iti pomenesc si yo rudele-familia-etc.

Adrian04.03.2009 13:10

Iarasi imi miroase a ban/warn pe aici.

 

Ia ziceti, care doreste?

RobYnho04.03.2009 13:22

LE : Deschide ochii moderatorule.

 

 

1. Vad ca tu incepi.

2. Gata cu offtopicul!

Moderatori

Dany's04.03.2009 15:39
Ma scuzati ca sunt in offtopic, am jucat acum 2 amicale cu GOD,joaca senzational omul,absolut n-a abuzat de nici o combinatie de taste si si-a mai luat si Tottenham,spre deosebire de unii ce nu insista decat pe marile echipe.

Multa bafta ,nu mai postez nimic,scuze pentru deranj!

 

Pai nu avea cum sa ia alta,si oricum noi il cunoastem pe god,cel putin unii.

 

Am terminat de jucat etapele,avem ca obiectiv agatarea Interului..ca la campionat n-avem sanse cu Agbonlahor..pardon Aston Villa.

i0nutz8304.03.2009 15:40

god, tu ai fost reprimit in campionat doar cu promisiunea ca vei posta scurt si la obiect, in termeni decenti; vad ca ti-ai cam luat nasul la purtare si mi-e teama ca finalul de campionat nu o sa te prinda printre noi..

considera asta un avertisment..

 

@Helmuth87: tu ce doresti pana la urma ?

mihai141104.03.2009 16:24

Etapa 19

 

 

rusu_andrey2005 v mihai1411 2-3,din nou f greu,gg Andrei

 

bubutza04.03.2009 16:27

gg si tie. nu a fost sa fie mai mult. pacat, cred ca am jucat binisor. se putea mai mult cu mai mult noroc poate.

«191011121319»