nu inteleg moda asta de a posta etapele fara rezultat
nu inteleg moda asta de a posta etapele fara rezultat
eu nici atat ![]()
Etapa 21
puricele88 v ronaldo0201 0-3
ca sa numai fac 9988888989 posturi.
Etapa 19: dogu_91 [7 - 3] danny_racari_92
Etapa 20: danny_racari_92 [3 - 0] puricele88
Etapa 21: ady_adinho [5 - 6] danny_racari_92
Etapa 19
f1or_cs v ronaldo0201 2-4
Etapa 21
s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 1-2...
Etapa 20
mihai1411 v only_babbardel1 6-0
etapa 19: alinn50c v marianbolohan 1-3
etapa 20: marianbolohan v f1or_cs 4-4
etapa 21: s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 1-2
Etapa 20
ronaldo0201 v s3rgyu_adriano_13 1-0 ...Bafta Ronaldo, eu trebuie sa ma gandesc la retrogradare
. Adica la baraj.
Andrey daca ma cert cu tine , imi dai si mie meciul ?
Am invatat niste injuraturi supeer nu ca god
. Glumesc desigur...
21: rusu_andrey2005 v dogu_91 0-3 masa verde. refuz sa joc20:alexxx_tzupy v rusu_andrey2005 0-3
zi ms ca in teren luai mai multe.
@sergiu stai asa ca o sa am 3-0 si cu falleANTIGEL
de dragul unui prieten ne auzim maine doghinho
pregateste plasa ![]()
Eram sigur doar gura e de tine,inca odata ai demonstrat ca trece fifa prin sangele tau.
god gresesti,tu esti cel care ar trebui sa se duca la donat fifa.....vei ca mai nou se dau bonuri de masa pentru asa ceva!!nu vorbi tu in numele lu bubutza......erau usoare cele 3 puncte nu?in ultima vreme prea multa lume insulti
Am insultat pe cineva?auzi poti sa nu te mai bagi in seama cu japca,....
La orice post al meu trebuie sa comentezi.
Mai bine ai grija de roby al tau ca si asa ai zis ca aveti prieteni "k1" .\
Hai veziti de fifa al tau si de jocu tau
PS:de unde stii de bonuri ,ai donat sange sa pleci la munte???
ORICUM am niste QW pentru. rusu la pachet....
Ca la dany .......
PS2:numai posta,trage aer in piept si inghite in sec....
Ma scuzati ca sunt in offtopic, am jucat acum 2 amicale cu GOD,joaca senzational omul,absolut n-a abuzat de nici o combinatie de taste si si-a mai luat si Tottenham,spre deosebire de unii ce nu insista decat pe marile echipe.
Multa bafta ,nu mai postez nimic,scuze pentru deranj!
God daca nu ai sti ca la Brasov sunt la munte,geografia asta......
@ Copile **d : Te rog frumos sa te abtii sa ma mai pomenesti. Nu de alta, dar poate iti pomenesc si yo rudele-familia-etc.
Iarasi imi miroase a ban/warn pe aici.
Ia ziceti, care doreste?
LE : Deschide ochii moderatorule.
1. Vad ca tu incepi.
2. Gata cu offtopicul!
Moderatori
Ma scuzati ca sunt in offtopic, am jucat acum 2 amicale cu GOD,joaca senzational omul,absolut n-a abuzat de nici o combinatie de taste si si-a mai luat si Tottenham,spre deosebire de unii ce nu insista decat pe marile echipe.Multa bafta ,nu mai postez nimic,scuze pentru deranj!
Pai nu avea cum sa ia alta,si oricum noi il cunoastem pe god,cel putin unii.
Am terminat de jucat etapele,avem ca obiectiv agatarea Interului..ca la campionat n-avem sanse cu Agbonlahor..pardon Aston Villa.
god, tu ai fost reprimit in campionat doar cu promisiunea ca vei posta scurt si la obiect, in termeni decenti; vad ca ti-ai cam luat nasul la purtare si mi-e teama ca finalul de campionat nu o sa te prinda printre noi..
considera asta un avertisment..
@Helmuth87: tu ce doresti pana la urma ?
Etapa 19
rusu_andrey2005 v mihai1411 2-3,din nou f greu,gg Andrei
gg si tie. nu a fost sa fie mai mult. pacat, cred ca am jucat binisor. se putea mai mult cu mai mult noroc poate.