FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1161718»
blindica25.01.2009 19:30

:finger: o sa fie show iar , mingi pe sus, faulturi ,a si qw,nervi, sarbatoare in pietele locale

steagro

i0nutz8325.01.2009 19:34

da' dar la tine o sa fie ultimul sezon ;))

blindica25.01.2009 19:37

@ :inlove: , hai ma doar daca termin pe 14 ma pastrati si pe mine nu? mai fac 2-3 conturi : blind1_ro , blindonero ... gasesc eu o cale , ma lasi fara loc de socializare :worthy:

i0nutz8325.01.2009 19:43

Nu stiu cine zicea ca deja ai 2 :)

GOD25.01.2009 19:49
Felicitari GOD ! :notangel:

MS :*

 

 

 

Nu stiu cine zicea ca deja ai 2 :)

 

 

 

 

Blind=GOD

 

aoleu cine ne-a dat de gol?

blindica25.01.2009 19:55

Daca zicea cineva ca am 2 sa mi le zica si mie ca sa-l bat cu amandoua...am 2 , dar cu siguranta nu e vorba de conturi pe FcS...

Astept cu nerabdare noul sezon in Segunda, ca la ce etape am, n-am sanse sa raman.

Apropos, in continuarea off-topic-ului, ce mai face kamaciuki?

i0nutz8325.01.2009 20:04

Uite cine vorbeste :)

untitled.png

GOD25.01.2009 20:07
Daca zicea cineva ca am 2 sa mi le zica si mie ca sa-l bat cu amandoua...am 2 , dar cu siguranta nu e vorba de conturi pe FcS...

Astept cu nerabdare noul sezon in Segunda, ca la ce etape am, n-am sanse sa raman.

Apropos, in continuarea off-topic-ului, ce mai face kamaciuki?

Kama inca mai tin legatura cu el la 09 e cam slabut il fac.

 

E prin PGL chesti tresti :))

pda25.01.2009 20:11

Blindi, ne-au prins ma.

blindica25.01.2009 20:12

Ahaha, eu si cu Puricele suntem colegi de facultate :beer2: , IP-uri diferite, suntem in acelasi timp online mereu,mergem la meciuri, facem misto de toti cainii prosti... cam fraier Cosmin Marin.

 

@ Purice : hai sa-i dam buzz lui Ion la un minut diferenta ! :spank:

i0nutz8325.01.2009 20:13

@blind: eu stiam, dar uite ca altii nu ;)

blindica25.01.2009 20:16

Bine c-am scapat de boxa aia de State si de Cosmin Marin, Batman & Robin !

i0nutz8325.01.2009 20:18

Apropo de State, a zis ca nu vrea sa isi vada numele pe aici. Ca e posibil sa fie afectat pe plan profesional. Deci va rog sa scrieti cu alb :)

crist3a25.01.2009 21:11

Tusca Division e de ajuns... acum fara vrajeala sunt cel mai vechi de pe aici, asa-i? nu urc, nu cobor... constant:P

B33KTA25.01.2009 23:27

Tusca ai uitat de mn , sunt ca sportul ma bat la mijlocul clasamentului in B . aici imi e locul si mie bine. Dany asa e fifa , fotbalul se joaca pe goluri

Dany's26.01.2009 13:23

Fara bulanu tau eram in A direct:))

«1161718»