stiu
stiu
Pai da sau nu?
Dulcicutza, Cutza, nu pot sa cred ca n-ai facut sex pana acum. Pai o motocicleta asa de dragutza ca tine... Cred ca se topesc alea de firma, gen Harley Davidson, Yamaha, etc.
eu:buna
ea:buna
eu:pot sa te intreb ceva?
ea:ia vezi poti...
eu:bine cum zici tu...
eu:
eu:dc nu am facut sex pana acum ?
eu:BUZZ!!!
ea:pai nu stiu...
eu:ca nu te-am intrebat >?<
ea:poi si asta ar fi un motiv...
eu:uite te intreb acum ...vrei sa facem sex?
ea:nuuu
eu:pai ai zis ca daca te intreb...
ea:lasama ma ca am prieten
eu:si ce f*te bine ?
ea:vrei sa incerci?
eu:fa eti proasta?
eu:nu imi palc baietii
ea:bn bn am glumit ![]()
eu:zi facem sex sau nu ?
ea:Cand o sa fim impreuna da?
eu:da sunt frumos nu ?
ea:da ma arati bine...da nu tiam vazut posteriorul...conteaza si asta....
eu:til arat....daca e frumos facem ?
ea:nuuu maaaaa
eu:esti rea ...
mai distrus ...hai sa facem sa vezi ce frumos e
ea:mah da tu o faci hard ?
eu:depinde de fata...cum vrea ea...
ea:poi daca tot mai rugat nustiu ce sa zic...
ea:nu pot ma...am prieten...
eu:ce nu stie nul raneste...
ea:pfff grea decizie...
eu:eu greu pana ajung la tine ca dupa ce ne "contopim nu mai putem da inapoi
eu:hai te rog eu frumos
eu:te roog frumos :*
ea:off maa bine...da altadata...
eu:maine?
ea:da sunt singurica...
eu:ok..si poate ramanem combinati...lasal pe sobolanul ala al tau
ea:hai ca te intreci ...
eu:bn bn ...da asa ramane da ?
ea:da ma...da nu stam mult...
eu:nici nu am nevoie de mult timp ...
eu:nici nu am nevoie de mult timp ...
Hahahahhaha.... asta micu se gata repede ![]()
poi ea e mai firava si daca o tin mult mie ca se rupe in 2 ![]()
da....sigur....
Uite cum sare...Iepurele ![]()
gby, iti doresc sa ti se intample si tie ce i se intampla baiatului respectiv ![]()
gby sa ne povestesti si noua ![]()
hmmmm miroase a invidie ???
...
aa baieti ??
si uitati una noua....la aasta nu am avut noroc... ![]()
eu:bunaaaa
ea:buna...
eu:vreau sa te intreb ceva...se poate ?
ea:da mah zi te ascultt.
eu:pai noi de ce nu am facut sex pana acum ?
ea:ceeeeeeee maa?
eu:Dc nu am facut sex pana acum...vrei sa iti desenez ?
ea:ceai ba ai baut gaz...
eu: nu hai zi,.,,sa ma simt si eu bine
ea:1 nu suntem combinati 2. nu avem de ce 3. eu te plac ca prieten si tu la fel pe mine....sper
eu:hai te rog eu frumos ,,,
ea:Ce ma >? ce ma rogi?
eu:....sa ne f*tem...
ea:nesimtituleee
eu:bine bine daca nu vrei...
eu:papa ...
ea:paa da tu esti beat?
eu:nu...
ea:ba da... lasa bautura ....ca uite ca tie iti vine pofta de sex si imi e sa nu intrebi si un baiat
=))
eu:
eu:bn pa
Punem pariu ca n-ai mai mult de 17 ani si mai esti si virgin?
))))
L-ai prins...
punem pariu...? ![]()
Defapt am 18 ani, si nu nu sunt virgin...si stiu ca nu am cum sa te conving...
Defapt ar fi o solutie
... cand vrei sa verifici sa imi spui ![]()
Uite eu nu vreau sa ne certam...daca o iei ca pe o ofensa sa imi spui...
Ahhh la naiba,n-are 17 are 18
)))) ti-a crescut par la putza?
))))
Bine dulcicutza cum zici tu...Nu vreau sa ma mai cert cu nimeni din absolut niciun motiv...
Tu nu crezi ca e mai bine asa ?
Da cine se certa?Eu nu.
eu: asa...acum ca am rezolvat detaliile....noi cand?
el: intrebarea mai buna ar fi unde
E lunga discutia, dar despre asta era vorba. Si de ce:
eu: dc am eu impresia ca avem discutii de genul de mai bine de 1 an?
el: poate pentru k nu s-a materializat nimic
el: si da...avem
el: dar tu greu te mai lasi
@dulcicutza noi dc n-am facut sex pana acum?
@ ralukasteaua - e valabil si pentru tine ![]()
Coane Fanica vezi ca mai sunt si travestiti pe aici , mai intai investigheaza-le pe astea., cine stie...![]()
@dulcicutza noi dc n-am facut sex pana acum?
Din cauza motivului ![]()
Din cauza motivului![]()
Dragoshel, tu de ce o intrebi pe ea asta?
vrei sa aflii motivul sau n-ai motivatie pentru a te intalni face to face cu ea si sa-ti explice in privat?
eram curios sa vad/aud si parerea ei.
si motivatie ca am emotii asa fara o vorba buna de la ea.