Sa vezi ca daca Mazilu o sa plece....o sa se stinga...o sa ajunga ca Dinita,Chihaia si Bucur
Sa vezi ca daca Mazilu o sa plece....o sa se stinga...o sa ajunga ca Dinita,Chihaia si Bucur
Min. 65. GOL Steaua: Bostină transfomă lovitura de pedeapsă
Min. 90+5: Fluier final al arbitrului Augustus Constantin, care a prelungit partida mult peste cele 3 minute anuntate
si tot asa pentru titlul 23.....
Nu am stralucit dar am luat punctele 8)
oricum s-a terminat bine am luat toate punctele... asta era si obiectivul... pana la urma s-a terminat bine
sa batem asa pana la sfarsit dar sa fim pe primu loc !! Forza Steaua!!
E clar...vine titlu 23.... :lol: nu mai am nici un dubiu. 8)
Vine titlul 23!... Cu fiecare etapa care trece... Cu emotii mari... Dar cum ar fi un titlu fara emotii? Ar fi ca un premiu castigat nemuncit, caruia nu-i apreciezi valoarea!
in continuare pe primul loc si dupa etapa 7... avem un final de tur si retur mult mai usoar decat Dinamo care sta langa noi ca un ghimpe in coasta... Asa sa ramana...sa fie un ghimpe care mangaie ![]()
meciul de la Iasi a adus ce ne trebuia... 3 puncte!
Vine titlul 23!... Cu fiecare etapa care trece... Cu emotii mari... Dar cum ar fi un titlu fara emotii? Ar fi ca un premiu castigat nemuncit, caruia nu-i apreciezi valoarea!
Dinamovisti stiu de ce nu au emotii...
sa vezi emotii pe ei JOI la Liverpool... ![]()
Cand vor avea aia 2-0 in minutul 30... ![]()
Noi cu emotii ne facem mai mari si mai tari, dar la noi emotiile sunt rasplatite... Steaua - Valencia 2-0
sa vezi emotii pe ei JOI la Liverpool...Cand vor avea aia 2-0 in minutul 30...
Noi cu emotii ne facem mai mari si mai tari, dar la noi emotiile sunt rasplatite... Steaua - Valencia 2-0
ar fi rasul lumii daca ar avea aia in min 30' 2-0 . sa vezi cum alearga Andone dupa ei pe teren sa le scoata morcovul din cur
daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...
daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...
iti dai seama ca ar fi bomaba .. bombelor.. parca il si vad pe Borcea schimbat la fata...fata aia a lui de bubulete
daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...iti dai seama ca ar fi bomaba .. bombelor.. parca il si vad pe Borcea schimbat la fata...fata aia a lui de bubulete
Borcea?...care Borcea?...A, smecherasul ala cu buteliile de la Dinamo...e cel mai nesuferit om pe care l-am vazut eu vreodata...cand il vad mi se ridica tensiunea...sa vezi ce o sa i se ridice lui dupa meci :lol:
ai auzit ce frumos il alintau rapiistii aseara ???
cand traversa gazonul toata galeria striga:"Borcea si vecalii...homosexualii".. nu stiu cum de la nimerit... ca are fata
ai auzit ce frumos il alintau rapiistii aseara ???cand traversa gazonul toata galeria striga:"Borcea si vecalii...homosexualii".. nu stiu cum de la nimerit... ca are fata
zarboss stii u vorba aia..."gura pacatosului adevar graieste" :lol:
asa e..... :twisted: :twisted: :twisted:
mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa...
:lol:
mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa...:lol:
Pai da...iti dai seama cat si-a bagat Borcea unghia-n gat ca a pierdut titlu anul trecut in ultima etapa?? :twisted:
sti ce e frustrant pentru ei? Ca in ciuda faptului ca ei inving la scor acasa si fac spectacol tot noi suntem pe primul loc... Si asa vor fi frustrati pana la adanci batraneti....
sti ce e frustrant pentru ei? Ca in ciuda faptului ca ei inving la scor acasa si fac spectacol tot noi suntem pe primul loc... Si asa vor fi frustrati pana la adanci batraneti....
parca il vad cum se da cu bostanu de pereti...
mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa...:lol:
Asta-i cu adevarat un paradox Sorine! Sa castige ei tot si sa iasa pe locul doi!? :lol: :lol: :lol:
Ei deja sunt complexati ca nu pot avea istoria Stelei :lol: 8)
poate pune Borcea 2 butelii una langa alta si face masina timpului sa se intoarca in timp si sa faca istorie.
Parca vad ca le-o trage Everton,englezii vor sa rupa pisica tocmai in meciul cu Dinamo.
Rapidul e ca si eliminata. Olandezi vin sa-i distruga. Copos spera degeaba, dar tot se va supara dupa.
Tot Steaua va merge mai departe. Ca asa-i sta bine.
suntem pe primul loc si sa speram ca vom ramane pana la final ........mai avem 8 jocuri (in tur) 4 acasa .....cu bacau , gloria, sportul , Vaslui .......eu zic ca nu o sa avem probleme 12 puncte din 12 , ......dar problema vine la meciurile din deplasare unde jucam la Farul , rapid , Cluj si Jiul.....eu zic ca daq am castiga 2 jocuri si 2 ar fi egal ar fi bine am avea la finalul turului 11 victorii 4 egaluri 0 invrangeri 37 p in conditiile in care anul trecut am acumult 33p voi ce ziceti ??? :lol: