FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«115161718»
bubutza25.01.2009 15:10

e gata clasamentul. Mai este meciul lui otaku cu babbardel.

La 7 vine si clasamentul final.

 

 

costinha_stelistu25.01.2009 17:16

Bubutza hai cu clasamentul !!!!

 

BabBarDeL25.01.2009 17:26

Etapa 32 : otaku332004 v only_babbardel1 0 - 8

bubutza25.01.2009 17:29

nerabdatori baieti? imediat

 

FCS_Clasament_Sezonul_4.JPG

 

Promovati:

1.babardel

2.eu :>

3.adinho

4.dogu'

 

Baraj:

5.racari

6.nnm_fifa

 

Retrogradati:

13:serilius

14.otaku

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Departajare adinho-dogu

adinho - dogu 5-4

dogu-adinho 6-6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

racari are -5p.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

bafta celor promovati. bafta celor ce trebuie sa joace la baraj, ce mai, bafta la toti.

 

fcsclasamentsezonul4lc6.jpg

 

BADboySteaua25.01.2009 17:46

Nasol :(( la trei puncte de baraj.....si cat m-am straduit =))

 

Daca nu erau 3 qw-isti promovam si eu :))

ady_4steaua25.01.2009 17:54

Hai cu berea, face dogu cinste ca ia campionatu in A sezonu urmator :drunk: ..felicitari la toti..aaa in afara de 2-3 qw-isti

BADboySteaua25.01.2009 17:56

Pacat ca doi dintre ei au si promovat si strica divizia A :ce_oameni:

GOD25.01.2009 17:59

Multumesc Rusu ca ai fost un moderator bun si ai pus etape + clasament la timp ,chiar daca esti clasa 12.

 

 

A fost un Campionat Frumos mi-a facut placere sa joc cu :dumy_wazzy(aproape pentru. el si Mihai m-am inscris ce pacat,ramane doar Mihai) , ady_adinho, rusu_andrey2005, yamasha_tusca , buli2buli ,badboy_steaua , ,drlv85 ,Danny_racari_92 .

 

 

Iar Only si Nmfifa succes in A,oricum o sa le faceti peri albi cu jocul vostru combinativ qw :))

3/4

BabBarDeL25.01.2009 18:02

Multumesc baieti pentru felicitari :confused: , succes si voua, la toti :beer2:

sharkybv25.01.2009 18:03

un loc acceptabil pt primul meu sezon, abia astept urmatorul :steag_cruce_invers:

 

FELICITARI MODERATORILOR PT TOT CE AU FCAUT PT ACEST CAMPIONAT

Sergyu1625.01.2009 18:34

Hai ma nu schimbam numele ? Tusca Yamasha Division. Asa-i ca suna fain? :console:

bubutza25.01.2009 18:52

da sergiule, bine le zici :)) no offence yamasha :P

 

il felicit in mod special pe babbardel pentru ca a castigat Liga. O sa-mi fie dor de voi, dar nu va faceti griji, ma intorc dupa un sezon.

 

ps: o bere la supervizor de la fiecare, cheta :))

ronaldo_020125.01.2009 18:54

dc esti asa sigur ca te vei intoarce asa repede?

 

i0nutz8325.01.2009 18:54

lol a ramas drlv direct, nu tre' sa se mai roage de mine ;)

drlv8525.01.2009 18:56

mai nasol e ca nici asa nu se stie daca continua .. poate lasa locul unui om ceva mai interesat ;)

i0nutz8325.01.2009 18:57

vinde`i locul lu` cosmin_marin ;)

bubutza25.01.2009 19:02

@Ronaldo presimt ca o sa-mi aleg o echipa prastie si nu o sa fac fata.

Sergyu1625.01.2009 19:03

Sau lui Hitch sau lizzzzard . aaa stai ma ca-i tot aia.Uitasem. :rolleyes: . Si asa e. Nu va faceti griji , se intoarce Andrey repede. Il fac eu sa se intoarca :boxing: .

blindica25.01.2009 19:05

Felicitari GOD ! :notangel:

Dany's25.01.2009 19:12

Felicitari baietilor care au promovat,puteam sa fiu pe 3 daca nu luam alea 5p de penalizare,oricum cine cade cu mine la baraj nu va avea viata usoara :notangel:

 

p.s. otaku e user de treaba..sta si mult pe mess..poate va ramane un loc mic si pentru el.

i0nutz8325.01.2009 19:14

Corect. Daca vrea sa joace in continuare, o poate face fara probleme. De otaku e vorba :)

drlv8525.01.2009 19:15

@Ion

 

inclin sa cred ca doar pentru tine raman Ioane :)) .. sa te vad eu cum te impiedici de mine in B .. c`asa`i frumos

i0nutz8325.01.2009 19:17

Sa ramai bah, cu gemeni ! ;)

drlv8525.01.2009 19:20

pai de la gemeni tot tie ti se trage mai grav ;)

 

ia zi ionica . cum era atmosfera la ultimele meciuri acas' .. Beu Beu Beu :wub:

 

welcome back unde ti-e locu mestere :beer2::clap:

i0nutz8325.01.2009 19:24

las' ca vine si blind cu noi :x

«115161718»