FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«1910111213»
David10.09.2009 11:19

DMD: नमस्कार!: पी तुम कैसे हो?

Alina: बटालियन;)): एक्स

DMD: सुना नया कि मैं था पहले यौन संबंध नहीं है??

Alina: )

Alina: तुम बीमार ????: हे: O: O: O: O: O: O: O: O: O: O

DMD: सिर?

Alina: हर जगह ...

DMD: मैं भी oriunde.Sifilis नहीं किया.

Alina: वैसे भी यह एक दूरी ....

DMD: और हम एक नहीं, दो

Alina :.....

Alina मैं tipyng है संदेश

Alina: क्योंकि मैं चाहता हूँ ... धन्यवाद नहीं है?

 

 

II in hindi...are traduce castiga o sticla de Salitos.

AG10.09.2009 19:22

DMD: Hello!: P ce mai faci?

Alina: Batalionul;)): x

DMD: Am auzit cã a fost prima întâlnire sexualã este nou?

Alina: )

Alina: tu bolnav ????: o: O: o: O: o: O: o: O: o: O: O

DMD: cap?

Alina: Peste tot ...

DMD: Nu am chiar oriunde.Sifilis.

Alina: Ca o distanta de ....

DMD: ªi noi nu, douã

Alina :.....

Alina este mesajul-am tipyng

Alina: Pentru cã vreau ... Mulțumesc, nu este?

 

google translate sukz :| nu inteleg mai nimik :)) totusi imi dai capacul ?:))

Catalyn0710.09.2009 20:04
DMD: Nu am chiar oriunde Sifilis.

ahahahahahahahahahah =)) din contra, Google translate rullz :))

David11.09.2009 07:47

Ai o sticala de Salitos! :sleep: Ce nasol lo tradus.In primul rand ce legatura are batalionul cu trotuarul??Dupa era "De ce nu am facut sex pana acum."Dupa "esti bolnav?"Nu oriunde Sifilis nu am"

 

Dupa o raspuns si mnoah..."Multumit?"

AG11.09.2009 08:40
:yeahh:
ibrahimovic9626.09.2009 13:54

mda ce noroc la 13 ani :))

 

eu:buna deea

ea:buna...

eu:pot sa te intreb ceva ?

ea:crezi ca poti ?

eu:bn

eu:dc nu am facut seX pana akm ?

ea:ce maa X(X( >?

eu: ...

ea:ba ai turbat ce draq ai facut ?

eu:asa pur si simplu...raspunde-mi te rog...

ea:poi ai 13 ani !!!!!!!!!!

ea:esti idiot ? la varsta asta ?

ea:daca nu e o gluma : DATE DRQ !!!

eu:a fost o gluma....:P:D

ea:am crez k teai tampit...

eu: :P:P

AG26.09.2009 23:04

si daca spunea k vrea erai cu botul la pasarica :clap:

David02.10.2009 19:43

Astfel de jocuri sunt bune pentru copii de tzatza?

AG02.10.2009 22:23
:)) nu cred. infine, cum slbz ati lasat sa moara asa un topic ??
Andrei-Cristian18.06.2010 17:36

Avand in vedere ca nu mai posteaza nimeni...mi-am luat inima-n dinti..da cu o necunoscuta :wanker:

sorena rancu: esti prost baietas?

Andrei: asta e raspunsul?

sorena rancu: hai sictir

Andrei: ma gandeam la ceva mai inteligent

Andrei: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...=16046&st=0

sorena rancu: sa mori tu...?

Andrei: calmeaza=te

sorena rancu: tare esti prost

sorena rancu has signed out. (6/18/2010 8:34 PM)

'ai de capu' unor fete..:|

 

probabil virgina si asa va ramane :death:

AG18.06.2010 18:17

si inceputul conversatiei ??

David18.06.2010 18:22

Imi plac reactiile astea! :death: Faza e ca uneori cam ***! prietenii cu jocuri dinastea.Trebuie sa alegi persoana corecta,sa stii ca nu se supara!

Maye18.06.2010 19:33

Varianta usoara:

 

M: esti?

D: acuma da

D: d c?

M: auzi

M: noi de ce nu am facut sex pana acum?

D: nu am avut unde

 

 

Varianta filosofica:

 

 

M: auzi

M: imi permiti o intrebare?

R: d permis iti permit... reactia e mai interesanta

M: noi de ce nu am facut sex pana acum?

R: eu stiu...

R: ?

R: tu c crezi?

M: de aia te intreb

R: ai avut o revelatie cu intrebarea asta?

R: pai hai sa pornim d altundeva... trebuia sa facem sex?

M: ne simtim atrasi unul de altul

M: deci da

Ra: asta asa e

M: deci?

R: so....

R: what?

Ma: noi de ce nu am facut sex pana acum?

R: n-o fi fost contextul potrivit....

Rc: eu stiu?

M: o sa fie?

R: da.. dc nu?

R: doar k eu nu prea sunt genul/....

R: fara urmari

R: adik.,.. maine ne facem k nu stim c s-a intamplat...

R: so...

R: nush

R nu m implic doar fizic

M: pai mai pove si dupa , nu-i bai

 

 

(discutia inca mai continua)

AG18.06.2010 21:12

asta e conversatia dintre maye si prietenul roby :)

Maye18.06.2010 21:14

Sau invers.

MoWeed18.06.2010 21:15
:)))
Maye18.06.2010 21:20

Tu de ce razi bai franzela?

Daniel-Ionut18.06.2010 21:24

ba ce v-ati strans aici ca golanii in coltul blocului...

David18.06.2010 21:28

Ba,da' nu va pare rau ca au plecat dee si dulcicutza?Acuma tot forumul sta in Mik!

MikStelista18.06.2010 21:33

Acum tot forumul sta pe dreapta, nu o mai baga pe Mik in discutii inutile, ok?

Maye18.06.2010 21:34
Ba,da' nu va pare rau ca au plecat dee si dulcicutza?

nu

David18.06.2010 21:41
Acum tot forumul sta pe dreapta, nu o mai baga pe Mik in discutii inutile, ok?

De unde stii ca vorbeam de tine?Probabil Mik e o firma de pantofi de exemplu. :tomato:

 

Plm,cand nu sunt fete ne incaltam.E logic!

MikStelista18.06.2010 21:44
De unde stii ca vorbeam de tine?Probabil Mik e o firma de pantofi de exemplu. :tomato:

 

Plm,cand nu sunt fete ne incaltam.E logic!

 

Te rog, si nu ma repet, sa nu ma mai bagi in discutii inutile. Fiecare cu treaba lui si toata lumea e happy. Poti sa te incalti si de la Antilopa :)

David18.06.2010 21:59

Ok,hai cu discutiile utile!

Ce parere ai de faptul ca materia obisnuita existenta in Univers are la baza numai trei particule fundamentale: quarcul up, quarcul down si electronul? Cu ajutorul acestor trei constituenti elementari si numai al lor ia nastere toata materia organica si anorganica din Univers.

Asa merge?

Maye18.06.2010 22:00

M: noi de ce nu am facut sex pana acum?

D: aa..

D: de frica sa nu ne`ndragostim?

M: asta nu am mai auzit-o

«1910111213»