etapa 7: only_babbardel1 v varga_nandor2005 0-3 pt neprezentare va rog
etapa 7: only_babbardel1 v varga_nandor2005 0-3 pt neprezentare va rog
Etapa 4 - serilius_2005 v hitchockian - restanta, asteptam sa revina serilius
Etapa 6 - Costinn_89 v hitchockian -nu m-am coordonat cu costinn, daca nu apucam azi, aman eu ...
Etapa 7 - hitchockian v Danny_racari_92 1-3 - grozav jucator, cred ca el va castiga Liga 2
Etapa 8 - lizzzzzzzzzzard v hitchockian 3-6 - meci dement, am revenit de la 2-3
postasem la Liga 1 ![]()
etapa 7: only_babbardel1 v varga_nandor2005 0-3 pt neprezentare va rog
Nici mie nu mi-a dat nici un semn babardel, si eu cer 3-0 (etapa 6)
Clasament ! Revin cu etape!
Nici mie nu mi-a dat nici un semn babardel, si eu cer 3-0 (etapa 6)
prea tarziu, l-am amanat din oficiu.
Multe amanari.
Dumy-adynho cat a fost scorul pana la urma?
Ma gandesc cate etape sa pun pana in ianuarie. Revin cu edit!
Aveti 9 etape in 3 saptamani! pana pe 11 ianuarie tot turul.
Voi reveni cu clasament actualizat cel putin o data pe saptamana sa vedem cum mai sta treaba !
Acestea fiind zise, sarbatori fericite ! pentru cei care pleaca in deplasari iar cu restul ne mai auzim !
Pentru cine nu poate descarca clasamentul:

Restanta: Danny_racari_92 [2 - 2] drvl85
La sesizarea comisiei de analiza, dumy neavand decat un meci din 8 jucate, 4 amanate, 3 le pierde la masa verde. La 3 meciuri pierdute la masa verde, jucatorul in cauza este exclus.
Revin cu clasamentul updatat.
@bubutza: cred ca de data asta nu trebuie sa mai toleram atatea amanari in dreptul lui dumy_wazzy; omul a beneficiat o data de intelegere din partea noastra, dupa care nu a facut decat sa arunce cu noroi, acuzand faptul ca ar fi fost persecutat (!!). Actioneaza in consecinta ! ![]()
La sesizarea comisiei de analiza, dumy neavand decat un meci din 8 jucate, 4 amanate, 3 le pierde la masa verde. La 3 meciuri pierdute la masa verde, jucatorul in cauza este exclus.
Revin cu clasamentul updatat.
Se lucreaza la foc continuu de Sarbatori :-)
Dumy - exclus, va pierde toate meciurile 3-0.

Etapa 7
serilius_2005 v dogu_91 = [restanta] 0-2
Etapa 9
dogu_91 v Costinn_89 =8-1, in minutul 10 era 1-1 si eu aveam 10 oameni si apoi m-am dezlantuit ,Marica 4 goluri.
Etapa 10
Danny_racari_92 v dogu_91 = 6-3 mai bun ca mine.
Etapa 11
dogu_91 v lizzzzzzzzzzard = 8-2 ,tot nu imi intra nici macar 60%
Etapa 12
varga_nandor2005 v dogu_91 = 1-11 ,dupa 0-7 la pauza,cam prost procentajul de reusita.
Etapa 13
dogu_91 v dumy_wazzy = 3-0
Etapa 14
ady_adinho v dogu_91 = 5-4
Etapa 15
dogu_91 v rusu_andrey2005 = 3-3 ,dupa 3-0 in min 60
Etapa 16
nnmfifa v dogu_91 = 5-1,cu+w la putere 1.
Etapa 17
dogu_91 v yamasha_tusca = 2-4
Am revenit. Multumesc mult. Ma apuc de treaba
bine ai revenit, spor la treaba!
Baga-te repede la jocuri, sa n-ajungi ca dumy ![]()
Etapa 3 restanta badboy_steaua v serilius_2005 [3-1]
Etapa 9 badboy_steaua v dumy_wazzy [3-0] MV
Etapa 10 ady_adinho v badboy_steaua [2-1]
Etapa 11 badboy_steaua v rusu_andrey2005 [0-2]
Etapa 12 nnmfifa v badboy_steaua [1-4]
Etapa 13 badboy_steaua v yamasha_tusca [4-2]
Etapa 14 amf_fifa v badboy_steaua [2-2]
Etapa 15 badboy_steaua v buli2buli [4-2]
Etapa 16 only_babbardel1 v badboy_steaua
Etapa 17 badboy_steaua v otaku332004 [5-1]
15:dogu_91 v rusu_andrey2005 3-3
11:badboy_steaua v rusu_andrey2005 0-2
14:rusu_andrey2005 v serilius_2005 2-2
12:rusu_andrey2005 v hitchockian 5-3
16:rusu_andrey2005 v Costinn_89 7-4
9:buli2buli v rusu_andrey2005 0-3
etapa 4 : serilius_2005 v hitchockian 1-1
etapa 7 :serilius_2005 v dogu_91 0-2
etapa 9: serilius_2005 v danny_racari_92 1-5
etapa 16: yamasha_tusca v serilius_2005 0-1
etapa 5: drlv85 v serilius_2005 1-1
etapa 8: Costinn_89 v serilius_2005 1-2
etapa 1: buli2buli v serilius_2005 3-1
etapa 3: badboy_steaua v serilius_2005 3-1
@ Ion: inca o data s-a dovedit a fi execrabila decizia pe care ai luat-o. dupa cum se vede nici sirilius nu avea niciun meci jucat pana DUMINICA ora 19:00 si inca mai continua in campionat. din cate vad decizia asta e luata doar ca sa te simti tu mai bine. esti o pierdere de vreme.
Sa vorbesc cu Jeleu daca imi da titlul de "legenda"
Ca si el s-a inscris odata cu mine,a promovat odata cu mine ,s-a retras odata cu mine ![]()
5. drlv85 v serilius_2005 [1-1]
Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [ - ] restanta
Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ 1-2 ] restanta
Etapa 9 : dogu_91 v costinn_89 [8-1]
Etapa 10 : otaku332004 v costinn_89 [1-9]
Etapa 14 : dumy_wazzy v costinn_89 [0-3] MV
Etapa 15 : costinn_89 v ady_adinho [3-5]
Etapa 1
buli2buli v serilius_2005 3-1 restanta
Etapa 17
drlv85 v buli2buli 2-2
Etapa 12
ady_adinho-drlv85 4-2
Etapa 16
ady_adinho- danny_racari92 6-3
9. drlv85 v lizzzzzzzzzzard [2-2]
11. drlv85 v dumy_wazzy [3-0] MV
12. ady_adinho v drlv85 [4-2]
15. drlv85 v yamasha_tusca [5-1]
17. drlv85 v buli2buli [2-2]
@dumy3l: spre deosebire de tine, la serilius este prima data cand il pasuim, si omul da dovada de mult bun simt. Nu a fost si cazul tau, totdeauna cu gura mare si mania persecutiei, drept urmare ne-am despartit.
Sarbatori fericite si te astept cand 'oi mai creste !