FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«12313»
bodanelu03.02.2009 19:36

Ideea topicului nu-mi apartine, am imprumutat-o de pe un alt forum.

 

Luati prima persoana de sex opus din lista de IM si intrebati:

 

Noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?

 

Postati discutia aici

 

Belo: Noi cum de nu am facut sex pana acum?

ea: :))

ea: lol

ea: ca nu am vrut eu

Belo: Aha.. mersi.

 

Am rugamintea sa NU postati id-uri de mess.

un simplu eu, ea sau eu, el este suficient.

Adrian03.02.2009 19:38

Plagiatorule! :P

 

p.s.

 

Eu am facut.

 

Nu stiu despre tine de ce nu ai facut. Dar eu am facut :D

bodanelu03.02.2009 19:39

stiu stiu.. dar mi s-a parut foarte tare ideea...

 

Si e naspa ca fetele de la mine din lista sunt offline..

si n-am chef sa caut sa vad daca sunt invisible sau nu. Dar revin cu update-uri :D

Adrian03.02.2009 19:47

Mie mi s-a zis asa:

 

1. Pt ca sunt in Italia.

2. Pt ca sunt virgina.(wtf?! damn lesbians!)

3. Pt ca sunt la Bucuresti. (a vorbit probabil cu prima)

4. Ca ar trebui sa fie de comun acord.

5. Pt ca suntem prieteni(again, damn lesbians!)

6. Pt ca nu ne iubim( ahahhahahahaha :)) - cred ca e blonda )

Azzido03.02.2009 20:29

Azzido: auzi ma, noi doi de ce n-am facut sex pana acum ?

 

Basu: hai ma ca e veche pe SP

 

Basu:

 

Basu: idiotule

 

Azzido:

 

Basu:

 

Basu: cate pagini are topicu acum?

 

Basu: cand m-am uitat eu

 

Basu: avea 40

 

Azzido: multe de tot

 

Basu: si 500 de vizitatori online

 

Basu:

 

Basu: plm

 

Azzido: esti primul in lista mea

 

Basu: da ba

 

Basu: dar nu sunt de sex opus

 

Basu: idiotule

 

Azzido: aaa da

 

Azzido: uitasem

 

Azzido: :P

 

Basu: )

 

Basu: c idi

 

Azzido: :))

 

 

 

 

 

 

 

 

Azzidutza03.02.2009 21:13

Nico:auzi,noi doi de ce n-am facut pana acum sex ?

S: tu vb serios ?

Nico: ti se pare ca glumesc ?

S: pai mi se pare asa ciudat

Nico: de ce ?

S: vrei sa ne vedem maine ?

Nico: nu stiu la cat ies de la servici

S: daca e,vin sa te iau

Nico: si unde mergem ?

S: pai eu stau singur,asa ca...

Nico:http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=494301

S: n-aveam eu norocul asta

 

Fane03.02.2009 21:13

Io`am incercat...dar trebuia sa-si dea chilotii jos :hump:

Azzido03.02.2009 21:13

Crs: auzi ma ****, noi doi de ce nu am facut sex niciodata ?

andy: pentru ca esti tu bou si citesti topicuri vechi de o saptamana de pe softpedia

andy: ;)

Crs: :))

andy: :D

Crs: mi-ai rupt inima

Crs: :)

axl03.02.2009 21:24

Hm, la mine nu merge faza, din pacate am facut sex cu toate fetele din lista mea de mess.

Fane03.02.2009 21:30
Hm, la mine nu merge faza, din pacate am facut sex cu toate fetele din lista mea de mess.

 

 

Ete`al dreacu Casanova unde era :)

 

SteauaB03.02.2009 21:45

Vai de mine in ce tara traim..No Wonder Why Romania nu se desvolta.

 

Asta e viata..romaneasca.

axl03.02.2009 23:35
Hm, la mine nu merge faza, din pacate am facut sex cu toate fetele din lista mea de mess.

Si nu numai, sunt cateva cu care am facut dar nu le am pe mess.

Adrian03.02.2009 23:44

Da'... tu nu ai fete urate in lista de mesager?!

axl03.02.2009 23:51

Si daca as avea fete urate pe mess care-ar fi problema? Ai deduce tu ca am facut sex cu fete urate? Si daca am facut sex cu fete urate ce? Nu trebuie sa fac cineva sex si cu fete urate? Trebuie. Si daca tot trebuie, de ce sa nu fie unu frumusel, ca mine?

Adrian03.02.2009 23:53

I have to give it to you there....you make a lot of sense :|

 

Acum ma simt eu ca un jeg pt ca am facut discriminare :|

axl03.02.2009 23:56

Pai daca esti nesimtit. Tratezi fetele ca pe o bucata de carne, ca pe un produs. Tre' sa fii mai delicat, mai diplomat.

 

Fetele, care vreti sa fiti pe lista mea de mess?

Adrian03.02.2009 23:57
:(
redondo03.02.2009 23:58

Ba oameni buni...eu pot avea o gramada...fara misto....dar vreau ca un bou doar pe una care nu ma mai vrea....cica din cauza comportamentului.Ptiu! :)

MoWeed04.02.2009 00:15
Vai de mine in ce tara traim..No Wonder Why Romania nu se desvolta.

Ar putea fi datorita faptului ca o mare parte a populatiei nu stie nici macar sa scrie corect in limba materna :whistle:

Azzido04.02.2009 00:43
Vai de mine in ce tara traim..No Wonder Why Romania nu se desvolta.

 

Asta e viata..romaneasca.

clar !

din cauza noastra si a topicelor stupide nu mai merge economia

 

Pai daca esti nesimtit. Tratezi fetele ca pe o bucata de carne, ca pe un produs. Tre' sa fii mai delicat, mai diplomat.

 

Fetele, care vreti sa fiti pe lista mea de mess?

bai, eu stiu o fata de la tine din lista cu care nu ai facut sex si nici n-o sa faci. :hypocrite:

axl04.02.2009 00:57

Ei, eu stiu mai multe.

1on04.02.2009 01:11
Ar putea fi datorita faptului ca o mare parte a populatiei nu stie nici macar sa scrie corect in limba materna :whistle:

 

Poate limba lui maternã n-o fi limba românã.

SteauaB04.02.2009 02:32
Poate limba lui maternã n-o fi limba românã.

 

 

mmda = Limba romana la perfectura.

Marius04.02.2009 06:23
Hm, la mine nu merge faza, din pacate am facut sex cu toate fetele din lista mea de mess.

 

si cu bugaboo? :banned:

Virgil04.02.2009 07:48

El: Fata... noi de ce nu am facut sex pana acum?

 

Ea: Poftim?!

 

El: De ce nu am pus-o?

 

Ea: Ai vrea?

 

El: Mi-ar place, dar mi-e putin teama...

 

Ea: De ce?

 

El: Prea umbli din scula-n scula.

 

«12313»