FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567818»
B33KTA23.12.2008 21:15

o sa retrogradez :( nnmfifa sa stii ca poti sa bati si fara mingi aruncate de la fundas

Lizard23.12.2008 21:44

Etapa 13:

 

Danny_racari_92 v lizzzzzzzzzzard 2-5

 

 

Doua lucruri: Danny_racari_92 a iesit intentionat din joc in min 88 sau 89 si a repus mingea de 2 ori spre terenul meu, fara sa dea pasa inapoi. Ambele sunt recunoscute de el pe messenger. Cer aplicarea regulamentului. Multumesc.

 

ps: nu as fi zis nimic, dar tot el cu gura mare dupa meci ...

Dany's23.12.2008 21:54

Danny_racari_92 [2 - 5]Lizzzzzzzzzzard

 

 

Nu am respectat regulamentul iesind din joc in minutul 89-90,fiind prima oara cand se intampla si nu am inceput cu pasa in spate dupa primirea unui gol.

Vreau sa las sa se inteleaga ca nu-s un disperat dupa fifa sau vreun ofticat,iar toate s-au intamplat din cauza unei probleme in familie.

Imi pare rau ca a picat problema asta pe mine,stiu ca sunt vazut nu chiar bine de catre I0nutz,dar asta e,sper sa ma intelegeti.

Scuze adversarului.

i0nutz8323.12.2008 22:05

cum adica nu esti vazut chiar bine de catre mine ?

Serilius23.12.2008 22:15
Etapa 13: hitchockian v nnmfifa 1-3

 

Nu pot intelege cum a fost admis acest jucator. In afara de QW nu stie NIMIC, toate golurile le-a marcat asa, portar, fundas, fundas, qw si gol. Esti o mare pierdere de vreme, omule. Si nu-mi raspunde, ca nu am de gand sa-ti mai dau replica, ai fi in stare sa si scrii din 3 in 5, ca sa sari peste litere, precum in joc.

 

:sick:

ai dreptate...e incredibil...

Dany's23.12.2008 22:16

Mi-ai spus pe mess.."ai avut doar referinte negative"

noname_fu23.12.2008 22:41

Pt detractorii astia care se smiorcaie pe forum:

 

Etapa 10

nnmfifa v buli2buli 6-4

Etapa 13

hitchockian v nnmfifa 1-3

Etapa 16

nnmfifa v dogu_91 5-1

 

Jucam tennis baieti? Va astept in retur sa va dau game-ul al 2-lea :-s

drlv8524.12.2008 00:33

Ahaha .. ce se sufera pe forumu asta .. e de rahat cu qw (oare nu se stia ? .. mai e ceva de demonstrat ?) .. dar fratilor, fiecare om isi alege .. dupa posibilitati (limitate sau nu) ori interes .. nu inteleg dc se sufera atat dupa un rezultat ???

 

Ati incercat sa jucati dupa cateva pahare de vin ? :P .. daca nu .. ia vedeti poate adunati mai multe pcte asa :drunk::wub:

GOD24.12.2008 01:20
Pt detractorii astia care se smiorcaie pe forum:

 

Etapa 10

nnmfifa v buli2buli 6-4

Etapa 13

hitchockian v nnmfifa 1-3

Etapa 16

nnmfifa v dogu_91 5-1

 

Jucam tennis baieti? Va astept in retur sa va dau game-ul al 2-lea :-s

 

 

Ohooo mai vedem noi cand oi pune mana pe o echipa mai buna.

 

Ottawa Style

sharkybv24.12.2008 08:47

SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU FERICIT...SI SA VA ADUCA MOSU' TOT CE DORITI...:)

blindica24.12.2008 10:02
Pt detractorii astia care se smiorcaie pe forum:

 

Etapa 10

nnmfifa v buli2buli 6-4

Etapa 13

hitchockian v nnmfifa 1-3

Etapa 16

nnmfifa v dogu_91 5-1

 

Jucam tennis baieti? Va astept in retur sa va dau game-ul al 2-lea :-s

 

 

Meciul de baraj cu nmfifa. Tot qw...

 

69992749yf2.th.png

 

drlv8524.12.2008 11:30

restanta:

 

8. danny_racari_92 v drlv85 [2-2]

Dany's24.12.2008 11:57

Confirm rez. cu drvl.

 

Etapa 9:serilius_2005 [1 - 5] Danny_racari_92

Etapa 10:Danny_racari_92 [6 - 3] dogu_91

Etapa 11:Costinn_89 [1 - 4] Danny_racari_92

Etapa 12:otaku332004 [1 - 4] Danny_racari_92

Etapa 13:Danny_racari_92 [2 - 5] lizzzzzzzzzzard

Etapa 14:varga_nandor2005 [3 - 4] Danny_racari_92

Etapa 15:Danny_racari_92 [3 - 0] dumy_wazzy

Etapa 16:ady_adinho [6 - 3] Danny_racari_92

Etapa 17:Danny_racari_92 [*-*] rusu_andrey2005

 

cu adinho mi-a facut cea mai mare placere sa joc.

mi-a ramas derby`u in care presimt ca o sa iau bataie.

noname_fu24.12.2008 12:57
Ahaha .. ce se sufera pe forumu asta .. e de rahat cu qw (oare nu se stia ? .. mai e ceva de demonstrat ?) .. dar fratilor, fiecare om isi alege .. dupa posibilitati (limitate sau nu) ori interes .. nu inteleg dc se sufera atat dupa un rezultat ???

