FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«1111213»
elka06.03.2011 01:44

andrew â"¢: auzi

andrew â"¢: pot sa te intreb ceva ?

ea: daspune

andrew â"¢: noi de ce nu am facut sex pana acum

andrew â"¢: ?

ea: trebuia?

andrew â"¢: vreau doar sa imi raspunzi la intebare

andrew â"¢: ?

andrew â"¢: !

ea: nu sriu

ea: shtiu

andrew â"¢: ce nu stii

ea: nu shtiu dc

andrew â"¢: vreau doar sa stiu

andrew â"¢: imi

andrew â"¢: raspunzi

andrew â"¢: ?

ea: eshti nebun...?

andrew â"¢: nu

ea: nu shtiu si n m mai stresa cc intrebareeaasta

andrew â"¢: dar ai vrea?

ea: nu

andrew â"¢: de ce

 

 

nu prea am succes :(

 

 

_________

 

 

andrew â"¢: auzi

andrew â"¢: pot sa te intreb cea?

una: da

andrew â"¢: noi de ce nu am facut sex pana acum

andrew â"¢: ?

una: nu

andrew â"¢: nu ce?

andrew â"¢: raspunde-mi la intrebare

una: Nu nu am facut

una: sex

una: pana acuma

una:

andrew â"¢: ok,ms :(

una: dar de ce? :(

andrew â"¢: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...6046&st=280

andrew â"¢: eh

una: eh ce

una: ?

andrew â"¢: uite-te

andrew â"¢: acolo

andrew â"¢: si totusi dc nu ne-am tras-o?

bon3loo06.03.2011 10:03

Andrei: te-ai ridicat din pat?

dana Dana: nu

dana Dana: a venit pc la mine

dana Dana: lojic ca m-am ridicat din pat

Andrei: ma mai iei si la mistop

Andrei:

dana Dana: nu

dana Dana: :'?

dana Dana:

Andrei: ia zi daca tot ai intrat pe mess

Andrei: noi doi de ce nui am facut sex pana acu?

Andrei:

dana Dana: )

dana Dana: pen'ca nu's cu tine

Andrei: baga motive

Andrei: continua

dana Dana: adeca

dana Dana: eu nu m'as fute cu unu

dana Dana: ca a doua zi dimineata

dana Dana: sa ma uit la el

dana Dana: si sa sun pe altu

dana Dana: sau ala sa faca asa

dana Dana:

dana Dana: plm

dana Dana: oi fi eu

dana Dana: mai nebuna

dana Dana: da nu ma *** cu unu

dana Dana: cu care nu's

dana Dana: intr-o relatie

Andrei: sazi ce te aprinzi asa

Andrei: staiiiiiiiiii

Andrei: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=16046

dana Dana: de macar 2 saptamani

Andrei: era o gluma

dana Dana: )

dana Dana: imi expuneam parerea

dana Dana is typing...

dana Dana: )

Andrei: am observat

gio_stgloria06.03.2011 10:38

Eu zic mai bine nu le mai aratati linkul cu topicul la final. Cine stie, poate chiar iese ceva.

vlad06.03.2011 11:06

Fratilor,de ce va justificati dupa ce puneti intrebarea asta? De ce le aratati linkul ? Ce aveti de pierdut? Din dialog se pare ca nici de castigat nu aveti. Si ce femeie este aia care o tot da cu "plm"? E Naomi?

 

Sa vedeti voi la ce sta mintea femeilor dupa anumita varsta! Puneti-le atunci intrebarea asta.

Danut708.08.2012 16:27

eu: iuli, esti?

Iuli: daa

eu : pot sa-ti pun o intrebare

iuli: daa

eu: noi de ce nu am facut sex pana acum?

iuli: cee maaa?!!

eu: nu ai inteles? noi de ce nu am facut sex pana acum?

Iuli: :))

eu : zi un motiv

iuli: pai....nu stiu ce sa zic....

eu : aha... citeste asta http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=16046

iuli : :))

Danut710.08.2012 07:24

Eu: Laura ?

Ea: da

Eu: pot sa-ti pun o intrebare?

Ea: de ce spune

Eu: noi de ce nu am facut sex pana acum?

Ea: pentru ca esti un bou

Eu: aha... zi un motiv mai bun

Ea: Pai vezi, nu miai propus

Eu: si daca ti-as fi propus?

Ea: ar fi fost altceva

Eu: adica?

Ea: m-as mai fi gandit la acceasta propunere

Eu: si dupa mult timp de gandire ce-ai fi zis?

Ea: pai trebuia sa vad marfa

Eu: :)) deci asta era singurul obstacol inainte de a face sex?

Ea: ahm

Eu: ok citeste asta: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=16046 din cauza asta te-am intrebat

iNsTiGaToR10.08.2012 09:38

Mai bine nu-i dadeai linku. Poate poate iesea ceva :naughty:

drvladyk10.08.2012 13:03

pai iesea cu siguranta, ai preferat sa pui conversatia la baieti decat sa dai la buci? na, stiam eu ca tii cu L'pool:)):)):))

«1111213»