FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«110111213»
MikStelista18.06.2010 22:02

@David

 

Suntem :offtopic:

Si daca doresti sa dai copy/paste de pe wikipedia, fa-o pe alt topic :) Si lasa-ma pe mine in pace

RED-STAR18.06.2010 22:23

I-ote ce rea s-a facut asta mica. :))

puyol18.06.2010 22:34

omg, ce discutii :))

RobYnho19.06.2010 05:53

S-a umflat ovazul in voi, sexologilor!

AG19.06.2010 07:42
Poti sa te incalti si de la Antilopa :)

 

sa moara fanii mei ce a zis'o =))

navodarean19.06.2010 10:00

Tibi «: auzi

Tibi «: pot sa-ti pun o intrebare ?

Bebelusha Sexxy: din 92

Bebelusha Sexxy: pueo

Bebelusha Sexxy:

Tibi «: noi de ce nu am facut sex pana acum?

Bebelusha Sexxy: puneo

Bebelusha Sexxy:

Bebelusha Sexxy: tare intrebarea

Tibi «: tre' sa fie un motiv, totusi...

Bebelusha Sexxy: da

Tibi «: si care-ar fi ?

Bebelusha Sexxy: nu stiu

Bebelusha Sexxy: oare ce ar fi?

Tibi «:

Tibi «: pai zi tu..

Tibi «: ca eu ti-am pus intrebarea.

Bebelusha Sexxy: eu nam raspunsu

Bebelusha Sexxy:

Tibi «: gandeste-te

Tibi «: hai, uite pana atunci http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...6046&st=280

Bebelusha Sexxy: X:

Bebelusha Sexxy: Steaua

 

e un inceput... :)

AG19.06.2010 10:06

bine k e stelista, ai un atuu in plus sa o tufi

Ronnie19.06.2010 10:18

@Tibi, daca ii dai linkul fetei sa nu te mai intrebi de ce nu o sa faci niciodata sex cu ea.

@AG, dai doar la steliste ma? :)

navodarean19.06.2010 10:24

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: buna

Tibi «: buna

Tibi «: auzi

Tibi «: am si eu

Tibi «: o intrebare

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: zi-mi she mie cne esti

Tibi «: pentru tine

Tibi «: poti sa-mi raspunzi ?

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: bne..

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: zi

Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: pt k nu te cunosc she nu fac asa cva

Tibi «: si daca ne-am cunoaste ?

~.~ FrAnCeScA ~.~ bbc: nu

Tibi «: pacat...

 

 

------------------------------------------------

 

 

Tibi «: buna

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: cn esty?

Tibi «: un baiat.

Tibi «: auzi

Tibi «: pot sa-ti pun o intrebare ?

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: da zi

Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::::

Tibi «: nu stii sa raspunzi, sau ce ?

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: cine esty ma

Tibi «: las-o asa.

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::: is typing...

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: hai marsh

Tibi «: and btw, cat ti-a iesit media la romana ?

..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X::: has signed out. (19.06.2010 13:29)

Maye19.06.2010 10:53
..:::X:X:..O dulceata de fetytza :X:X:::: hai marsh

Te-a indoit o cocalara.

 

o dulceata , in mortii ei!

AG19.06.2010 11:04
@AG, dai doar la steliste ma? :)

 

frate.. am o lista de 27 d tipe.. ma jur .. nici una stelista :| cele mai multe rapidiste si dinamoviste :))) iti dai seama cu cata ura dai la alea nu ?

Maye19.06.2010 11:09
iti dai seama cu cata ura dai la alea nu ?

Cu placere ba ! Cu placere!

 

Ca le tufi neamu`.

RedScorpyON19.06.2010 11:20

Numai pitipoance in lista ta,Tibi :))

RedScorpyON19.06.2010 16:04

el: buna,ce faci?

ea: buna

ea: bn

ea: tu?

el: bine

el: pot sa-ti pun o intrebare?

ea: da,sigur

el: Noi de ce nu am facut sex pana acum?

ea: daca erai mort de beat,daia...

el: aoloo,ce prost sunt,am uitat de seara aia...

 

Un prieten :))

AG19.06.2010 20:57

nu e singurul... si eu am patit'o de cateva ori

navodarean19.06.2010 21:13

Tibi «: esti ?

deea :x: da

Tibi «: imi raspunzi si mie la o intrebare?

deea :x: oke

Tibi «: noi 2 de ce nu am facut sex pana acum ?

Tibi «: ai amutit ?

deea :x: )

deea :x: da

Tibi «: pai zi...

Tibi «: si tu

deea :x: de plictiseala

deea :x:

AG20.06.2010 11:01

AG: auzi

AG: da noi dc nu am facut pana acuma sex

AG: ?

ea : cine

ea : )?

AG: noi 2

ea : doamne

ea : ce ai baut

ea : gaz de dimineata/

AG: nimik

AG:

ea : atunci

ea : ?

ea : de unde pana unde

ea : sex

ea : draga

AG: pai ce are?

ea : ios muiere nefututa

AG: aah

ea : !!!

AG: nu ma bag

 

 

 

AG: auzi ma

AG: noi dc nu am facut sex?

Dumitrescu Andreea: ))))))

Dumitrescu Andreea: ca n-am vrut eu

Dumitrescu Andreea: si eram micuti ma

AG: ce conteaza ma..

AG: ne iubeam cu foc

AG: si patima

AG:

AG: stii k odata in viata, cel putin, o sa se intample

AG:

Dumitrescu Andreea: ahh e clar ...numai veni aici )))))

AG: hai ma

AG: ne'o tragem precum camilele pe piramide

AG: it will be fun

Dumitrescu Andreea: tu crek ai vazut prea mult porn ..ca vad ca ai imaginatia bogata

AG: ba, eu k eu cu imaginatia, dar tu esti deja la piramide !! cine a vazut mai mult porn ?

AG:

Dumitrescu Andreea: tu..ca eu nu sunt la piramide acum

AG: ma rog, plm, tot in cairo esti ..

AG: infine

Dumitrescu Andreea:

AG: te astept in tara

AG: ))

Dumitrescu Andreea: cairo e mare

AG: si eu la fel

RaMs3s21.06.2010 14:48

ea (18.06.2010 15:40:51): hai si u afara

eu(18.06.2010 15:43:04): auzi

eu (18.06.2010 15:43:11): pot sa te intreb ceva?

ea (18.06.2010 15:43:14): da

ea (18.06.2010 15:43:22): logic da vezi ca am baut niste bere

eu (18.06.2010 15:43:26): ok

eu (18.06.2010 15:43:28): nu e nimic

ea (18.06.2010 15:43:29): si nus cat de lucida sunt

eu (18.06.2010 15:43:32): ma

eu (18.06.2010 15:43:38): noi de ce nu am facut sex pana cum

eu (18.06.2010 15:43:39):

eu (18.06.2010 15:43:41): acum*

ea (18.06.2010 15:43:46): care noi

eu (18.06.2010 15:43:51): noi doi

ea (18.06.2010 15:44:09): te doare capu

ea (18.06.2010 15:44:10):

ea (18.06.2010 15:44:11): ?

eu (18.06.2010 15:44:14): nu

eu (18.06.2010 15:44:22): deci

ea (18.06.2010 15:44:25):

ea (18.06.2010 15:44:30): nus raspunsu

ea (18.06.2010 15:44:33): cred ca ia cv

eu (18.06.2010 15:44:43): ca ia ce?

eu (18.06.2010 15:44:45):

ea (18.06.2010 15:44:52): nsu am zis ca nus lucida io

ea (18.06.2010 15:45:02): am intrebat daca vi afar si u mai iei cu ..plm

ea (18.06.2010 15:45:04):

eu (18.06.2010 15:45:09):

eu (18.06.2010 15:45:12): pai

eu (18.06.2010 15:45:13): deci

eu (18.06.2010 15:45:14): noi doi

eu (18.06.2010 15:45:19): de ce nu am facut sex pan acum

ea (18.06.2010 15:45:29): cu ce ocazie?

