FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA PE PRIMUL LOC

«14567818»
I.N.Money25.09.2005 11:47

Sa vezi ca daca Mazilu o sa plece....o sa se stinga...o sa ajunga ca Dinita,Chihaia si Bucur

zarboss25.09.2005 12:00

Min. 65. GOL Steaua: Bostină transfomă lovitura de pedeapsă

 

Min. 90+5: Fluier final al arbitrului Augustus Constantin, care a prelungit partida mult peste cele 3 minute anuntate

 

si tot asa pentru titlul 23.....

I.N.Money25.09.2005 12:24

Nu am stralucit dar am luat punctele 8)

zarboss25.09.2005 12:27

oricum s-a terminat bine am luat toate punctele... asta era si obiectivul... pana la urma s-a terminat bine

Acrhine25.09.2005 14:47

sa batem asa pana la sfarsit dar sa fim pe primu loc !! Forza Steaua!!

I.N.Money25.09.2005 14:49

E clar...vine titlu 23.... :lol: nu mai am nici un dubiu. 8)

Captain RedBlue25.09.2005 16:44

Vine titlul 23!... Cu fiecare etapa care trece... Cu emotii mari... Dar cum ar fi un titlu fara emotii? Ar fi ca un premiu castigat nemuncit, caruia nu-i apreciezi valoarea!

sorin_77725.09.2005 17:15

in continuare pe primul loc si dupa etapa 7... avem un final de tur si retur mult mai usoar decat Dinamo care sta langa noi ca un ghimpe in coasta... Asa sa ramana...sa fie un ghimpe care mangaie :)

 

meciul de la Iasi a adus ce ne trebuia... 3 puncte!

FanSteaua4Life25.09.2005 17:24
Vine titlul 23!... Cu fiecare etapa care trece... Cu emotii mari... Dar cum ar fi un titlu fara emotii? Ar fi ca un premiu castigat nemuncit, caruia nu-i apreciezi valoarea!

Dinamovisti stiu de ce nu au emotii...

sorin_77725.09.2005 17:29

sa vezi emotii pe ei JOI la Liverpool... :)

Cand vor avea aia 2-0 in minutul 30... :)

 

Noi cu emotii ne facem mai mari si mai tari, dar la noi emotiile sunt rasplatite... Steaua - Valencia 2-0

zarboss26.09.2005 06:06
sa vezi emotii pe ei JOI la Liverpool... :)

Cand vor avea aia 2-0 in minutul 30... :)

 

Noi cu emotii ne facem mai mari si mai tari, dar la noi emotiile sunt rasplatite... Steaua - Valencia 2-0

ar fi rasul lumii daca ar avea aia in min 30' 2-0 . sa vezi cum alearga Andone dupa ei pe teren sa le scoata morcovul din cur

FanSteaua4Life26.09.2005 08:42

daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...

zarboss26.09.2005 11:25
daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...

iti dai seama ca ar fi bomaba .. bombelor.. parca il si vad pe Borcea schimbat la fata...fata aia a lui de bubulete

FanSteaua4Life26.09.2005 11:30
daca Dinamo primeste 2 goluri in 30 de minutesunt ca si descalificati...javrele se pierd repede cu firea...

iti dai seama ca ar fi bomaba .. bombelor.. parca il si vad pe Borcea schimbat la fata...fata aia a lui de bubulete

Borcea?...care Borcea?...A, smecherasul ala cu buteliile de la Dinamo...e cel mai nesuferit om pe care l-am vazut eu vreodata...cand il vad mi se ridica tensiunea...sa vezi ce o sa i se ridice lui dupa meci :lol:

zarboss26.09.2005 11:55

ai auzit ce frumos il alintau rapiistii aseara ???

cand traversa gazonul toata galeria striga:"Borcea si vecalii...homosexualii".. nu stiu cum de la nimerit... ca are fata

I.N.Money26.09.2005 13:25
ai auzit ce frumos il alintau rapiistii aseara ???

cand traversa gazonul toata galeria striga:"Borcea si vecalii...homosexualii".. nu stiu cum de la nimerit... ca are fata

zarboss stii u vorba aia..."gura pacatosului adevar graieste" :lol:

zarboss26.09.2005 13:58

asa e..... :twisted: :twisted: :twisted:

sorin_77726.09.2005 14:10

mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa... :) :lol:

I.N.Money26.09.2005 14:22
mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa... :)  :lol:

Pai da...iti dai seama cat si-a bagat Borcea unghia-n gat ca a pierdut titlu anul trecut in ultima etapa?? :twisted:

sorin_77726.09.2005 14:31

sti ce e frustrant pentru ei? Ca in ciuda faptului ca ei inving la scor acasa si fac spectacol tot noi suntem pe primul loc... Si asa vor fi frustrati pana la adanci batraneti....

FanSteaua4Life26.09.2005 15:02
sti ce e frustrant pentru ei? Ca in ciuda faptului ca ei inving la scor acasa si fac spectacol tot noi suntem pe primul loc... Si asa vor fi frustrati pana la adanci batraneti....

parca il vad cum se da cu bostanu de pereti...

Captain RedBlue26.09.2005 15:41
mai baieti nu v-ar place sa se pastreze etapa de etapa diferenta asta de un punct... Va dati seama ce oftica ar fi pe Borcea... Sa le luam titlul practic in fiecare etapa... :)  :lol:

Asta-i cu adevarat un paradox Sorine! Sa castige ei tot si sa iasa pe locul doi!? :lol: :lol: :lol:

I.N.Money26.09.2005 15:43

Ei deja sunt complexati ca nu pot avea istoria Stelei :lol: 8)

montreal26.09.2005 16:06

poate pune Borcea 2 butelii una langa alta si face masina timpului sa se intoarca in timp si sa faca istorie.

Parca vad ca le-o trage Everton,englezii vor sa rupa pisica tocmai in meciul cu Dinamo.

Rapidul e ca si eliminata. Olandezi vin sa-i distruga. Copos spera degeaba, dar tot se va supara dupa.

Tot Steaua va merge mai departe. Ca asa-i sta bine.

steaua_forewer26.09.2005 19:21

suntem pe primul loc si sa speram ca vom ramane pana la final ........mai avem 8 jocuri (in tur) 4 acasa .....cu bacau , gloria, sportul , Vaslui .......eu zic ca nu o sa avem probleme 12 puncte din 12 , ......dar problema vine la meciurile din deplasare unde jucam la Farul , rapid , Cluj si Jiul.....eu zic ca daq am castiga 2 jocuri si 2 ar fi egal ar fi bine am avea la finalul turului 11 victorii 4 egaluri 0 invrangeri 37 p in conditiile in care anul trecut am acumult 33p voi ce ziceti ??? :lol:

«14567818»