o sa retrogradez
nnmfifa sa stii ca poti sa bati si fara mingi aruncate de la fundas
o sa retrogradez
nnmfifa sa stii ca poti sa bati si fara mingi aruncate de la fundas
Etapa 13:
Danny_racari_92 v lizzzzzzzzzzard 2-5
Doua lucruri: Danny_racari_92 a iesit intentionat din joc in min 88 sau 89 si a repus mingea de 2 ori spre terenul meu, fara sa dea pasa inapoi. Ambele sunt recunoscute de el pe messenger. Cer aplicarea regulamentului. Multumesc.
ps: nu as fi zis nimic, dar tot el cu gura mare dupa meci ...
Danny_racari_92 [2 - 5]Lizzzzzzzzzzard
Nu am respectat regulamentul iesind din joc in minutul 89-90,fiind prima oara cand se intampla si nu am inceput cu pasa in spate dupa primirea unui gol.
Vreau sa las sa se inteleaga ca nu-s un disperat dupa fifa sau vreun ofticat,iar toate s-au intamplat din cauza unei probleme in familie.
Imi pare rau ca a picat problema asta pe mine,stiu ca sunt vazut nu chiar bine de catre I0nutz,dar asta e,sper sa ma intelegeti.
Scuze adversarului.
cum adica nu esti vazut chiar bine de catre mine ?
Etapa 13: hitchockian v nnmfifa 1-3
Nu pot intelege cum a fost admis acest jucator. In afara de QW nu stie NIMIC, toate golurile le-a marcat asa, portar, fundas, fundas, qw si gol. Esti o mare pierdere de vreme, omule. Si nu-mi raspunde, ca nu am de gand sa-ti mai dau replica, ai fi in stare sa si scrii din 3 in 5, ca sa sari peste litere, precum in joc.
ai dreptate...e incredibil...
Mi-ai spus pe mess.."ai avut doar referinte negative"
Pt detractorii astia care se smiorcaie pe forum:
Etapa 10
nnmfifa v buli2buli 6-4
Etapa 13
hitchockian v nnmfifa 1-3
Etapa 16
nnmfifa v dogu_91 5-1
Jucam tennis baieti? Va astept in retur sa va dau game-ul al 2-lea :-s
Ahaha .. ce se sufera pe forumu asta .. e de rahat cu qw (oare nu se stia ? .. mai e ceva de demonstrat ?) .. dar fratilor, fiecare om isi alege .. dupa posibilitati (limitate sau nu) ori interes .. nu inteleg dc se sufera atat dupa un rezultat ???
Ati incercat sa jucati dupa cateva pahare de vin ?
.. daca nu .. ia vedeti poate adunati mai multe pcte asa ![]()
![]()
Pt detractorii astia care se smiorcaie pe forum:
Etapa 10
nnmfifa v buli2buli 6-4
Etapa 13
hitchockian v nnmfifa 1-3
Etapa 16
nnmfifa v dogu_91 5-1
Jucam tennis baieti? Va astept in retur sa va dau game-ul al 2-lea :-s
Ohooo mai vedem noi cand oi pune mana pe o echipa mai buna.
Ottawa Style
SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU FERICIT...SI SA VA ADUCA MOSU' TOT CE DORITI...![]()
restanta:
8. danny_racari_92 v drlv85 [2-2]
Confirm rez. cu drvl.
Etapa 9:serilius_2005 [1 - 5] Danny_racari_92
Etapa 10:Danny_racari_92 [6 - 3] dogu_91
Etapa 11:Costinn_89 [1 - 4] Danny_racari_92
Etapa 12:otaku332004 [1 - 4] Danny_racari_92
Etapa 13:Danny_racari_92 [2 - 5] lizzzzzzzzzzard
Etapa 14:varga_nandor2005 [3 - 4] Danny_racari_92
Etapa 15:Danny_racari_92 [3 - 0] dumy_wazzy
Etapa 16:ady_adinho [6 - 3] Danny_racari_92
Etapa 17:Danny_racari_92 [*-*] rusu_andrey2005
cu adinho mi-a facut cea mai mare placere sa joc.
mi-a ramas derby`u in care presimt ca o sa iau bataie.
