FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce n-am facut sex pana acum?

«13456713»
fansteaua4606.02.2009 21:39
ala care pune o discutie cu un baiat e cel mai tare :laugh:

 

discutia sa fie inceputa de o fata :steag_sah_mic:

 

 

 

caz real : el vrea sa-i trimita iubitei un sms in care sa ii spuna cit de mult o iubeste si de abia asteapta sa se intilneasca ca sa faca sex . din greseala trimite sms-ul unui barbat , la care tocmai el ii zugravea apartamenul ( el fiind de profesie zugrav ) . si primeste urmatorul raspuns printr-un sms : si eu te iubesc foarte mult , dar termina la naiba mai repede apartamentul ca m-am saturat sa dorm la soacra mea

Joga Bonito06.02.2009 23:12
Ce e ala ??

 

Partea osoasa de care se sprijina obrazul. Niciodata nu mi-am imaginat ca o fata poate lovi cu asa putere.

SteauaB06.02.2009 23:39
Ioana Counter: pt k...nu ne cunoastem...nu neam vazut niciodata

.

Ai tras-o dupa Hi5, nu?

micutZu' Deni07.02.2009 12:21
.

Ai tras-o dupa Hi5, nu?

 

Imi place hi5

Fane07.02.2009 12:32

@micutZu' Deni

 

Jmekere,daca mai pui saracii d`alea pe sit ai ban.

axl07.02.2009 12:33

Tineti-l careva de vorba pe Deni pe mess ca nu ma lasa in pace.

cRiss4Steaua07.02.2009 12:51

=)) imediat te intreaba

"de ce nu am facut sex pana acum?" :laugh:

Stanici07.02.2009 13:26

Doru: ia zi, fara sa te crizezi, noi de ce nu am facut sex pana acum?

Doru: e intrebare, nu propunere.. iti arat in 3 min de ce te intreb

s: stiu de ce ma intrebi

Doru: ?

s: pentru ca avem firi diferite

Doru: pai cu firile si-o trag oamenii in ultima cvreme?!! eu sunt mai pld school, inseamna

Doru: old

s: asa ca...

s: sa fii sanatos fiecare cu firea lui

Doru: deci din cauza firilor.. esti prea draguta, ce sa zic..

Doru: merci de raspuns

s: merci

s: pentru putin

 

 

uite, bai, ca exista si fete care sa nu imi dea cu flit in mod dur:))

 

 

 

 

 

 

Doru: uite, vreau sa te ntreb ceva serios la care sa imi raspunzi rationale si sa nu te crizezi

Doru: noi de ce nu am facut sex pana acum?

x:

x:

Doru: e intrebare, nu propunere

x: pai dc s fi facut, noi?????????????????

Doru: doamen, imi rasp la o intrebare cu o intrebare

x: esti dus

x: puii mei c intrebare e asta

Doru: nu sunt, bai

Doru: e o intrebare ca oricare alta

x: te vad k pe un prieten, amic si atat

Doru: asa, asa

x: pai ASA

Doru: pai asta vroiam sa aud

x: esti truli

Doru: si sa pun si faptul ca sunt dus la motive?

Doru: motive, pardon

x: nu inteleg

Doru: bun, iti arat in 2mmin de ce te-am intrebat

 

 

 

bodanelu07.02.2009 13:33

Belo: ce faci?

l: bn u?

Belo: bine.. cu invatatul..

Belo: pot sa te intreb ceva?

l: zi

Belo: Noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?

 

 

(dupa 2 zile, atunci nu mi-a raspuns)

 

 

l: auzi ce era cu ointrb aia de aqm cateva zile?

Belo: era o simpla intrebare...

Belo: nu o propunere sau ceva de genul

Belo: si doream un raspuns..

l: si iti rasp eu aqm ....pt k nu am vrut eu...

Belo: doar atat?

Belo: mai sunt si alte motive?

l: nu ...ar trebuie sa mai fie ?

Belo: nu.. eu intrebam doar motivele..

Belo: atat..

l: aha

Belo: mersi de raspuns..

bugaboo07.02.2009 21:49
si cu bugaboo? :banned:

 

 

virtual e posibil orice.....fiecare isi imagineaza ce doreste :thumbsup:

Ionutz8608.02.2009 18:07

Daicu_ionutz: sal

Parazytu: zi

Daicu_ionutz: am si eu o intrebare scurta..

Daicu_ionutz: noi doi..

Parazytu: ?

Daicu_ionutz: de ce nu am facut sex niciodata ?!

Parazytu: )

Daicu_ionutz:

Parazytu: sa te f**a dreacu

Daicu_ionutz: poti fi serios...1 min

Daicu_ionutz: gandeste-te...

Daicu_ionutz: da-mi un raspuns sincer..

Parazytu: pt k suntem barbati ?

