@David
Suntem ![]()
Si daca doresti sa dai copy/paste de pe wikipedia, fa-o pe alt topic
Si lasa-ma pe mine in pace
@David
Suntem ![]()
Si daca doresti sa dai copy/paste de pe wikipedia, fa-o pe alt topic
Si lasa-ma pe mine in pace
I-ote ce rea s-a facut asta mica. ![]()
omg, ce discutii ![]()
S-a umflat ovazul in voi, sexologilor!
Poti sa te incalti si de la Antilopa![]()
sa moara fanii mei ce a zis'o =))
Tibi «: auzi
Tibi «: pot sa-ti pun o intrebare ?
Bebelusha Sexxy: din 92
Bebelusha Sexxy: pueo
Bebelusha Sexxy:
Tibi «: noi de ce nu am facut sex pana acum?
Bebelusha Sexxy: puneo
Bebelusha Sexxy:
Bebelusha Sexxy: tare intrebarea
Tibi «: tre' sa fie un motiv, totusi...
Bebelusha Sexxy: da
Tibi «: si care-ar fi ?
Bebelusha Sexxy: nu stiu
Bebelusha Sexxy: oare ce ar fi?
Tibi «:
Tibi «: pai zi tu..
Tibi «: ca eu ti-am pus intrebarea.
Bebelusha Sexxy: eu nam raspunsu
Bebelusha Sexxy:
Tibi «: gandeste-te
Tibi «: hai, uite pana atunci http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...6046&st=280
Bebelusha Sexxy: X:
Bebelusha Sexxy: Steaua
e un inceput... ![]()
bine k e stelista, ai un atuu in plus sa o tufi
@Tibi, daca ii dai linkul fetei sa nu te mai intrebi de ce nu o sa faci niciodata sex cu ea.
@AG, dai doar la steliste ma? ![]()
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: buna
Tibi «: buna
Tibi «: auzi
Tibi «: am si eu
Tibi «: o intrebare
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: zi-mi she mie cne esti
Tibi «: pentru tine
Tibi «: poti sa-mi raspunzi ?
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: bne..
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: zi
Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: pt k nu te cunosc she nu fac asa cva
Tibi «: si daca ne-am cunoaste ?
~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: nu
Tibi «: pacat...
------------------------------------------------
Tibi «: buna
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: cn esty?
Tibi «: un baiat.
Tibi «: auzi
Tibi «: pot sa-ti pun o intrebare ?
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: da zi
Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::::
Tibi «: nu stii sa raspunzi, sau ce ?
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: cine esty ma
Tibi «: las-o asa.
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::: is typing...
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: hai marsh
Tibi «: and btw, cat ti-a iesit media la romana ?
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::: has signed out. (19.06.2010 13:29)
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: hai marsh
Te-a indoit o cocalara.
o dulceata , in mortii ei!
@AG, dai doar la steliste ma?![]()
frate.. am o lista de 27 d tipe.. ma jur .. nici una stelista
cele mai multe rapidiste si dinamoviste
) iti dai seama cu cata ura dai la alea nu ?
iti dai seama cu cata ura dai la alea nu ?
Cu placere ba ! Cu placere!
Ca le tufi neamu`.
Numai pitipoance in lista ta,Tibi ![]()
el: buna,ce faci?
ea: buna
ea: bn
ea: tu?
el: bine
el: pot sa-ti pun o intrebare?
ea: da,sigur
el: Noi de ce nu am facut sex pana acum?
ea: daca erai mort de beat,daia...
el: aoloo,ce prost sunt,am uitat de seara aia...
Un prieten ![]()
nu e singurul... si eu am patit'o de cateva ori
Tibi «: esti ?
deea :x: da
Tibi «: imi raspunzi si mie la o intrebare?
deea :x: oke
Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?
Tibi «: ai amutit ?
deea :x: )
deea :x: da
Tibi «: pai zi...
Tibi «: si tu
deea :x: de plictiseala
deea :x:
AG: auzi
AG: da noi dc nu am facut pana acuma sex
AG: ?
ea : cine
ea : )?
AG: noi 2
ea : doamne
ea : ce ai baut
ea : gaz de dimineata/
AG: nimik
AG:
ea : atunci
ea : ?
ea : de unde pana unde
ea : sex
ea : draga
AG: pai ce are?
ea : ios muiere nefututa
AG: aah
ea : !!!
AG: nu ma bag
AG: auzi ma
AG: noi dc nu am facut sex?
Dumitrescu Andreea: ))))))
Dumitrescu Andreea: ca n-am vrut eu
Dumitrescu Andreea: si eram micuti ma
AG: ce conteaza ma..
AG: ne iubeam cu foc
AG: si patima
AG:
AG: stii k odata in viata, cel putin, o sa se intample
AG:
Dumitrescu Andreea: ahh e clar ...numai veni aici )))))
AG: hai ma
AG: ne'o tragem precum camilele pe piramide
AG: it will be fun
Dumitrescu Andreea: tu crek ai vazut prea mult porn ..ca vad ca ai imaginatia bogata
AG: ba, eu k eu cu imaginatia, dar tu esti deja la piramide !! cine a vazut mai mult porn ?
AG:
Dumitrescu Andreea: tu..ca eu nu sunt la piramide acum
AG: ma rog, plm, tot in cairo esti ..
