Nu pot sa pricep de ce echipe care la un moment dat sunt pe primul loc in prima divizie cred ca in fotbalul de astazi un meci cu o echipa din a doua Liga este castigat din start. Astfel isi permit antrenorii sa lase pe banca tot felul de titulari, sa nu studieze adversarul, sa nu faca vreo tactica de meci. Se multumesc sa creada ca "jucatorii sunt profesionisti, stiu ei mai bine". 8O
