FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«15678913»
Adrian11.06.2009 13:44

stiu

dulcicutza11.06.2009 13:46

Pai da sau nu?

emerson fittipaldi15.06.2009 12:40

Dulcicutza, Cutza, nu pot sa cred ca n-ai facut sex pana acum. Pai o motocicleta asa de dragutza ca tine... Cred ca se topesc alea de firma, gen Harley Davidson, Yamaha, etc.

gby1022.07.2009 10:20

eu:buna

ea:buna

eu:pot sa te intreb ceva?

ea:ia vezi poti...

eu:bine cum zici tu...

eu:

eu:dc nu am facut sex pana acum ?

eu:BUZZ!!!

ea:pai nu stiu...

eu:ca nu te-am intrebat >?<

ea:poi si asta ar fi un motiv...

eu:uite te intreb acum ...vrei sa facem sex?

ea:nuuu

eu:pai ai zis ca daca te intreb...

ea:lasama ma ca am prieten

eu:si ce f*te bine ?

ea:vrei sa incerci?

eu:fa eti proasta?

eu:nu imi palc baietii

ea:bn bn am glumit :))

eu:zi facem sex sau nu ?

ea:Cand o sa fim impreuna da?

eu:da sunt frumos nu ?

ea:da ma arati bine...da nu tiam vazut posteriorul...conteaza si asta....

eu:til arat....daca e frumos facem ?

ea:nuuu maaaaa

eu:esti rea ... :( mai distrus ...hai sa facem sa vezi ce frumos e

ea:mah da tu o faci hard ?

eu:depinde de fata...cum vrea ea...

ea:poi daca tot mai rugat nustiu ce sa zic...

ea:nu pot ma...am prieten...

eu:ce nu stie nul raneste...

ea:pfff grea decizie...

eu:eu greu pana ajung la tine ca dupa ce ne "contopim nu mai putem da inapoi

eu:hai te rog eu frumos

eu:te roog frumos :*

ea:off maa bine...da altadata...

eu:maine?

ea:da sunt singurica...

eu:ok..si poate ramanem combinati...lasal pe sobolanul ala al tau

ea:hai ca te intreci ...

eu:bn bn ...da asa ramane da ?

ea:da ma...da nu stam mult...

eu:nici nu am nevoie de mult timp ...

Adrian22.07.2009 10:45
eu:nici nu am nevoie de mult timp ...

 

 

Hahahahhaha.... asta micu se gata repede :D

gby1022.07.2009 11:02

poi ea e mai firava si daca o tin mult mie ca se rupe in 2 :))

Adrian22.07.2009 11:03

da....sigur....

Maye22.07.2009 11:17

Uite cum sare...Iepurele :))

puyol22.07.2009 12:06

gby, iti doresc sa ti se intample si tie ce i se intampla baiatului respectiv ;)

dulcicutza22.07.2009 19:26

gby sa ne povestesti si noua :))

gby1023.07.2009 10:17

hmmmm miroase a invidie ??? :shifty: ...

aa baieti ??

 

 

si uitati una noua....la aasta nu am avut noroc... :|

 

eu:bunaaaa

ea:buna...

eu:vreau sa te intreb ceva...se poate ?

ea:da mah zi te ascultt.

eu:pai noi de ce nu am facut sex pana acum ?

ea:ceeeeeeee maa?

eu:Dc nu am facut sex pana acum...vrei sa iti desenez ?

ea:ceai ba ai baut gaz...

eu: nu hai zi,.,,sa ma simt si eu bine

ea:1 nu suntem combinati 2. nu avem de ce 3. eu te plac ca prieten si tu la fel pe mine....sper

eu:hai te rog eu frumos ,,,

ea:Ce ma >? ce ma rogi?

eu:....sa ne f*tem...

ea:nesimtituleee

eu:bine bine daca nu vrei...

eu:papa ...

ea:paa da tu esti beat?

eu:nu...

ea:ba da... lasa bautura ....ca uite ca tie iti vine pofta de sex si imi e sa nu intrebi si un baiat :))=))

eu:

eu:bn pa

dulcicutza23.07.2009 12:16

Punem pariu ca n-ai mai mult de 17 ani si mai esti si virgin?:))))))

_yang23.07.2009 12:24

L-ai prins...

 

punem pariu...? :))

dulcicutza23.07.2009 12:35
:)) Pai parca e o clona de-a lui Deni dar care stie putina gramatica :))
gby1023.07.2009 12:49

Defapt am 18 ani, si nu nu sunt virgin...si stiu ca nu am cum sa te conving...

Defapt ar fi o solutie :D... cand vrei sa verifici sa imi spui :)

Uite eu nu vreau sa ne certam...daca o iei ca pe o ofensa sa imi spui...

 

 

dulcicutza23.07.2009 13:12

Ahhh la naiba,n-are 17 are 18 :)))))) ti-a crescut par la putza?:))))))

gby1023.07.2009 13:15

Bine dulcicutza cum zici tu...Nu vreau sa ma mai cert cu nimeni din absolut niciun motiv...

Tu nu crezi ca e mai bine asa ?

dulcicutza23.07.2009 13:26

Da cine se certa?Eu nu.

ralukasteaua23.07.2009 14:34

eu: asa...acum ca am rezolvat detaliile....noi cand?

el: intrebarea mai buna ar fi unde

E lunga discutia, dar despre asta era vorba. Si de ce:

eu: dc am eu impresia ca avem discutii de genul de mai bine de 1 an?

el: poate pentru k nu s-a materializat nimic

el: si da...avem

el: dar tu greu te mai lasi

Dragoshel28.07.2009 08:58

@dulcicutza noi dc n-am facut sex pana acum?

Fane28.07.2009 09:03

@ ralukasteaua - e valabil si pentru tine :D

gio_stgloria28.07.2009 13:13

Coane Fanica vezi ca mai sunt si travestiti pe aici , mai intai investigheaza-le pe astea., cine stie...:))

dulcicutza28.07.2009 16:11
@dulcicutza noi dc n-am facut sex pana acum?

Din cauza motivului :)

dee28.07.2009 16:16
Din cauza motivului :)

 

Dragoshel, tu de ce o intrebi pe ea asta?

vrei sa aflii motivul sau n-ai motivatie pentru a te intalni face to face cu ea si sa-ti explice in privat?

Dragoshel28.07.2009 16:17

eram curios sa vad/aud si parerea ei.

 

si motivatie ca am emotii asa fara o vorba buna de la ea.

«15678913»