Etapa 32 : ady_adinho v Costinn_89 6-1
Etapa 33 : Costinn_89 v rusu_andrey2005 0-2
Etapa 34 : nnmfifa v Costinn_89
Etapa 32 : ady_adinho v Costinn_89 6-1
Etapa 33 : Costinn_89 v rusu_andrey2005 0-2
Etapa 34 : nnmfifa v Costinn_89
restanta: etapa 31: serilius_2005 v rusu_andrey2005 0-5
etapa 32: nnmfifa v serilius_2005 1-1
etapa 33: serilius_2005 v yamasha_tusca 0-1
etapa 34: amf_fifa v serilius_2005 0-3
mai am o etapa in care vreau spectacol, minim 11-0
ce zici danny :> ![]()
frumoasa propunere:))
etapa 30
yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2
etapa31
badboy_steaua v amf_fifa 3-0
etapa32
buli2buli v badboy_steaua 2-2
etapa33
badboy_steaua v only_babbardel1 2-4
etapa34
otaku332004 v badboy_steaua 0-4
s-a mai terminat inca un sezon ![]()
![]()
otaku si lizard postati si voi o ora cand pot sa joc cu voi etapele pls
Etapa 24
rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 2-1
Etapa 32
yamasha_tusca v drlv85 3-2
Etapa 33
serilius_2005 v yamasha_tusca 0-1
Etapa 34
yamasha_tusca v dogu_91 1-3 cu un pic de bulan pt el
12 victorii in retur si mai am un meci .... daca jucam la fel si in tur...
Etapa 32yamasha_tusca v drlv85 2-1
eu zic c-a fost 3-2 .. tot pt tine ![]()
Si s-a mai dus un sezon , succes promovatilor in A . Din pacate nu e sezon fara exclusi , id-uri si tot asa.
Atunci daca hitchokian si lizard sunt exclusi pierd meciurile cu 3-0 sau cum vine asta ?
Nu prea m-am sincronizat cu otaku, voi fi plecat astazi, revin pe la 6 diseara. Sper sa fie timp sa jucam.
Pe nnmfifa rar il vad pe mess si lasa offline numai la 12 noaptea .
P.S. : nnm intra si tu mai devreme astazi sa apucam sa jucam meciul
Cu nmf_fifa cer 3-0 nu am dat de el nu l-am vazut niciodata online
Iar cu Yamasha o sa joc astazi ....
hitchokian sau cum draq se scrie si lizzzzzzard - clonele lui kinski - sunt exclusi din campionat si vor pierde absolut toate meciurile cu 0-3. Rog pe bubutza la urmatorul update de clasament sa ia in considerare modificarile ![]()
Pacat, pareau toti 3 de treaba.
Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii
Urat ![]()
Care toti 3 ?![]()
Ca-n bancul ala cu apostolii
Cei 4 erau de fapt 3: Luca si Matei ![]()
Care de fapt e 1
. Ma refeream la cele 3 nickuri ![]()
inca 12 puncte sa scap de retrogradare ![]()
Am si eu un cantec.
Dany Bate-l pe Bubu
Bate-l pe bubu
ooooooooo
Bate-l pe bubu
SI unu pentru. cei 3 apostoli
DIN FLOREASCA LA MILANO
SA SUGA **** Dinamo
34:rusu_andrey2005 v Danny_racari_92 3-6 s-au miscat ca niste muste bete pe teren
Meciuri ramase !!!
34:nnmfifa v Costinn_89
33:dogu_91 v nnmfifa
32:otaku332004 v only_babbardel1
Deci sa fiu mai clar...
Cer cu nmfifa nu am dat de el ,nici eu nici costin.
Si rusule ai zis ca nu se amana ,deci sa nu se amane.
Nnmfifa daca nu apare pe mess pana la termen cer 3-0
ramane de discutat. Sa vedem intai, poate apare.
Daca are intr-adevar probleme nu ar fi corect sa piarda calificarea la baraj la masa verde. Nu are nimeni nimic cu tine, dar pur si simplu nu e corect, dupa 32 de etape sa piarda 2 etape si sa ramana in B. Poate chiar are probleme.
QW la puterea 1.....
B B B B B B
Acolo sa ramai nmfifa.
hai bubutza fa cls final.
Et.33:
dogu_91 v nnmfifa 4-3 Eu zic ca joci mai bine cand n-o fortezi cu qw, lasa asta pt experti.
Et.34:
nnmfifa v Costinn_89 2-0
gg all.