FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«1789101113»
Alinut.31.07.2009 10:37

nici nu am terminat si nu sunt gby10

Adrian31.07.2009 10:40

:yawn: chiar atat de mult vrei banul ala?

 

Mah... stiti ce nu inteleg eu? De ce dreq isi fac astia clone?!

Deci, i-am banat lu gby clona da' l-am lasat cu contul original. Doar l-am avertizat pe ala. Si uite ca de atunci nu a mai intrat saracul. Si hop, dupa o saptamana apare alinut asta cu acelasi MO ca gby... coincidente :wanker:

S.S.Lazio31.07.2009 10:54
eu: auzi noi de ce nu ne'am ***** pana acum ?

ea: ce e cu intrebarea asta ?

eu: raspunde sincer

ea: poi mie nu miai propus asa ceva

eu: ah niciodata nu e prea tarziu

eu: ms mult

ea: poi daca tot ai deschis subiectul

.......................................................

discutia a deviat de aici :D

 

mai schimba repertoriul ca placa asemanatoare am auzit si am vazut de enshpemii de ori ..

Alinut.31.07.2009 10:55

bah sa inteleg ca daca cineva se inregistreaza pe forum trebuie sa primeasca ban pentru ca ti se pare tie ceva suspect ? Eu am crezut ca tu glumesti dar vad ca nu am cu cine discuta ....verifica frate ip / mailu si ce mai vrei tu . bafta

Adrian31.07.2009 11:08

observati cum a venit micutul cu temele facute? s-a dus si el la alt pc si acum crede ca nu mai poate fi banat... :))

 

E culmea cum astia s-au inregistrat si au si intrat direct pe lua-te-as la misto. Fara nici un interes pentru Steaua. :)) Ca doar e forumul mistourilor, nu al Stelei :))

 

Mie imi place cand astia isi fac clone si se poarta exact la fel. Asta e cel mai tare :D

Alinut.31.07.2009 11:14

nu stiu de ce tu crezi ca am venit aici doar ca sa fac misto de cineva ... nu cred ca zis ceva din care reiese ca sunt aici doar pentru misto si nu as avea nici un interes pentru Steaua. Si nu am venit cu temele facute dar sunt si eu moderator pe forumuri si stiu cum sta treaba ;)

Adrian31.07.2009 11:19

WOW! E moderator pe forumuri! Pe ce forum? :D

 

Ia zi, cu cat esti platit acolo?

Vrei sa fii mod si aici?

Alinut.31.07.2009 11:27

nu sunt platit o fac doar din placere si nu vreau sa fiu moderator aici ...eu m'am inscris in calitate de suporter dar vad ca simpla mea prezenta aici te deranjeaza

 

Maye31.07.2009 11:33

Asta e SteauaB ma...

Alinut.31.07.2009 11:57

hai gata ca nu am chef de scandal ...eu is Alin si gata ...daca nu ma vreti nu ma bagati in seama ;)

Adrian31.07.2009 12:04
Asta e SteauaB ma...

 

Nu ma, ca scrie prea corect :D

 

 

Hai alinut, zi pe ce forum, sa te verific :D

Daniel-Ionut31.07.2009 12:05
WOW! E moderator pe forumuri! Pe ce forum? :D

 

Ia zi, cu cat esti platit acolo?

Vrei sa fii mod si aici?

 

Ti'e ca este paltit mai bine ca tine? :naughty:

 

"Nu ma, ca scrie prea corect :D

Hai alinut, zi pe ce forum, sa te verific :D "

 

Ma tu vrei sa faca reclama la forum... si p urma sa ai motiv sa ii dai ban... ce repede ma prind :happy:

Adrian31.07.2009 12:13

hmmm... ce voiam sa zic? da... realu e naspa!!! :))

D4v1dstelist31.07.2009 13:17

gby 10 e mort mah!! :D

Alinut.31.07.2009 13:33

in sfarsit pot sa rasuflu usurat ...

D4v1dstelist31.07.2009 13:35

Totusi,nu cumva s-a reincarnat in tine?

Alinut.31.07.2009 13:40

nu ... si nu mai crede toate prostiile pe care le vezi la televizor cu reincarnari si fantome ^^

D4v1dstelist31.07.2009 13:47

Era la caterinca...

Alinut.31.07.2009 13:49

si raspunsul meu la fel :thumbsup:

Adrian31.07.2009 13:52

hai ca m-am plictisit deja de domnul alinut. ban pentru clona!

Alinut.31.07.2009 13:55

off: vreau niste probe cum ca e clona

on:

eu: colega noi de ce nu am facut'o pana acum ?

ea: ce sa facem

eu: sex

ea: mie imi place sexul dur

eu: nu'i nimic toate au un inceput

ea:

eu: nu rade ca te ingrasi

ea: doar daca iti dai drumu in mine

 

Adrian31.07.2009 14:12

simplu. iti cer acum idul de mesager si te pun sa imi arati pe webcam ca nu esti ala. daca esti ala, te-ai ars.

Alinut.31.07.2009 14:13

bine cum vrei tu ... o sa pun id la profil si daca vrei il iei de acolo ;) nici o problema

Adrian31.07.2009 14:21

tot nu ai zis pe ce forum esti mod. :D

 

 

p.s. am vazut ca ti-ai dat cu parerea pe la imbunatatiri. nu ar strica sa te uiti intai la regulament :D

Alinut.31.07.2009 14:24

ok . scuze a fost doar o parere . ah si nici nu o sa iti spun pe ce forum sunt moderator ;)

vad ca de cand m'am inregistrat ai ceva cu mine ...cauti motive sa imi dai ban ...eu zic sa nu te mai legi atat de mine pentru ca nu e nici o clona nimic ..poate gasim o cale sa ne intelegem ;) salutare

«1789101113»