A, uitasem de "onorabilii" comentatori de la TVR. Nu stiu daca altii au remarcat dar pe mine tembelii aia au reusit sa ma enerveze repede.
Principala lor grija a fost permanent laudarea si ridicarea in slavi a penibililor de la Rapid, in loc sa se multumeasca sa raporteze ce se intampla pe teren. 99 de minute nu mi-au auzit urechile altceva decat : "Rapid face un pressing foarte bun", "Steaua nu conteaza in atac" ( era sa le dam un gol in 10 la faza aia de la final, mama ce-as fi ras daca asa se intampla ), "Rapid evolueaza cu multa ambitie" , "Rada a inscris contra Stelei", "Buga a inscris 2 goluri contra Stelei", "Steaua nu mai reuseste sa iasa din propria jumatate", etc si ma opresc aici ca-mi aduc aminte de loserii aia 2 si iar ma enervez fara motiv :evil: :evil:
