Dinamo nu e in nici un caz la nivelul Stelei, dar daca ati vazut meciul Dinamo-Farul, v-ati fi data seama ca victoria constantenilor a fost una intamplatoare. Au ratat javrele niste ocazii mai ceva ca baietii nostri cu rosenbrog.
Dar nu asta e cel mai imporatnt, ca oricum tot noi luam campionatul. Vital e sa ne calificam in grupele L.G. Nu stiu cum naiba se face ca aia iau cate 5 goluri etapa de etapa si cand joaca cu Steaua, nu suntem in stare decat sa le dam o singura boaba. Suntem clar peste norvegieni, dar avem nevoie si de un pic de sansa.
Vorba memelusului, ideal ar fi s-o transferam pe zeita Fortuna pentru 90' si vom auzi si noi muzica aia fascinanta in templul fotbalului: Ghencea.
Succes Steaua si multa bafta!