FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345618»
sharkybv21.12.2008 18:11

etapa 7: only_babbardel1 v varga_nandor2005 0-3 pt neprezentare va rog

Vertigo21.12.2008 18:15

Etapa 4 - serilius_2005 v hitchockian - restanta, asteptam sa revina serilius

Etapa 6 - Costinn_89 v hitchockian -nu m-am coordonat cu costinn, daca nu apucam azi, aman eu ...

Etapa 7 - hitchockian v Danny_racari_92 1-3 - grozav jucator, cred ca el va castiga Liga 2

Etapa 8 - lizzzzzzzzzzard v hitchockian 3-6 - meci dement, am revenit de la 2-3

 

 

postasem la Liga 1 :wacko:

Lizard21.12.2008 18:26
etapa 7: only_babbardel1 v varga_nandor2005 0-3 pt neprezentare va rog

 

 

Nici mie nu mi-a dat nici un semn babardel, si eu cer 3-0 (etapa 6)

bubutza21.12.2008 18:50

Clasament ! Revin cu etape!

 

FCS_Clasament_Sezonul_4.JPG

Nici mie nu mi-a dat nici un semn babardel, si eu cer 3-0 (etapa 6)

prea tarziu, l-am amanat din oficiu.

 

Multe amanari.

Dumy-adynho cat a fost scorul pana la urma?

 

Ma gandesc cate etape sa pun pana in ianuarie. Revin cu edit!

 

Aveti 9 etape in 3 saptamani! pana pe 11 ianuarie tot turul.

Voi reveni cu clasament actualizat cel putin o data pe saptamana sa vedem cum mai sta treaba !

Acestea fiind zise, sarbatori fericite ! pentru cei care pleaca in deplasari iar cu restul ne mai auzim !

 

Pentru cine nu poate descarca clasamentul:

fcsclasamentsezonul4kq5.jpg

Dany's21.12.2008 19:19

Restanta: Danny_racari_92 [2 - 2] drvl85

 

bubutza21.12.2008 19:33

La sesizarea comisiei de analiza, dumy neavand decat un meci din 8 jucate, 4 amanate, 3 le pierde la masa verde. La 3 meciuri pierdute la masa verde, jucatorul in cauza este exclus.

 

Revin cu clasamentul updatat.

i0nutz8321.12.2008 19:33

@bubutza: cred ca de data asta nu trebuie sa mai toleram atatea amanari in dreptul lui dumy_wazzy; omul a beneficiat o data de intelegere din partea noastra, dupa care nu a facut decat sa arunce cu noroi, acuzand faptul ca ar fi fost persecutat (!!). Actioneaza in consecinta ! :)

KINSKI21.12.2008 19:34
La sesizarea comisiei de analiza, dumy neavand decat un meci din 8 jucate, 4 amanate, 3 le pierde la masa verde. La 3 meciuri pierdute la masa verde, jucatorul in cauza este exclus.

 

Revin cu clasamentul updatat.

 

 

Se lucreaza la foc continuu de Sarbatori :-)

bubutza21.12.2008 19:40

Dumy - exclus, va pierde toate meciurile 3-0.

 

fcsclasamentsezonul4yn0.jpg

GOD21.12.2008 20:01

Etapa 7

serilius_2005 v dogu_91 = [restanta] 0-2

 

Etapa 9

dogu_91 v Costinn_89 =8-1, in minutul 10 era 1-1 si eu aveam 10 oameni si apoi m-am dezlantuit ,Marica 4 goluri.

 

Etapa 10

Danny_racari_92 v dogu_91 = 6-3 mai bun ca mine.

 

Etapa 11

dogu_91 v lizzzzzzzzzzard = 8-2 ,tot nu imi intra nici macar 60%

 

Etapa 12

varga_nandor2005 v dogu_91 = 1-11 ,dupa 0-7 la pauza,cam prost procentajul de reusita.

 

Etapa 13

dogu_91 v dumy_wazzy = 3-0

 

Etapa 14

ady_adinho v dogu_91 = 5-4

 

Etapa 15

dogu_91 v rusu_andrey2005 = 3-3 ,dupa 3-0 in min 60

 

Etapa 16

nnmfifa v dogu_91 = 5-1,cu+w la putere 1.