 

Ati incercat sa jucati dupa cateva pahare de vin ? :P .. daca nu .. ia vedeti poate adunati mai multe pcte asa :drunk::wub:

 

 

If it`s in the game, it`s in the game... eswc-ul se joaca inclusiv cu qw... dar pe fast, asta-i diferenta. Doar aici pe forum am intalnit smiorcaiti d-astia :D. Mai caterica e sa joci dupa cateva fumuri, ca devine normalu` very slow :rolleyes:

OTAKU24.12.2008 13:08

otaku332004 vs yamasha_tusca [1-2]

otaku332004 vs buli2buli [4-3]

noname_fu24.12.2008 14:09

acum am vazut blindica... cum sa te lauzi cu meciul ala ahahahahaha :thumbup: . nici acum nu te-ai prins? marfa in A cand iti alegi ultimul? :ce_oameni:

drlv8524.12.2008 17:03

14. nnmfifa v drlv85 [4-3]

blindica25.12.2008 11:48
acum am vazut blindica... cum sa te lauzi cu meciul ala ahahahahaha :thumbup: . nici acum nu te-ai prins? marfa in A cand iti alegi ultimul? :ce_oameni:

 

mi-e indiferent unde joc, doar sa nu retrogradez din B... :steag_sah_mic:

Serilius27.12.2008 21:09

eu am jucat toate etapele fara 2 si 11. nu am dat de respectivii. maine plec la munte... oricum o sa le joc pana pe 11... La multi ani!!!

Vertigo28.12.2008 18:53

Etapa 4

serilius_2005 v hitchockian 1-1

 

Etapa 6

Costinn_89 v hitchockian 3-5

 

Etapa 9

hitchockian v varga_nandor2005 1-0

 

Etapa 10

dumy_wazzy v hitchockian 0-3

 

Etapa 11

hitchockian v ady_adinho 5-2

 

Etapa 12

rusu_andrey2005 v hitchockian 5-3

 

Etapa 13

hitchockian v nnmfifa 1-3 nnmfifa asta e cel mai jalnic jucator din Liga, singurul care nu stie decat qw, qw, qw

 

Etapa 14

yamasha_tusca v hitchockian 1-3

 

Etapa 15

hitchockian v amf_fifa 1-1

 

Etapa 16

buli2buli v hitchockian 0-2

 

Etapa 17

hitchockian v only_babbardel1 only_babbardel1 nu am vazut sa joace vreun meci, mai participa la campionat?

noname_fu29.12.2008 01:35

nici eu nu dau de babardel si nici de Costin.

BADboySteaua29.12.2008 12:17

Nici eu de babbardel....oricum mai e timp ;)

sharkybv29.12.2008 16:35

etapa 13: Costinn_89 v varga_nandor2005 5-2 etapa cu ghinion pt unii iar pt altii cu noroc, pt mine a fost cu ghinion...sper ca in retur sa-mi iau revansa

costinha_stelistu29.12.2008 17:03

Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [3-5 ] restanta

Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ 1-2 ] restanta

Etapa 9 : dogu_91 v costinn_89 [8-1]

Etapa 10 : otaku332004 v costinn_89 [1-9]

Etapa 11 : costinn_89 v danny_racari_92 [1-4]

Etapa 12 : lizzzzzzzzzzard v costinn_89 [5-2]

Etapa 13 : costinn_89 v varga_nandor2005 [5-2]

Etapa 14 : dumy_wazzy v costinn_89 [0-3] MV

Etapa 15 : costinn_89 v ady_adinho [3-5]

Vertigo29.12.2008 17:04

Etapa 6

Costinn_89 v hitchockian 3-5 Foarte bun jucator costinn, nu a apelat la qw desi avea un om in plus si era condus

 

Etapa 9

hitchockian v varga_nandor2005 1-0

 

Etapa 14

yamasha_tusca v hitchockian 1-3 Foarte urat din partea lui yamasha, un corner batut in careul de 6 metri, un altul din care a dat gol de pe linia careului de 6 metri, dupa ce a luat gol a apelat la clasicul qw si cand s-a fluierat a iesit din joc fara sa mai lase statisticile si inregistrarea meciului. Parca era regula sa se lase si finalul ... Noroc ca apucasem sa fac captura cu scorul in min 90.

 

Etapa 15

hitchockian v amf_fifa 1-1

 

Etapa 17

hitchockian v only_babbardel1 only_babbardel1 nu am vazut sa joace vreun meci, mai participa la campionat?

«14567818»