FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131419»
mihai141104.03.2009 17:41

da,la ultimul gol a ramas cu noroc mingea la bojan,cand s-a impiedicat si al tau si al meu :)

sper sa nu retrogradezi pt ca joci frumos

ronaldo_020104.03.2009 18:19

Etapa 20

 

ronaldo0201 v s3rgyu_adriano_13 1-0

mihainho8604.03.2009 19:36

Etapa 19

mihainho86 v fallenangell002000 1-1

mihai141104.03.2009 19:58

Etapa 21

 

mihainho86 v mihai1411 1-4,uite un om care a invatat sa joace fara qw,jos palaria,a jucat frumos,dar are echipa slabuta

 

BabBarDeL04.03.2009 20:35

Etapa 21 : only_babbardel1 v alexxx_tzupy : 3 - 0 (retras)

 

Etapa 20: mihai1411 v only_babbardel1 : 6 - 0

 

 

Helmuth8704.03.2009 21:14

@ionutz83 : ce anume sa doresc? sa ma integrez printre cei asemenea mie,adica suporteri stelisti. Cred ca aici e singurul loc unde am vazut ca sa zici Forza Steaua e off-topic dar in schimb certurile ocupa pagini intregi,deci cred ca problema e undeva pe la tine.

Am vazut ca te deranjez,dar gata, nu mai postez,ca e periculos.O sa-mi continui postarile pe alte segmente unde sunt sigur ca sunt stelisti...

SANATATE ! :steag_sah_mic:

GOD05.03.2009 08:42

mi-a zis rusu ca intra diseara ,insa eu la 8 ies de la scoala,si atunci e limita......

 

Nu am dat de el debea ieri mi-a dat accept.....

 

Cer 3-0 ,daca nu amana el.

F1oRinho05.03.2009 10:37

aman etapa 21 f1or_cs v fifa_for_fun

AliN4u05.03.2009 17:37

fifa for fun nu a intrat deloc de cand au fost afisate etapele , aman in contul lui daca vrea

 

cu fallenangel nu m-am sincronizat , aman daca nu jucam pana la termen

mihainho8605.03.2009 18:06

nu l-am vazut pe meph,parca era plecat.

aman

bubutza05.03.2009 18:17
21:rusu_andrey2005 v dogu_91 1-5
i0nutz8305.03.2009 18:31

clasament, etape

 

* meciurile meph- babardel au fost ANULATE; primul amanat de peste o saptamana si nejucat iar al doilea nici macar amanat; ambii au fost penalizati cu 2 x 3p

 

*god, bubutza: v-am omologat meciul desi n-ar fi trebuit sa o fac, fiind disputat dupa termenul limita;

a21.png

mihai141105.03.2009 19:09

 

Etapa 23

 

alinn50c v mihai1411 3-5

 

Dany's05.03.2009 19:16

Etapa 22: danny_racari_92 [4 - 2] ronaldo0201

Etapa 23: rusu_andrey2005 [1 - 0] danny_racari_92

Etapa 24: danny_racari_92 [2 - 1] marianbolohan

GOD05.03.2009 19:27

Etapa 22

 

dogu_91 v only_babbardel1 5-3

 

Etapa 23

 

mihainho86 v dogu_91 1-3

 

Etapa 24

 

dogu_91 v danny1ok 3-0

mihai141105.03.2009 19:30

Etapa 24

 

mihai1411 v f1or_cs 2-2,frumos ca fiecare meci jucat cu fior

 

BabBarDeL05.03.2009 19:35

Eu ce puteam sa fac ionutz, sa mai scriu de 10 ori pe forum ca omului i-a murit un tovaras si nu poate sta in fata calculatorului?

 

Mi se pare total gresita decizia luata, el a amanat ce nu poate juca, mai avea rost sa mai zic si ca returul cu el il aman ?. Eu daca aman un meci, cu tine de ex, si il tot aman, anulezi jocu si imi scazi puncte?

 

Cum crezi acum, dar puteai spune ceva inainte.

 

Edit: Unde vezi amanarea de o saptamana ?

 

Mar 2 2009, 05:49 PM

 

Aman etapa 16 meph_frumossu v only_babbardel1....mi a murit un tov...si nu o sa fiu pe acasa..

 

Au trecut abia 3 zile.

 

***

Etapa 23 : only_babbardel1 v ady_adinho : 6 - 0

ronaldo_020105.03.2009 19:42

Etapa 23

 

ronaldo0201 v marianbolohan 3-1

i0nutz8305.03.2009 20:07

..si lui fifa_for_fun i-a murit un tovaras... interesant, nu ?

ronaldo_020105.03.2009 20:11

probabil sunt prieteni intre ei...... :laugh:

BabBarDeL05.03.2009 20:12

Acum ce insinuezi? Ca a mintit ? Vezi ca ai fost si tu in aceesi postura acum ceva timp, si nuti-ai scazut 6 pcte*.

 

si..fifa_for_fun ce legatura are?

branica06.03.2009 07:26

amandoi am fost la acelasi eveniment neplacut .... eu aman tot , zilele astea o sa joc tot ce nu am jucat pana acum ;) Si vedeti ca stam fata in fata ca si bloc, eu si mephisto ....

i0nutz8306.03.2009 11:41

@babbardel: las-o mai usor . . .

bubutza06.03.2009 15:15
22:ady_adinho v rusu_andrey2005 3-7
BabBarDeL06.03.2009 15:25

@branica : "Nu minti, nu a fost nici o inmormantare, nu te crede nimeni" - asa mi se pare ca gandeste ionutz :wall:

 

Aici totul se pedepseste.. app ionutz, cum putea evita meph sa nu piarda cele 6 (12) puncte ? Ce putea sa faca ? Are si el probleme personale, trebuia sa vina in timpul liturghiei sa joace in FcSteaua ? :hmmm:

«1101112131419»