nici nu am terminat si nu sunt gby10
nici nu am terminat si nu sunt gby10
chiar atat de mult vrei banul ala?
Mah... stiti ce nu inteleg eu? De ce dreq isi fac astia clone?!
Deci, i-am banat lu gby clona da' l-am lasat cu contul original. Doar l-am avertizat pe ala. Si uite ca de atunci nu a mai intrat saracul. Si hop, dupa o saptamana apare alinut asta cu acelasi MO ca gby... coincidente ![]()
eu: auzi noi de ce nu ne'am ***** pana acum ?ea: ce e cu intrebarea asta ?
eu: raspunde sincer
ea: poi mie nu miai propus asa ceva
eu: ah niciodata nu e prea tarziu
eu: ms mult
ea: poi daca tot ai deschis subiectul
.......................................................
discutia a deviat de aici
mai schimba repertoriul ca placa asemanatoare am auzit si am vazut de enshpemii de ori ..
bah sa inteleg ca daca cineva se inregistreaza pe forum trebuie sa primeasca ban pentru ca ti se pare tie ceva suspect ? Eu am crezut ca tu glumesti dar vad ca nu am cu cine discuta ....verifica frate ip / mailu si ce mai vrei tu . bafta
observati cum a venit micutul cu temele facute? s-a dus si el la alt pc si acum crede ca nu mai poate fi banat... ![]()
E culmea cum astia s-au inregistrat si au si intrat direct pe lua-te-as la misto. Fara nici un interes pentru Steaua.
Ca doar e forumul mistourilor, nu al Stelei ![]()
Mie imi place cand astia isi fac clone si se poarta exact la fel. Asta e cel mai tare ![]()
nu stiu de ce tu crezi ca am venit aici doar ca sa fac misto de cineva ... nu cred ca zis ceva din care reiese ca sunt aici doar pentru misto si nu as avea nici un interes pentru Steaua. Si nu am venit cu temele facute dar sunt si eu moderator pe forumuri si stiu cum sta treaba ![]()
WOW! E moderator pe forumuri! Pe ce forum? ![]()
Ia zi, cu cat esti platit acolo?
Vrei sa fii mod si aici?
nu sunt platit o fac doar din placere si nu vreau sa fiu moderator aici ...eu m'am inscris in calitate de suporter dar vad ca simpla mea prezenta aici te deranjeaza
Asta e SteauaB ma...
hai gata ca nu am chef de scandal ...eu is Alin si gata ...daca nu ma vreti nu ma bagati in seama ![]()
Asta e SteauaB ma...
Nu ma, ca scrie prea corect ![]()
Hai alinut, zi pe ce forum, sa te verific ![]()
WOW! E moderator pe forumuri! Pe ce forum?
Ia zi, cu cat esti platit acolo?
Vrei sa fii mod si aici?
Ti'e ca este paltit mai bine ca tine? ![]()
"Nu ma, ca scrie prea corect ![]()
Hai alinut, zi pe ce forum, sa te verific
"
Ma tu vrei sa faca reclama la forum... si p urma sa ai motiv sa ii dai ban... ce repede ma prind ![]()
hmmm... ce voiam sa zic? da... realu e naspa!!! ![]()
gby 10 e mort mah!! ![]()
in sfarsit pot sa rasuflu usurat ...
Totusi,nu cumva s-a reincarnat in tine?
nu ... si nu mai crede toate prostiile pe care le vezi la televizor cu reincarnari si fantome ^^
Era la caterinca...
si raspunsul meu la fel ![]()
hai ca m-am plictisit deja de domnul alinut. ban pentru clona!
off: vreau niste probe cum ca e clona
on:
eu: colega noi de ce nu am facut'o pana acum ?
ea: ce sa facem
eu: sex
ea: mie imi place sexul dur
eu: nu'i nimic toate au un inceput
ea:
eu: nu rade ca te ingrasi
ea: doar daca iti dai drumu in mine
simplu. iti cer acum idul de mesager si te pun sa imi arati pe webcam ca nu esti ala. daca esti ala, te-ai ars.
bine cum vrei tu ... o sa pun id la profil si daca vrei il iei de acolo
nici o problema
tot nu ai zis pe ce forum esti mod. ![]()
p.s. am vazut ca ti-ai dat cu parerea pe la imbunatatiri. nu ar strica sa te uiti intai la regulament ![]()
ok . scuze a fost doar o parere . ah si nici nu o sa iti spun pe ce forum sunt moderator ![]()
vad ca de cand m'am inregistrat ai ceva cu mine ...cauti motive sa imi dai ban ...eu zic sa nu te mai legi atat de mine pentru ca nu e nici o clona nimic ..poate gasim o cale sa ne intelegem
salutare