FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1121314151618»
Dany's18.01.2009 17:25

Etapa 29:Danny_racari_92 [2 - 0] otaku332004

Etapa 30:Lizzzzzzzzzzard [1 - 11] Danny_racari_92

bubutza18.01.2009 17:26

ploua cu rezultate :)

GOD18.01.2009 17:27
etapa 29: dogu_91 v varga_nandor2005 3-5

Da dupa 11-1 in tur....

trageti voi concluzile ,bv celui care a jucat inlocul tau varga,jucatoru asta a fost peste mine.

drlv8518.01.2009 17:27
tragerea de timp nu este permisa....si daca tu ti-ai gasit sa mananci si sa bei chiar in acele 10 min in care trebuia sa iti joci etapa e problema ta personala....

 

Mai citeste o data ce am zis eu de 'problema mea personala' .. iar daca vrei s`o faci pe avocatul esti liber la divizia A sa-ti aperi eventualele prietenii.

GOD18.01.2009 17:28

Etapa 30:

 

dumy_wazzy v dogu_91=0-3

 

Etapa 31:

dogu_91 v ady_adinho=6-6

costinha_stelistu18.01.2009 17:39
Da dupa 11-1 in tur....

trageti voi concluzile ,bv celui care a jucat inlocul tau varga,jucatoru asta a fost peste mine.

 

 

Hai bai god ca si mie mi-ai dat 8-1 si acum abea abea 4-3 :bananadance:

bubutza18.01.2009 17:41

ce-i god? jucatorii nu se mai vad pe teren? cumpara majorete sa-i stimuleze. pac pac

 

inca 6 meciuri mai am... greu de tot.

costinha_stelistu18.01.2009 17:41

Etapa 30 : varga_nandor2005 v Costinn_89 1-2

Etapa 31 : Costinn_89 v dumy_wazzy 3-0

sharkybv18.01.2009 17:47

etapa 31: Danny_racari_92 v varga_nandor2005 3-3

 

Da dupa 11-1 in tur....

trageti voi concluzile ,bv celui care a jucat inlocul tau varga,jucatoru asta a fost peste mine.

 

tot nu ma crezi ca eu am jucat? asta e, treaba ta ce crezi si ce nu, important e ca te-am batut

GOD18.01.2009 18:56

Obiectiv mai am 4 meciuri ,vreau 4 victorii voi da tot ce mai bun....

 

pana acum am jucat fotbal spectacol ,acum joc la rez.....

 

Vreau sa intru in A acolo unde imi este locul

 

sharkybv18.01.2009 19:11

etapa 30: varga_nandor2005 v Costinn_89 1-2

BADboySteaua18.01.2009 19:21

Etapa 29

 

badboy_steaua v nnmfifa 3-2

costinha_stelistu18.01.2009 19:25

Cu serilius nu stiu cand o sa joc ... am vb ieri cu el pe mess si a spus ca i sa stricat calculatorul si nu mai poate sa joace fifa :hmmm:

B33KTA18.01.2009 19:35

Etapa 31

only_babbardel1 v buli2buli 3-3.. pe final imi revin cu Qwisti

BabBarDeL18.01.2009 19:38

Etapa 31

only_babbardel1 v buli2buli 3-3

 

@ ce blindica, nu ma crezi in stare? :))

blindica18.01.2009 20:26

@babbardel : nu pun la indoiala jocul tau si te felicit pt calificare, oricum stim ca e acelasi joc bazat pe ...combinatii, ca la Golania , doar ca acolo era echipa slaba si acum au cam inceput oamenii sa nu mai suporte stilul asta...in rest, toate bune !

BabBarDeL18.01.2009 20:43

N-am ce le face. Nu joc cu+w disperat, in meciu trecut am dat 2,3 maxim, restul dintr-un colt in altul al careului, un fel de centrare a fost. Dar cand iau rosu la portar destul de devreme eu zic ca se explica :D

 

Nu stiu de ce nu condamna nimeni stilul lui i0nutz sau al lui god? Acolo e frumos? Cu A`ul direct din propriul careu? In fine

GOD18.01.2009 20:51

Stilul meu :)))

 

Mai baiatule pai eu joc curat ca lacrima,numai cu tine joc urat.

 

 

Intreaba pe cine vrei cum joc eu.....

 

Il sprijin si pe God, meciurile cu el sunt mereu un spectacol,simulator de fotbal adevarat !

 

 

Ca sa stii si tu....

crist3a18.01.2009 20:54

Etapa 30:

yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2

 

Etapa 31:

hitchockian v yamasha_tusca 1-2

 

in ce forma is:X:X pacat ca se termina!

 

Serilius18.01.2009 20:55

am rezolvat pb cu calculatorul...si scuze costin

BabBarDeL18.01.2009 21:16

Pai ce? sa vorbesc din auzite? Cum joci cu mine, presupun ca asa joci cu toti, doar daca nu sunt eu mai special :wub:

B33KTA18.01.2009 21:28

God joaca bine , tu numai suferii asta de stiluri si te da rotund pe alte forumuri . Lasa-l pe God , cum e el il i-a tastele pe repede inainte , e meritul lui cum castiga . Nu vreau sa intru in polemica , asta a fost tot ce am avut de zis .

Lizard18.01.2009 21:32

Etapa 27

restanta - serilius_2005 v lizzzzzzzzzzard 3-4

Etapa 30

lizzzzzzzzzzard v Danny_racari_92 3-11

Etapa 31

lizzzzzzzzzzard otaku332004 1-0

Dany's18.01.2009 22:40

Etapa 29:Danny_racari_92 [2 - 0] otaku332004

Etapa 30:Lizzzzzzzzzzard [3 - 11] Danny_racari_92

Etapa 31:Danny_racari_92 [3 - 3] varga_nandor2005

BabBarDeL19.01.2009 14:25

Pe care alte forumuri beekta? Ti se pare ca sufar? Am eu vreo problema cu felul cum castiga?

 

*"vezi ca si tu tastezi cam rapid."

 

«1121314151618»