e gata clasamentul. Mai este meciul lui otaku cu babbardel.
La 7 vine si clasamentul final.
e gata clasamentul. Mai este meciul lui otaku cu babbardel.
La 7 vine si clasamentul final.
Bubutza hai cu clasamentul !!!!
Etapa 32 : otaku332004 v only_babbardel1 0 - 8
nerabdatori baieti? imediat
Promovati:
1.babardel
2.eu :>
3.adinho
4.dogu'
Baraj:
5.racari
6.nnm_fifa
Retrogradati:
13:serilius
14.otaku
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Departajare adinho-dogu
adinho - dogu 5-4
dogu-adinho 6-6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
racari are -5p.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
bafta celor promovati. bafta celor ce trebuie sa joace la baraj, ce mai, bafta la toti.

Nasol
( la trei puncte de baraj.....si cat m-am straduit =))
Daca nu erau 3 qw-isti promovam si eu ![]()
Hai cu berea, face dogu cinste ca ia campionatu in A sezonu urmator
..felicitari la toti..aaa in afara de 2-3 qw-isti
Pacat ca doi dintre ei au si promovat si strica divizia A ![]()
Multumesc Rusu ca ai fost un moderator bun si ai pus etape + clasament la timp ,chiar daca esti clasa 12.
A fost un Campionat Frumos mi-a facut placere sa joc cu :dumy_wazzy(aproape pentru. el si Mihai m-am inscris ce pacat,ramane doar Mihai) , ady_adinho, rusu_andrey2005, yamasha_tusca , buli2buli ,badboy_steaua , ,drlv85 ,Danny_racari_92 .
Iar Only si Nmfifa succes in A,oricum o sa le faceti peri albi cu jocul vostru combinativ qw ![]()
3/4
Multumesc baieti pentru felicitari
, succes si voua, la toti ![]()
un loc acceptabil pt primul meu sezon, abia astept urmatorul ![]()
FELICITARI MODERATORILOR PT TOT CE AU FCAUT PT ACEST CAMPIONAT
Hai ma nu schimbam numele ? Tusca Yamasha Division. Asa-i ca suna fain? ![]()
da sergiule, bine le zici
no offence yamasha ![]()
il felicit in mod special pe babbardel pentru ca a castigat Liga. O sa-mi fie dor de voi, dar nu va faceti griji, ma intorc dupa un sezon.
ps: o bere la supervizor de la fiecare, cheta ![]()
dc esti asa sigur ca te vei intoarce asa repede?
lol a ramas drlv direct, nu tre' sa se mai roage de mine ![]()
mai nasol e ca nici asa nu se stie daca continua .. poate lasa locul unui om ceva mai interesat ![]()
vinde`i locul lu` cosmin_marin ![]()
@Ronaldo presimt ca o sa-mi aleg o echipa prastie si nu o sa fac fata.
Sau lui Hitch sau lizzzzard . aaa stai ma ca-i tot aia.Uitasem.
. Si asa e. Nu va faceti griji , se intoarce Andrey repede. Il fac eu sa se intoarca
.
Felicitari GOD ! ![]()
Felicitari baietilor care au promovat,puteam sa fiu pe 3 daca nu luam alea 5p de penalizare,oricum cine cade cu mine la baraj nu va avea viata usoara ![]()
p.s. otaku e user de treaba..sta si mult pe mess..poate va ramane un loc mic si pentru el.
Corect. Daca vrea sa joace in continuare, o poate face fara probleme. De otaku e vorba ![]()
@Ion
inclin sa cred ca doar pentru tine raman Ioane
.. sa te vad eu cum te impiedici de mine in B .. c`asa`i frumos
Sa ramai bah, cu gemeni ! ![]()
pai de la gemeni tot tie ti se trage mai grav ![]()
ia zi ionica . cum era atmosfera la ultimele meciuri acas' .. Beu Beu Beu ![]()
welcome back unde ti-e locu mestere ![]()
![]()
las' ca vine si blind cu noi :x