FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«18910111213»
Adrian31.07.2009 14:25

normal ca nu imi spui pentru ca nu esti :))

Alinut.31.07.2009 14:28

imi dai add si iti spun ...daca scriu pe forum iau ban ;) daca iti dau mesaj privat se cheama reclama = ban ;)

Adrian31.07.2009 16:43

Iarasi nu ai citit regulamentul. Trimite-mi un mesaj privat cu numele forumului.

NicoSoulSteaua31.07.2009 17:11

Alinut,daca te simti "persecutat" de dl Adrian,ii poti atrage atentia unui admin asupra acestui lucru,iar daca esti unic si pentru prima oara pe acest site,te va lamuri acel admin iar pe Adrian il va trage la raspundere pentru comportamentul avut fata de noi venitii

 

ps: daca e la o adica,e mult mai cul sa te baneze un admin decat un mod ;)

Adrian31.07.2009 17:16

sweet :D

 

Il baneza Azzido si ii pune cartonas din ala rosu :D

 

p.s. ma gaby, mie imi place de tine ca ai boala pe becalii... da' esti ciudat rau, mah :D

Alinut.31.07.2009 18:14

deci eu te'am rugat frumos sa incetezi cu acuzele astea nefondate . nu sunt gaby sunt Alin . nu am chef sa ma cert cu nimeni mai ales ca sunt nou venit si tre sa ma integrez in comunitate. nu cred ca te'ar tenta un forum de counter-strike , san andreas si alte joculete.

si ca sa nu mai zici de gaby sunt Alin 17[aproape 18 ani] din botosani ;) imediat o sa vin cu un screenshot ca sa vezi ca ip meu e unic si e de la provider din botosani .

print1.JPG

Adrian31.07.2009 18:53

de unde stiu eu ca nu esti gby10 plecat in vacanta la botosani? ;;)

 

 

sau poate esti din botosani si ai fost in Bucuresti :D

 

 

Sunt Colombo da-va dreq :D

Alinut.31.07.2009 18:59

hai ca deja o dai in caterinca ^^

D4v1dstelist31.07.2009 19:06
de unde stiu eu ca nu esti gby10 plecat in vacanta la botosani? ;;)

 

 

sau poate esti din botosani si ai fost in Bucuresti :D

 

 

Sunt Colombo da-va dreq :D

 

 

V-am zis deja,gby 10 e mort,a suferit fractura de penis! :)

Adrian31.07.2009 20:09
hai ca deja o dai in caterinca ^^

 

greu te prinzi mah :))

Alinut.31.07.2009 20:14
greu te prinzi mah :))

ah tu faceai glume de la inceput ... te dau in judecata si cer daune morale

 

 

Lari31.07.2009 20:18

Bine ca nu il dai in dauna si sa-i ceri judecata, sa vezi ce ban iti luai! :bananadance:

Adrian31.07.2009 20:44
ah tu faceai glume de la inceput ... te dau in judecata si cer daune morale

 

Pai... daca e asa... iti dau ban si ascund cadavrul :bananadance:

Alinut.31.07.2009 20:52

fac print la pagina si cand mor o sa vada politia cine e vinovatul ..nu mai bine continuam discutia noastra la lua-te-as la misto ?

NicoSoulSteaua31.07.2009 21:02

dl Adrian,care te dai moderator corect si vigilent ,nu vi se pare ca sunteti offtopic de cateva pagini ?

sau este o modalitate sa aflati si dvs de ce n-ati facut sex pana acum ?

fredysteaua31.07.2009 21:53

gata ba cu off`u ca ma enervez si eu cand ma enervez sunt urat si fugiti si uitati numele l forum forever :)) numai intrati aici :))))

 

eu: auzi noi dc nu ne-am tras-o pana acu?

ea: pt ca esti un porc boule

ea: ign pa (si mi-a pus un semn d-ala :-h)

 

ce frustrata :|:|:|:|

D4v1dstelist03.08.2009 14:00

maya: kf?

DMD: raspundem

DMD: *raspunde-mi**

DMD: vreau sa verific cv

maya: de aia..

DMD: m-ai spart

maya: ce ar fi treb sa raspund?

DMD: a)nu am avut ocazia

DMD: b)nu am avut chef

maya: da ma gadneam jh la aia..

maya is typing a message.

DMD: c)nu esti la fel de perversa ca si mine?

maya: n`am avut unde..

DMD: ok

DMD: ms

ady_ultras03.08.2009 14:38

 

 

031746084a76f83004731.JPG

RaMs3s03.08.2009 14:50

mai baga o fisa iarna asta :D

ady_ultras03.08.2009 14:52

sa scape de gagikasu

NicoSoulSteaua03.08.2009 15:43

...si de virginitate odata cu el :naughty:

D4v1dstelist03.08.2009 18:50

Deci,fain.Are la avatar o scena atat de siropoasa si tu o intrebi de f*u*t*a*i?Tare. :thumbsup:

ady_ultras03.08.2009 19:17

nu avatarul conteaza, ci raspunsul ei :))

 

 

ady_ultras03.08.2009 19:23

AG: ade

AG: esti

AG: ?

Ade': da

AG:

AG: asa

AG: pot sa te intreb cv?

AG: da asa.. sincer..

Ade': da

AG: stiu k esti plecata la mii d e km si bla bla

AG: noi dc nu ne-am tras-o ?

Ade': lol

Ade': ti`am facut`o si eu p`asta

Ade':

AG: wtf?

AG: da?

Ade': da

AG: ))

Ade': ;;_

Ade':

AG: ok si dc nu ne-am traso ?)

Ade': ca nu o ai atat de mare pana in canada))

AG: urat

D4v1dstelist08.08.2009 07:53
Ade': ca nu o ai atat de mare pana in canada))

AG: urat

 

 

Genial.

«18910111213»