Tocmai m-a disperat un altul de p'aci cu PM'uri......Get a life

)
pai tu nu intelegi ca doar te tachineaza? si ei vor acelasi lucru pt tine,adica sa nu mai stai pe net, ca net-ul iti creeaza dependenta, de aceea insista. Eu am ajuns la concluzia ca netul in exces si clickul non-stop nu e pt noi, femeile, mai bine sa muncim noi la birou sau unde lucrezi tu, decat sa ne intindem mai mult decat e cazul, lasa-le macar impresia ca ei conduc, nu te baga prea mult in discutiile lor ca nu le place. De aceea suntem doamne sa-i aparam din umbra, nu sa-i controlam, ca oricum stim foarte bine ce fac si din ce cauza sunt nevoiti sa o faca . Pe nimeni' altu' il intalnesti real,nu virtual; pe net sunt doar altul si altul 
p.s mai raspunde la un p.m, daca tot stai pe forum, ca unor stelisti le e dor sa auda o vorba romaneasca, mai ales daca-s plecati prin strainatate.
p.p.s i'm out! adio forum ca am treaba si eu.