Dinamoviada reincepe...remember un fost meci care s-a hotarat sa fie pierdut pe motiv de non combat de ambele echipe si dupa cateva zile,la presiunea unor oameni politici s-a revenit asupra deciziei...
Intrebarea de 10 puncte
-Despre ce echipe era vorba si cine reprezentat in cupele europene Romania cand trebuia sa fie retrogradata dupa alte modele celebre ca Milan,OM...???
SI cum e posibil ca Dinamo sa aiba asemnea informatii???
Sau cum e posibil ca o formatie sa fie penalizata retroactiv cand in cazuri identice pedeapsa era
_neprogramarea in campionat in etapele urmatoare(nu retroactiv)
-sau penalizarea cu puncte in nici un caz premierea adversarilor cu puncte!!