FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11415161718»
costinha_stelistu23.01.2009 18:13

Etapa 32 : ady_adinho v Costinn_89 6-1

Etapa 33 : Costinn_89 v rusu_andrey2005 0-2

Etapa 34 : nnmfifa v Costinn_89

Serilius23.01.2009 21:08

restanta: etapa 31: serilius_2005 v rusu_andrey2005 0-5

 

etapa 32: nnmfifa v serilius_2005 1-1

 

etapa 33: serilius_2005 v yamasha_tusca 0-1

 

etapa 34: amf_fifa v serilius_2005 0-3

bubutza24.01.2009 13:47

mai am o etapa in care vreau spectacol, minim 11-0 :)) ce zici danny :> :))

ronaldo_020124.01.2009 13:48

frumoasa propunere:))

BADboySteaua24.01.2009 15:43

etapa 30

yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2

etapa31

badboy_steaua v amf_fifa 3-0

etapa32

buli2buli v badboy_steaua 2-2

etapa33

badboy_steaua v only_babbardel1 2-4

etapa34

otaku332004 v badboy_steaua 0-4

 

 

s-a mai terminat inca un sezon :thumbup::steag_cruce_invers:

sharkybv24.01.2009 17:06

otaku si lizard postati si voi o ora cand pot sa joc cu voi etapele pls

crist3a24.01.2009 17:59

Etapa 24

rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 2-1

 

Etapa 32

yamasha_tusca v drlv85 3-2

 

Etapa 33

serilius_2005 v yamasha_tusca 0-1

 

Etapa 34

yamasha_tusca v dogu_91 1-3 cu un pic de bulan pt el

 

12 victorii in retur si mai am un meci .... daca jucam la fel si in tur...

drlv8524.01.2009 23:39
Etapa 32

yamasha_tusca v drlv85 2-1

 

eu zic c-a fost 3-2 .. tot pt tine ;)

B33KTA25.01.2009 00:20

Si s-a mai dus un sezon , succes promovatilor in A . Din pacate nu e sezon fara exclusi , id-uri si tot asa.

costinha_stelistu25.01.2009 08:43

Atunci daca hitchokian si lizard sunt exclusi pierd meciurile cu 3-0 sau cum vine asta ?

BabBarDeL25.01.2009 08:54

Nu prea m-am sincronizat cu otaku, voi fi plecat astazi, revin pe la 6 diseara. Sper sa fie timp sa jucam.

costinha_stelistu25.01.2009 09:07

Pe nnmfifa rar il vad pe mess si lasa offline numai la 12 noaptea .

 

P.S. : nnm intra si tu mai devreme astazi sa apucam sa jucam meciul

GOD25.01.2009 09:13

Cu nmf_fifa cer 3-0 nu am dat de el nu l-am vazut niciodata online

 

Iar cu Yamasha o sa joc astazi ....

i0nutz8325.01.2009 09:29

hitchokian sau cum draq se scrie si lizzzzzzard - clonele lui kinski - sunt exclusi din campionat si vor pierde absolut toate meciurile cu 0-3. Rog pe bubutza la urmatorul update de clasament sa ia in considerare modificarile ;)

BabBarDeL25.01.2009 09:33

Pacat, pareau toti 3 de treaba.

 

Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii

 

Urat :thumbdown:

i0nutz8325.01.2009 09:43

Care toti 3 ?;)

 

Ca-n bancul ala cu apostolii ;) Cei 4 erau de fapt 3: Luca si Matei ;)

BabBarDeL25.01.2009 09:55

Care de fapt e 1 :D . Ma refeream la cele 3 nickuri :death:

costinha_stelistu25.01.2009 09:55

inca 12 puncte sa scap de retrogradare :confused:

GOD25.01.2009 10:14

Am si eu un cantec.

 

 

Dany Bate-l pe Bubu

Bate-l pe bubu

 

ooooooooo

 

Bate-l pe bubu

 

 

SI unu pentru. cei 3 apostoli

 

DIN FLOREASCA LA MILANO

SA SUGA **** Dinamo

 

bubutza25.01.2009 12:35

34:rusu_andrey2005 v Danny_racari_92 3-6 s-au miscat ca niste muste bete pe teren

 

 

Meciuri ramase !!!

34:nnmfifa v Costinn_89

33:dogu_91 v nnmfifa

32:otaku332004 v only_babbardel1

GOD25.01.2009 14:04

Deci sa fiu mai clar...

Cer cu nmfifa nu am dat de el ,nici eu nici costin.

 

Si rusule ai zis ca nu se amana ,deci sa nu se amane.

costinha_stelistu25.01.2009 14:09

Nnmfifa daca nu apare pe mess pana la termen cer 3-0

bubutza25.01.2009 14:09

ramane de discutat. Sa vedem intai, poate apare.

Daca are intr-adevar probleme nu ar fi corect sa piarda calificarea la baraj la masa verde. Nu are nimeni nimic cu tine, dar pur si simplu nu e corect, dupa 32 de etape sa piarda 2 etape si sa ramana in B. Poate chiar are probleme.

 

GOD25.01.2009 15:06

QW la puterea 1.....

B B B B B B

 

Acolo sa ramai nmfifa.

 

hai bubutza fa cls final.

noname_fu25.01.2009 15:08

Et.33:

dogu_91 v nnmfifa 4-3 Eu zic ca joci mai bine cand n-o fortezi cu qw, lasa asta pt experti.

Et.34:

nnmfifa v Costinn_89 2-0

 

gg all.

«11415161718»