FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA PE PRIMUL LOC

«15678918»
FanSteaua4Life26.09.2005 19:21

hmmmm...prea mult optimism...hai sa ne bucuram dupa meci nu inainte...

steaua_forewer26.09.2005 19:28

offffff de ce acasa jucam mereu bine , facem spectacol si in deplasare jucam asa de slab ??? chiar nu se poate sa jucam mai bine in deplasare ...??? stii cum e .....castigi dar conteaza si in ce mod castigi

zarboss27.09.2005 05:37
suntem pe primul loc si sa speram ca vom ramane pana la final ........mai avem 8 jocuri (in tur) 4 acasa .....cu bacau , gloria, sportul , Vaslui .......eu zic ca nu o sa avem probleme 12 puncte din 12 , ......dar problema vine la meciurile din deplasare unde jucam la Farul , rapid , Cluj si Jiul.....eu zic ca daq am castiga 2 jocuri si 2 ar fi egal ar fi bine am avea la finalul turului 11 victorii 4 egaluri 0 invrangeri 37 p in conditiile in care anul trecut am acumult 33p voi ce ziceti ??? :lol:

ar fi numai bine .. dar vezi tu pe hartie cum ies toate calculele

zarboss27.09.2005 05:40
sti ce e frustrant pentru ei? Ca in ciuda faptului ca ei inving la scor acasa si fac spectacol tot noi suntem pe primul loc... Si asa vor fi frustrati pana la adanci batraneti....

asta e ca aia.."alegi de unul singur si iesi mereu pe locul doi".. pentru asta s-au nascut ei.. asta ii soarta cainilor

I.N.Money27.09.2005 05:52
offffff de ce acasa jucam mereu bine , facem spectacol si in deplasare jucam asa de slab ??? chiar nu se poate sa jucam mai bine in deplasare ...??? stii cum e .....castigi dar conteaza si in ce mod castigi

pai in Ghencea nimeni nu ataca...ei se apara.

steaua_forewer27.09.2005 07:07

eu cred ca in afara de Dinamo ,rapid , Timisoara si CFR Cluj , toate echipele se apara cu noi si pe Ghencea si la ei

zarboss27.09.2005 07:56
eu cred ca in afara de Dinamo ,rapid , Timisoara si CFR Cluj , toate echipele se apara cu noi si pe Ghencea si la ei

e si normal sa fie asa ... doar Steaua merge numai la victorie.... :twisted:

I.N.Money27.09.2005 08:26

Si Valencia a venit sa apere un 2-0 si ati vazut ce a ieshit....cred ca alta era soarta daca returu cu rosenborg se juca pe Ghencea.

zarboss27.09.2005 11:20
Si Valencia a venit sa apere un 2-0 si ati vazut ce a ieshit....cred ca alta era soarta daca returu cu rosenborg se juca pe Ghencea.

de asta poti sa fi sigur.. ii mancam daca era returul aici la Bucuresti... eram si noi suporterii in spatele lor..

Grinch27.09.2005 12:47
eu cred ca in afara de Dinamo ,rapid , Timisoara si CFR Cluj , toate echipele se apara cu noi si pe Ghencea si la ei

De ce in afara de astea ? Eu nu cred ca Steaua merge la vreuna in deplasare cu gand de macar un egal. Pe Ghencea nu are rost sa mai vorbim .

zarboss27.09.2005 15:36

mai ales in Stefan cel mare .. unde suntem obligati sa castigam... sa-i umilim :twisted: :twisted: :evil: :twisted:

FanSteaua4Life28.09.2005 04:03

Mai stiti cum cantam anul trecut cand am fost in groapa??? Am fost in groapa, am fost in groapa............ :twisted: :twisted: :twisted:

sorin_77728.09.2005 17:32
mai ales in Stefan cel mare .. unde suntem obligati sa castigam... sa-i umilim :twisted:  :twisted:  :evil:  :twisted:

 

Pana atunci se vor bate singuri... Veti vedea ca Dinamo scade turatia in urmatoarele etape. Stati sa ii vedem in jocuri din UEFA, cupa si campionat in acelasi timp... cainii NU POT sa joace ca o echipa de talie europeana... si la ce terenuri avem in tara... Nu am reusit noi sa facem fata 100% anul trecut cand in primavara trageau unul de altul ca sa nu cada pe teren de oboseala...

I.N.Money30.09.2005 10:00

Ii batem iar in min 85 sa fie si mai dureros 8)

zarboss30.09.2005 11:08

mai bine o umilinta de aia .. 4-0 pentru noi.. decat un gol in min 85'.. sa ii tinem la picioarele noastre.. sa ne roage sa nu le mai dam

sorin_77730.09.2005 15:49
Si Valencia a venit sa apere un 2-0 si ati vazut ce a ieshit....cred ca alta era soarta daca returu cu rosenborg se juca pe Ghencea.

 

 

Din pacate turul 3 preliminar la CL ne va prinde mereu asa... primul acasa si al doilea in deplasare......

sorin_77730.09.2005 15:50
mai bine o umilinta de aia .. 4-0 pentru noi.. decat un gol in min  85'.. sa ii tinem la picioarele noastre.. sa ne roage sa nu le mai dam

 

Nu cred ca se poate... e totusi cam greu...