Ahaha .. ce se sufera pe forumu asta .. e de rahat cu qw (oare nu se stia ? .. mai e ceva de demonstrat ?) .. dar fratilor, fiecare om isi alege .. dupa posibilitati (limitate sau nu) ori interes .. nu inteleg dc se sufera atat dupa un rezultat ???
Ati incercat sa jucati dupa cateva pahare de vin ?
.. daca nu .. ia vedeti poate adunati mai multe pcte asa
If it`s in the game, it`s in the game... eswc-ul se joaca inclusiv cu qw... dar pe fast, asta-i diferenta. Doar aici pe forum am intalnit smiorcaiti d-astia
. Mai caterica e sa joci dupa cateva fumuri, ca devine normalu` very slow ![]()
otaku332004 vs yamasha_tusca [1-2]
otaku332004 vs buli2buli [4-3]
acum am vazut blindica... cum sa te lauzi cu meciul ala ahahahahaha
. nici acum nu te-ai prins? marfa in A cand iti alegi ultimul? ![]()
14. nnmfifa v drlv85 [4-3]
acum am vazut blindica... cum sa te lauzi cu meciul ala ahahahahaha. nici acum nu te-ai prins? marfa in A cand iti alegi ultimul?
![]()
mi-e indiferent unde joc, doar sa nu retrogradez din B... ![]()
eu am jucat toate etapele fara 2 si 11. nu am dat de respectivii. maine plec la munte... oricum o sa le joc pana pe 11... La multi ani!!!
Etapa 4
serilius_2005 v hitchockian 1-1
Etapa 6
Costinn_89 v hitchockian 3-5
Etapa 9
hitchockian v varga_nandor2005 1-0
Etapa 10
dumy_wazzy v hitchockian 0-3
Etapa 11
hitchockian v ady_adinho 5-2
Etapa 12
rusu_andrey2005 v hitchockian 5-3
Etapa 13
hitchockian v nnmfifa 1-3 nnmfifa asta e cel mai jalnic jucator din Liga, singurul care nu stie decat qw, qw, qw
Etapa 14
yamasha_tusca v hitchockian 1-3
Etapa 15
hitchockian v amf_fifa 1-1
Etapa 16
buli2buli v hitchockian 0-2
Etapa 17
hitchockian v only_babbardel1 only_babbardel1 nu am vazut sa joace vreun meci, mai participa la campionat?
nici eu nu dau de babardel si nici de Costin.
Nici eu de babbardel....oricum mai e timp ![]()
etapa 13: Costinn_89 v varga_nandor2005 5-2 etapa cu ghinion pt unii iar pt altii cu noroc, pt mine a fost cu ghinion...sper ca in retur sa-mi iau revansa
Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [3-5 ] restanta
Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ 1-2 ] restanta
Etapa 9 : dogu_91 v costinn_89 [8-1]
Etapa 10 : otaku332004 v costinn_89 [1-9]
Etapa 11 : costinn_89 v danny_racari_92 [1-4]
Etapa 12 : lizzzzzzzzzzard v costinn_89 [5-2]
Etapa 13 : costinn_89 v varga_nandor2005 [5-2]
Etapa 14 : dumy_wazzy v costinn_89 [0-3] MV
Etapa 15 : costinn_89 v ady_adinho [3-5]
Etapa 6
Costinn_89 v hitchockian 3-5 Foarte bun jucator costinn, nu a apelat la qw desi avea un om in plus si era condus
Etapa 9
hitchockian v varga_nandor2005 1-0
Etapa 14
yamasha_tusca v hitchockian 1-3 Foarte urat din partea lui yamasha, un corner batut in careul de 6 metri, un altul din care a dat gol de pe linia careului de 6 metri, dupa ce a luat gol a apelat la clasicul qw si cand s-a fluierat a iesit din joc fara sa mai lase statisticile si inregistrarea meciului. Parca era regula sa se lase si finalul ... Noroc ca apucasem sa fac captura cu scorul in min 90.
Etapa 15
hitchockian v amf_fifa 1-1
Etapa 17
hitchockian v only_babbardel1 only_babbardel1 nu am vazut sa joace vreun meci, mai participa la campionat?