Parazytu:

Daicu_ionutz: aahhahahahahahhahhaha

Daicu_ionutz: )))))

Parazytu: nu e deajuns

Daicu_ionutz: adeavarat !

Parazytu:

Daicu_ionutz: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...c=16046&hl=

Daicu_ionutz: uite aici de ce te-am intrebat

Marius08.02.2009 19:28
virtual e posibil orice.....fiecare isi imagineaza ce doreste :thumbsup:

 

Ia uite ma... si eu care credeam ca boo nu mai foloseste forumul :D

Adrian08.02.2009 21:55

Adrian: noi doi de ce nu am facut-o?

tanya: ;;)

tanya: k io nu o mai fac cu baieti

tanya: ;)

Adrian: interesant :D

Stanici09.02.2009 12:29

Doru: bun, inseamna ca ai tim sa imi raspunzi l o intrebare

G: spune

Doru: noi de ce nu am facut sex impreuna pana acum?

Doru: fii sincera, iti explic mai incolo de ce te intreb

G:

G: esti tare

Doru: ?

G: pentru ca eram colegi

Doru: muahahaha

G:

Doru: si colegii nu si-o trag?

G: nu

Doru: duamne

Doru: aiurea rau

G: defaptttttttttttttttttttt dc ma gandesc eu mai bine

Doru: pai asa

G: unii da altii nu

Doru: aha

Doru: deci motivul principal pt care nu ne-am tras-o e ca am fost colegi...

G: da; si ca nu ne doream niciunul

G: care e faza ca sunt curioasa?

Doru: stai un minut

horacezxw12.02.2009 17:22

SmOkE~fLy: buna

SmOkE~fLy: am si io o intrebare

SmOkE~fLy: se poate?

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: ia zii

SmOkE~fLy: noi 2

SmOkE~fLy: de ce nu am facut sex pana aqm?

SmOkE~fLy: da sincer?

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: dc nu tiam dat ig pan aqm

SmOkE~fLy: nu mah aqm pe bune

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: nushy da care k o so fak

SmOkE~fLy: da un motiv

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: nici nu ne qnoajte cretinule

SmOkE~fLy: aja vezi

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: si 2 pt k ai ig

SmOkE~fLy: aqm iote

SmOkE~fLy: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...80&start=80

SmOkE~fLy: fara suparare

SmOkE~fLy:

Azzido12.02.2009 23:10

@horacezxw

voi ce limba vorbiti acolo ? pakistaneza ? :blink:

micutZu' Deni13.02.2009 08:57
°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: nici nu ne qnoajte cretinule

SmOkE~fLy: aja vezi

°•¤¦×¦@n00tz@ ¦×¦¤•°: si 2 pt k ai ig

 

 

Nume de 5 metri .... analfabeta ..... scris cu cu in loc de C =))) .... da , falicitari , ai o pitzipoanca :D

Stanici13.02.2009 09:11
Nume de 5 metri .... analfabeta ..... scris cu cu in loc de C =))) .... da , falicitari , ai o pitzipoanca :D

 

c.ronaldo1713.02.2009 12:00

Ce alnafabeta!

drlv8513.02.2009 13:33

[15:12] Yo: hey :)

[15:13] Ea: buna

[15:14] Yo: hai sa-ti zic o kestie ;))

[15:14] Yo: uite .. stateam asa si meditam aseara .. in mintea mea :D

[15:14] Ea: asa ... :)

[15:15] Yo: si ma gandeam la o kestie .. la care vreau sa raspunzi .. dar nu retoric ci cat se poate de sincer

[15:15] Yo: de ce noi doi nu am facut sex pana acum ? .. adica tu si cu mine .. sa nu pricep gresit :P

[15:15] Yo: *pricepi..

[15:17] Ea: pai in primul rand ca te-ai purtat de rahat cu mine in primii 3 ani de fac, adica in fata ta eram o pipita proasta, si nu mi-am pus niciodata problema sa fiu atrasa de tine:))

[15:17] Yo: adevarat !

[15:17] Yo: iar explicatia pentru intrebarea mea .. e aici :

[15:17] Yo: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...st&p=322695

[15:18] Ea: :))

[15:19] Ea: aham , deci sunt prima de pe lista ta de mess:))

[15:19] Ea: tare!!!

[15:19] Yo: right..

Lari13.02.2009 16:19

Bah, citind toate chestiile astea de pe-aici, constat ca foarte multe fete au o parere (extrem de) proasta despre multi membri ai site-ului.

 

Porcilor!

 

:crazy:

 

 

bodanelu13.02.2009 16:29

eu si cu Dorel tinem capul de afis :)

Adrian13.02.2009 16:32

Mah...da' la fetele mele le place de mine :|

bodanelu13.02.2009 16:35

Ce porc esti.. FETELE....

Guardian13.02.2009 17:01

de la mine din listã toate stiu de chestia asta , absolut toate :(

«13456713»