E bine si faza cu minutul 85... :)

I.N.Money30.09.2005 16:43

Mie cel putin cand i-am batut in groapa cu 1-0 in min 85 cand a dat Cristea a fost o mare placere ,mai ales ca in urma cu cateva luni ne bateau in min 93.

sorin_77730.09.2005 16:49

I. Popa: Steaua nu va intra in carti pentru titlu

Tehnicianul formatiei Politehnica Iasi, Ionuț Popa, a afirmat că formatia Steaua nu l-a impresionat deloc in meciul cu Valerenga din mansa secundă a turului I al Cupei UEFA si consideră că lupta pentru titlu se va da intre Rapid si Dinamo. Rapid este o echipă matură si, chiar dacă sunt pe un loc mai slab, sunt convins că se vor bate pentru campionat impreună cu Dinamo. Spun numai de Rapid si Dinamo pentru că Steaua nu cred că va intra in carti pentru titlu, deoarece nu m-a impresionat absolut deloc, a precizat Ionuț Popa.

 

sursa www.GSP.ro

 

Vreau sa mentionez asta aici pentru ca Popa asta le cam zice bine pe dos in ultimul timp... Nu uitati verdictul echipelor noastre in UEFA... NICI UNA NU SE CALIFICA :lol: Mare papagal.... :lol: :lol: :lol:

FanSteaua4Life30.09.2005 18:18
I. Popa: Steaua nu va intra in carti pentru titlu

Tehnicianul formatiei Politehnica Iasi' date=' Ionuț Popa, a afirmat că formatia Steaua nu l-a impresionat deloc in meciul cu Valerenga din mansa secundă a turului I al Cupei UEFA si consideră că lupta pentru titlu se va da intre Rapid si Dinamo. Rapid este o echipă matură si, chiar dacă sunt pe un loc mai slab, sunt convins că se vor bate pentru campionat impreună cu Dinamo. Spun numai de Rapid si Dinamo pentru că Steaua nu cred că va intra in carti pentru titlu, deoarece nu m-a impresionat absolut deloc, a precizat Ionuț Popa.

 

sursa www.GSP.ro

 

Vreau sa mentionez asta aici pentru ca Popa asta le cam zice bine pe dos in ultimul timp... Nu uitati verdictul echipelor noastre in UEFA... NICI UNA NU SE CALIFICA :lol: Mare papagal.... :lol: :lol: :lol:

si se mai da si Stelist...E o rusine de antrenor...

Bogdan4Steaua30.09.2005 18:50
I. Popa: Steaua nu va intra in carti pentru titlu

Tehnicianul formatiei Politehnica Iasi' date=' Ionuț Popa, a afirmat că formatia Steaua nu l-a impresionat deloc in meciul cu Valerenga din mansa secundă a turului I al Cupei UEFA si consideră că lupta pentru titlu se va da intre Rapid si Dinamo. Rapid este o echipă matură si, chiar dacă sunt pe un loc mai slab, sunt convins că se vor bate pentru campionat impreună cu Dinamo. Spun numai de Rapid si Dinamo pentru că Steaua nu cred că va intra in carti pentru titlu, deoarece nu m-a impresionat absolut deloc, a precizat Ionuț Popa.

 

sursa www.GSP.ro

 

Vreau sa mentionez asta aici pentru ca Popa asta le cam zice bine pe dos in ultimul timp... Nu uitati verdictul echipelor noastre in UEFA... NICI UNA NU SE CALIFICA :lol: Mare papagal.... :lol: :lol: :lol:

 

Pe el il impresioneaza Dinamo. Atat de mult incat probabil le spune jucatorilor sa o lase mai moale in meciurile directe. Pe noi vor sa ne calce pe cap iar pe caini probabil sa ii adulmece sub coada.

Oricum, mie unul putin imi pasa de parerea lui Ionut Popa.

zarboss03.10.2005 06:01

pentru mine popa asta e un circar si nimic mai mult...omul asta nu are caracter nici cat negru sub unghie.. dar asta e alta problema cu toti taranii astia cre se vad bagati in seama si nu se mai satura si vor sa apara ei la televizor .. li se pare lor ca dau bine pe sticla..

vedetele astea...dar dupa cum vedeti si prosport si gsp-ul exploateaza la limite aceste subiecte care fac referire la Steaua.. subiecte care nu au legatura cu sportul ci mai degraba cu reviste de scandal... De ce nu se uita la meciul de la Bistrita ..unde Dinamo si-a batut joc iar de noi prin blatul facut...????

de ce nu deschid ei o ancheta impotriva cainilor ???

Virgil03.10.2005 08:07

Popa si-a pierdut mintile.Pana acum a tacut si totul a fost ok.De cand a deschis gura,stim si cate parale face.

Popica,daca taceai filozof ramaneai !

Uite ce fac eu pe predictiile tale :

pisare.gif

sorin_77703.10.2005 11:57

Si uite ca baturam si pe bacau... 1-0 si 3 puncte... in cinstea lui Borcea si a tuturor cainilor blatisti...

 

Si cine e pe primul loc? Frustrare cainilor, frustrare...!!!

 

George (admin) fa te rog o chestie pe forum cand scrie cineva caine sa apara "(blatist)" sau caini "(blatisti)"... Se poate?

I.N.Money03.10.2005 14:20

Aveam dubii insa acum e clar....nu mai cedam locu 1 8)

«15678918»