ea (18.06.2010 15:45:31):

eu (18.06.2010 15:45:40): ca n-am avut ocazia ?

ea (18.06.2010 15:46:10): dmnn

ea (18.06.2010 15:46:12): ai cv

ea (18.06.2010 15:46:16): hai ca mai vb

ea (18.06.2010 15:46:20): ca ma duk afara

ea (18.06.2010 15:46:24): facem maine

ea (18.06.2010 15:46:25):

ea (18.06.2010 15:46:27):

eu (18.06.2010 15:46:29): maine?

eu (18.06.2010 15:46:32): la ce ora

eu (18.06.2010 15:46:34):

ea (18.06.2010 15:46:40): pe la 8 ?

iNsTiGaToR21.06.2010 16:58

te-ai scos :))

spirpama21.06.2010 19:03

spirpama: Ancuta!

Ancutza Creatza:x: da

Ancutza Creatza:x:

spirpama: Hai sa te intreb ceva.

spirpama: Dar sa mi raspunzi sincer.

Ancutza Creatza:x: da

Ancutza Creatza:x: spune

Ancutza Creatza:x:

spirpama: Noi de ce n am facut sex pana acum?

Ancutza Creatza:x: ca nu am avut chef

spirpama: Cine?

spirpama: Eu sau tu?

Ancutza Creatza:x: eu

Ancutza Creatza:x: si poate nici u

spirpama: Pai eu am.

spirpama: Poate tu nu ai.

spirpama:

spirpama: Spune?

spirpama: Da mi un motiv.

spirpama: De ce n am facut.

Ancutza Creatza:x: ti-am zis..in primul rand nu ne cunoastem si chiar dak ne-am cun asta nu o sa se intample niciodata

Ancutza Creatza:x:

Ancutza Creatza:x:

spirpama: Asa o fi.

spirpama: Uite de ce te am intrebat

spirpama: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...16046&st=40

spirpama21.06.2010 19:19

spirpama: Sky.

spirpama: Pot sa te intreb ceva?

sky girl: da

spirpama: Dar sa mi raspunzi sincer.

spirpama: Noi de ce n am facut sex pana acum??

sky girl: ok

sky girl: k nu ne stim duh

spirpama: Asta i motivul?

spirpama: Ca daca ne am stii...

spirpama:

sky girl: stiu si eu poate nu ne placem

spirpama: Daca ne placeam...sa nteleg ca treburile ar fi stat altfel,nu?

sky girl: posibil

spirpama: Pai hai sa ne cunoastem.

spirpama: Iesi maine in oras?

sky girl: saptamana asta mai rar k st in sesiune

sky girl:

spirpama: Ok.

spirpama: Uite de ce te am intrebat.

spirpama: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry494623

Adrian21.06.2010 21:18

Bah, da' voi aveti in lista de mesager numai fete pe care nu le cunoasteti?

Ce naiba? Stati toata ziua pe haicinci? De iesit in oras si agatat nu ati auzit?

 

Chiar, voiam sa va intreb, voua va place sexul? Ca din ce ziceti pe aici, nu cred ca prea faceti.

puyol21.06.2010 22:17

@spirpama

 

dupa ultima din discutiile tale, fata respectiva si-a dat seama ca tu de fapt vrei sa faci un post pe topicul asta, nu sa faci sex cu ea... ai pierdut o sansa :D

AG22.06.2010 09:25

diseara ramses tufe :))

Azzido25.10.2010 10:03

Daniela: nu in romnia

Andreiu: pai si te duci afara ?

Daniela: da

Daniela: sunt deja afara

Daniela: ;)

Andreiu: unde ?

Daniela: in Italia

Andreiu: si ce faci pe acolo

Andreiu: ?

Daniela: am grija de o fetita

Andreiu: aha

Andreiu: f bine. ma bucur pt tine

Daniela: da si eu pt tine

Andreiu: dap. cand ne bucuram si noi impreuna ? :D

Daniela: :|

Andreiu: http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=495601

Daniela: te-am pupat

«110111213»