AG: infine
Dumitrescu Andreea:
AG: te astept in tara
AG: ))
Dumitrescu Andreea: cairo e mare
AG: si eu la fel
ea (18.06.2010 15:40:51): hai si u afara
eu(18.06.2010 15:43:04): auzi
eu (18.06.2010 15:43:11): pot sa te intreb ceva?
ea (18.06.2010 15:43:14): da
ea (18.06.2010 15:43:22): logic da vezi ca am baut niste bere
eu (18.06.2010 15:43:26): ok
eu (18.06.2010 15:43:28): nu e nimic
ea (18.06.2010 15:43:29): si nus cat de lucida sunt
eu (18.06.2010 15:43:32): ma
eu (18.06.2010 15:43:38): noi de ce nu am facut sex pana cum
eu (18.06.2010 15:43:39):
eu (18.06.2010 15:43:41): acum*
ea (18.06.2010 15:43:46): care noi
eu (18.06.2010 15:43:51): noi doi
ea (18.06.2010 15:44:09): te doare capu
ea (18.06.2010 15:44:10):
ea (18.06.2010 15:44:11): ?
eu (18.06.2010 15:44:14): nu
eu (18.06.2010 15:44:22): deci
ea (18.06.2010 15:44:25):
ea (18.06.2010 15:44:30): nus raspunsu
ea (18.06.2010 15:44:33): cred ca ia cv
eu (18.06.2010 15:44:43): ca ia ce?
eu (18.06.2010 15:44:45):
ea (18.06.2010 15:44:52): nsu am zis ca nus lucida io
ea (18.06.2010 15:45:02): am intrebat daca vi afar si u mai iei cu ..plm
ea (18.06.2010 15:45:04):
eu (18.06.2010 15:45:09):
eu (18.06.2010 15:45:12): pai
eu (18.06.2010 15:45:13): deci
eu (18.06.2010 15:45:14): noi doi
eu (18.06.2010 15:45:19): de ce nu am facut sex pan acum
ea (18.06.2010 15:45:29): cu ce ocazie?
ea (18.06.2010 15:45:31):
eu (18.06.2010 15:45:40): ca n-am avut ocazia ?
ea (18.06.2010 15:46:10): dmnn
ea (18.06.2010 15:46:12): ai cv
ea (18.06.2010 15:46:16): hai ca mai vb
ea (18.06.2010 15:46:20): ca ma duk afara
ea (18.06.2010 15:46:24): facem maine
ea (18.06.2010 15:46:25):
ea (18.06.2010 15:46:27):
eu (18.06.2010 15:46:29): maine?
eu (18.06.2010 15:46:32): la ce ora
eu (18.06.2010 15:46:34):
ea (18.06.2010 15:46:40): pe la 8 ?
te-ai scos ![]()
spirpama: Ancuta!
Ancutza Creatza:x: da
Ancutza Creatza:x:
spirpama: Hai sa te intreb ceva.
spirpama: Dar sa mi raspunzi sincer.
Ancutza Creatza:x: da
Ancutza Creatza:x: spune
Ancutza Creatza:x:
spirpama: Noi de ce n am facut sex pana acum?
Ancutza Creatza:x: ca nu am avut chef
spirpama: Cine?
spirpama: Eu sau tu?
Ancutza Creatza:x: eu
Ancutza Creatza:x: si poate nici u
spirpama: Pai eu am.
spirpama: Poate tu nu ai.
spirpama:
spirpama: Spune?
spirpama: Da mi un motiv.
spirpama: De ce n am facut.
Ancutza Creatza:x: ti-am zis..in primul rand nu ne cunoastem si chiar dak ne-am cun asta nu o sa se intample niciodata
Ancutza Creatza:x:
Ancutza Creatza:x:
spirpama: Asa o fi.
spirpama: Uite de ce te am intrebat
spirpama: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...16046&st=40
spirpama: Sky.
spirpama: Pot sa te intreb ceva?
sky girl: da
spirpama: Dar sa mi raspunzi sincer.
spirpama: Noi de ce n am facut sex pana acum??
sky girl: ok
sky girl: k nu ne stim duh
spirpama: Asta i motivul?
spirpama: Ca daca ne am stii...
spirpama:
sky girl: stiu si eu poate nu ne placem
spirpama: Daca ne placeam...sa nteleg ca treburile ar fi stat altfel,nu?
sky girl: posibil
spirpama: Pai hai sa ne cunoastem.
spirpama: Iesi maine in oras?
sky girl: saptamana asta mai rar k st in sesiune
sky girl:
spirpama: Ok.
spirpama: Uite de ce te am intrebat.
spirpama: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry494623
Bah, da' voi aveti in lista de mesager numai fete pe care nu le cunoasteti?
Ce naiba? Stati toata ziua pe haicinci? De iesit in oras si agatat nu ati auzit?
Chiar, voiam sa va intreb, voua va place sexul? Ca din ce ziceti pe aici, nu cred ca prea faceti.
@spirpama
dupa ultima din discutiile tale, fata respectiva si-a dat seama ca tu de fapt vrei sa faci un post pe topicul asta, nu sa faci sex cu ea... ai pierdut o sansa ![]()
diseara ramses tufe ![]()
Daniela: nu in romnia
Andreiu: pai si te duci afara ?
Daniela: da
Daniela: sunt deja afara
Daniela: ![]()
Andreiu: unde ?
Daniela: in Italia
Andreiu: si ce faci pe acolo
Andreiu: ?
Daniela: am grija de o fetita
Andreiu: aha
Andreiu: f bine. ma bucur pt tine
Daniela: da si eu pt tine
Andreiu: dap. cand ne bucuram si noi impreuna ? ![]()
Daniela: ![]()
Andreiu: http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=495601
Daniela: te-am pupat