Doru: ia zi, fara sa te crizezi, noi de ce nu am facut sex pana acum?
Doru: e intrebare, nu propunere.. iti arat in 3 min de ce te intreb
s: stiu de ce ma intrebi
Doru: ?
s: pentru ca avem firi diferite
Doru: pai cu firile si-o trag oamenii in ultima cvreme?!! eu sunt mai pld school, inseamna
Doru: old
s: asa ca...
s: sa fii sanatos fiecare cu firea lui
Doru: deci din cauza firilor.. esti prea draguta, ce sa zic..
Doru: merci de raspuns
s: merci
s: pentru putin
uite, bai, ca exista si fete care sa nu imi dea cu flit in mod dur:))
Doru: uite, vreau sa te ntreb ceva serios la care sa imi raspunzi rationale si sa nu te crizezi
Doru: noi de ce nu am facut sex pana acum?
x:
x:
Doru: e intrebare, nu propunere
x: pai dc s fi facut, noi?????????????????
Doru: doamen, imi rasp la o intrebare cu o intrebare
x: esti dus
x: puii mei c intrebare e asta
Doru: nu sunt, bai
Doru: e o intrebare ca oricare alta
x: te vad k pe un prieten, amic si atat
Doru: asa, asa
x: pai ASA
Doru: pai asta vroiam sa aud
x: esti truli
Doru: si sa pun si faptul ca sunt dus la motive?
Doru: motive, pardon
x: nu inteleg
Doru: bun, iti arat in 2mmin de ce te-am intrebat