Normal ca trebuie sa te intereseze ce fac rivalii nostri si ca sa te bucure atunci cand au esecuri...insa problema eu o vad altfel!! Bravo...suntem pe primul loc...dar asta nu e meritul Stelei repet..(cel putin nu in totalitate)...mai degreba ghinionul lui Dinamo!!
Faptul ca avem 7 puncte si suntem pe primul loc e meritul lui Steaua.. puteam pierde cu au pierdut javrele.. si atunci nu ne mai bucuram de primul loc..
Si intr-adevar echipa creste de la meci la meci
Succes maine...
