normal ca nu imi spui pentru ca nu esti ![]()
normal ca nu imi spui pentru ca nu esti ![]()
imi dai add si iti spun ...daca scriu pe forum iau ban
daca iti dau mesaj privat se cheama reclama = ban ![]()
Iarasi nu ai citit regulamentul. Trimite-mi un mesaj privat cu numele forumului.
Alinut,daca te simti "persecutat" de dl Adrian,ii poti atrage atentia unui admin asupra acestui lucru,iar daca esti unic si pentru prima oara pe acest site,te va lamuri acel admin iar pe Adrian il va trage la raspundere pentru comportamentul avut fata de noi venitii
ps: daca e la o adica,e mult mai cul sa te baneze un admin decat un mod ![]()
sweet ![]()
Il baneza Azzido si ii pune cartonas din ala rosu ![]()
p.s. ma gaby, mie imi place de tine ca ai boala pe becalii... da' esti ciudat rau, mah ![]()
deci eu te'am rugat frumos sa incetezi cu acuzele astea nefondate . nu sunt gaby sunt Alin . nu am chef sa ma cert cu nimeni mai ales ca sunt nou venit si tre sa ma integrez in comunitate. nu cred ca te'ar tenta un forum de counter-strike , san andreas si alte joculete.
si ca sa nu mai zici de gaby sunt Alin 17[aproape 18 ani] din botosani
imediat o sa vin cu un screenshot ca sa vezi ca ip meu e unic si e de la provider din botosani .
de unde stiu eu ca nu esti gby10 plecat in vacanta la botosani? ;![]()
sau poate esti din botosani si ai fost in Bucuresti ![]()
Sunt Colombo da-va dreq ![]()
hai ca deja o dai in caterinca ^^
de unde stiu eu ca nu esti gby10 plecat in vacanta la botosani? ;
sau poate esti din botosani si ai fost in Bucuresti
Sunt Colombo da-va dreq
V-am zis deja,gby 10 e mort,a suferit fractura de penis! ![]()
hai ca deja o dai in caterinca ^^
greu te prinzi mah ![]()
greu te prinzi mah![]()
ah tu faceai glume de la inceput ... te dau in judecata si cer daune morale
Bine ca nu il dai in dauna si sa-i ceri judecata, sa vezi ce ban iti luai! ![]()
ah tu faceai glume de la inceput ... te dau in judecata si cer daune morale
Pai... daca e asa... iti dau ban si ascund cadavrul ![]()
fac print la pagina si cand mor o sa vada politia cine e vinovatul ..nu mai bine continuam discutia noastra la lua-te-as la misto ?
dl Adrian,care te dai moderator corect si vigilent ,nu vi se pare ca sunteti offtopic de cateva pagini ?
sau este o modalitate sa aflati si dvs de ce n-ati facut sex pana acum ?
gata ba cu off`u ca ma enervez si eu cand ma enervez sunt urat si fugiti si uitati numele l forum forever
numai intrati aici
))
eu: auzi noi dc nu ne-am tras-o pana acu?
ea: pt ca esti un porc boule
ea: ign pa (si mi-a pus un semn d-ala :-h)
ce frustrata
:|
:|
maya: kf?
DMD: raspundem
DMD: *raspunde-mi**
DMD: vreau sa verific cv
maya: de aia..
DMD: m-ai spart
maya: ce ar fi treb sa raspund?
DMD: a)nu am avut ocazia
DMD: b)nu am avut chef
maya: da ma gadneam jh la aia..
maya is typing a message.
DMD: c)nu esti la fel de perversa ca si mine?
maya: n`am avut unde..
DMD: ok
DMD: ms
mai baga o fisa iarna asta ![]()
sa scape de gagikasu
...si de virginitate odata cu el ![]()
Deci,fain.Are la avatar o scena atat de siropoasa si tu o intrebi de f*u*t*a*i?Tare. ![]()
nu avatarul conteaza, ci raspunsul ei ![]()
AG: ade
AG: esti
AG: ?
Ade': da
AG:
AG: asa
AG: pot sa te intreb cv?
AG: da asa.. sincer..
Ade': da
AG: stiu k esti plecata la mii d e km si bla bla
AG: noi dc nu ne-am tras-o ?
Ade': lol
Ade': ti`am facut`o si eu p`asta
Ade':
AG: wtf?
AG: da?
Ade': da
AG: ))
Ade': ;;_
Ade':
AG: ok si dc nu ne-am traso ?)
Ade': ca nu o ai atat de mare pana in canada))
AG: urat
Ade': ca nu o ai atat de mare pana in canada))AG: urat
Genial.