 

Etapa 17

dogu_91 v yamasha_tusca = 2-4

Serilius21.12.2008 20:05

Am revenit. Multumesc mult. Ma apuc de treaba

bubutza21.12.2008 20:49

bine ai revenit, spor la treaba!

i0nutz8321.12.2008 20:51

Baga-te repede la jocuri, sa n-ajungi ca dumy ;)

BADboySteaua21.12.2008 21:21

Etapa 3 restanta badboy_steaua v serilius_2005 [3-1]

 

Etapa 9 badboy_steaua v dumy_wazzy [3-0] MV

 

Etapa 10 ady_adinho v badboy_steaua [2-1]

 

Etapa 11 badboy_steaua v rusu_andrey2005 [0-2]

 

Etapa 12 nnmfifa v badboy_steaua [1-4]

 

Etapa 13 badboy_steaua v yamasha_tusca [4-2]

 

Etapa 14 amf_fifa v badboy_steaua [2-2]

 

Etapa 15 badboy_steaua v buli2buli [4-2]

 

Etapa 16 only_babbardel1 v badboy_steaua

 

Etapa 17 badboy_steaua v otaku332004 [5-1]

bubutza21.12.2008 21:32

15:dogu_91 v rusu_andrey2005 3-3

11:badboy_steaua v rusu_andrey2005 0-2

14:rusu_andrey2005 v serilius_2005 2-2

12:rusu_andrey2005 v hitchockian 5-3

16:rusu_andrey2005 v Costinn_89 7-4

9:buli2buli v rusu_andrey2005 0-3

Serilius21.12.2008 21:41

etapa 4 : serilius_2005 v hitchockian 1-1

etapa 7 :serilius_2005 v dogu_91 0-2

etapa 9: serilius_2005 v danny_racari_92 1-5

etapa 16: yamasha_tusca v serilius_2005 0-1

etapa 5: drlv85 v serilius_2005 1-1

etapa 8: Costinn_89 v serilius_2005 1-2

etapa 1: buli2buli v serilius_2005 3-1

etapa 3: badboy_steaua v serilius_2005 3-1

 

dumy3l22.12.2008 10:21

@ Ion: inca o data s-a dovedit a fi execrabila decizia pe care ai luat-o. dupa cum se vede nici sirilius nu avea niciun meci jucat pana DUMINICA ora 19:00 si inca mai continua in campionat. din cate vad decizia asta e luata doar ca sa te simti tu mai bine. esti o pierdere de vreme.

GOD22.12.2008 11:08

Sa vorbesc cu Jeleu daca imi da titlul de "legenda"

 

Ca si el s-a inscris odata cu mine,a promovat odata cu mine ,s-a retras odata cu mine :))

drlv8522.12.2008 12:12

5. drlv85 v serilius_2005 [1-1]

costinha_stelistu22.12.2008 13:53

Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [ - ] restanta

Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ 1-2 ] restanta

Etapa 9 : dogu_91 v costinn_89 [8-1]

Etapa 10 : otaku332004 v costinn_89 [1-9]

Etapa 14 : dumy_wazzy v costinn_89 [0-3] MV

Etapa 15 : costinn_89 v ady_adinho [3-5]

B33KTA22.12.2008 15:14

Etapa 1

buli2buli v serilius_2005 3-1 restanta

B33KTA22.12.2008 15:19

Etapa 17

drlv85 v buli2buli 2-2

ady_4steaua22.12.2008 16:12

Etapa 12

ady_adinho-drlv85 4-2

Etapa 16

ady_adinho- danny_racari92 6-3

drlv8522.12.2008 16:29

9. drlv85 v lizzzzzzzzzzard [2-2]

 

11. drlv85 v dumy_wazzy [3-0] MV

 

12. ady_adinho v drlv85 [4-2]

 

15. drlv85 v yamasha_tusca [5-1]

 

17. drlv85 v buli2buli [2-2]

i0nutz8322.12.2008 17:38

@dumy3l: spre deosebire de tine, la serilius este prima data cand il pasuim, si omul da dovada de mult bun simt. Nu a fost si cazul tau, totdeauna cu gura mare si mania persecutiei, drept urmare ne-am despartit.

Sarbatori fericite si te astept cand 'oi mai creste !

«12345618»