FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131418»
BabBarDeL12.01.2009 19:32

Etapa 24 :

 

varga_nandor2005 v only_babbardel1 4 - 6

 

Etapa 25:

 

only_babbardel1 v dumy_wazzy 3 - 0 *retras

 

Etapa 26:

 

ady_adinho v only_babbardel1 - 5 - 7 :naughty:

ady_4steaua13.01.2009 07:39

Etapa 25

 

buli2buli- ady_adinho 1-2

noname_fu13.01.2009 13:13

 

24.otaku332004 v nnmfifa 0-3

 

25.yamasha_tusca v nnmfifa

 

26.nnmfifa v amf_fifa 3-0

crist3a13.01.2009 13:20

Restanta Etapa 21:yamasha_tusca v varga_nandor2005 2-1

 

Etapa 24

rusu_andrey2005 v yamasha_tusca

 

Etapa 25

yamasha_tusca v nnmfifa 4-3

 

Etapa 26

otaku332004 v yamasha_tusca 1-5

sharkybv13.01.2009 14:15

etap 21:yamasha_tusca v varga_nandor2005 2-1

Serilius13.01.2009 21:34

cu costin89 nu m-am gasit pana acum...ar trebui sa amane si adversarii ca asa ziceti ca eu sunt ala care amana tot timpul...

ady_4steaua14.01.2009 07:49
Etapa 24 :

 

varga_nandor2005 v only_babbardel1 4 - 6

 

Etapa 25:

 

only_babbardel1 v dumy_wazzy 3 - 0 *retras

 

Etapa 26:

 

ady_adinho v only_babbardel1 - 5 - 7 :naughty:

robotule ce esti asa fericit ? ca dak nai dat de 20 de ori qw in meciul asta nu ai dat deloc....omu a dat din aparare qw si a scapa de la jumate 3 contra 1 cu portaru si si-a centrat, apoi a lasat reluarea se admira cat de bun e :wanker:

GOD14.01.2009 08:02

Sa admire cat de robot e...

 

Auzi si mai zicea de mine ca joc neprofesionist,daca si eu mai joc urat ... e clara treaba....

 

 

only_babbardel1 v dogu_91 4-5

dogu_91 v only_babbardel1 3-1

 

Bafta in B only.

 

Cum naiba au trecut unii de testari....pai nu stiu sa faca o schema din Shift,nu stiu sa dea un 1-2,nu stiu sa dea o centrare......

 

Decat atat stiu qw ,corner pasa scurta,alearga pe margina terenului si atat......

 

 

PS:Nu am dat de costin am inteles ca e in sesiuni ,cred ca va amana el daca nu,voi amana eu ce sa fac.. :bananadance:

costinha_stelistu14.01.2009 13:07

Cum a spus si god o sa incep cat de curand sesiunea , aman si eu tot ce pot daca nu intru sa joc ... bubutza sper sa ma pasuiesti si pe mine :P

BabBarDeL14.01.2009 14:16

Iar incepeti. Prietenii mei :wub:

 

@ady_adinho: fericit?! :gathering: . Poate suparat ca ti-am dat-o doar la 2 goluri, nu ca in celelalte :kisstogether: .

Ti-am aratata in cupa ca pot sa te bat si fara cu+W - ti-am dat 8-0..deci :ras:

Urmeaza sa vii cu celebrul motiv: "nu vreau sa continui in cupa" :laugh:

Poate nu ti-am zis meciul trecut ca am jucat cu cu+W deoarece am vorbit la telefon tot meciul, si jucand numai cu o mana doar asa te puteam bate, chiar uneori te-am lasat sa joci singur. :naughty:

 

@god: tu god : "Cum naiba au trecut unii de testari....pai nu stiu sa faca o schema din Shift,nu stiu sa dea un 1-2,nu stiu sa dea o centrare......" stii tu sa joci tare spectaculos, tu nu dai cu+w, dai cu portarul direct in careul meu cu cu+A sau cu ce dai tu. Tu tii apasat Shift tot meciul, nu poti fugi cu jucatorul fara sa faci o schema "din Shift".

Nu mai incepem alta discutie, ca ai demonstrat odata cat te duce capul (vezi cateva pagini in urma).

 

*"Decat atat stiu qw ,corner pasa scurta,alearga pe margina terenului si atat......" - eu nu bat niciodata cornerul prin pasa scurta, si daca alerg pe marginea terenului sa dau centrare, o fac de maxim 2,3 ori pe meci - nu ca altii( si ar trebui sa te simti) se duc in margine, sa obtina out si sa mai traga putin de timp.

 

Succes la amandoi :wanker:

drlv8514.01.2009 14:38

24. costinn_89 v drlv85 [3-2]

 

@offtopic - Ma voi sunteti copii de suferiti atat de la jocul asta ?!

BabBarDeL14.01.2009 15:23

Pai ei sufera, eu rad de ei :spank:

sharkybv14.01.2009 17:00

aman meciul cu hitchockian nu ne-am putut sincroniza, jucam cand intra

BADboySteaua14.01.2009 17:36

Etape , Clasament? :thumbup:

Lizard14.01.2009 18:03

Etapa 25 - hitchockian v lizzzzzzzzzzard Aman eu, omul m-a cautat, dar nu ne-am gasit

bubutza14.01.2009 19:44
Etape , Clasament? :thumbup:

 

maine, nu am putut astazi.

Voi incerca sa vin si cu un clasament maine.

Pe aceasta cale imi aman meciurile cu buli si yamasha.

costinha_stelistu15.01.2009 13:47

De intrat pe mess nu o sa intru prea des , cei cu care am etape lasati si voi un post pe forum sa stiu si eu la ce ora va gasesc .

bubutza15.01.2009 16:54

etape !

Dany's15.01.2009 18:17

Aman ce n-am jucat..multe teme..am sa incerc sa joc cand mai iau cate o pauza.

GOD15.01.2009 18:20

Etapa 26

 

Costinn_89 v dogu_91 =3-4

 

Etapa 27

 

dogu_91 v Danny_racari_92 =2-3 (imi bag pl in ele de ratari..)

 

Etapa 28

 

lizzzzzzzzzzard v dogu_91 =5-6

 

Etapa 29:

 

dogu_91 v varga_nandor2005 =3-5

Dany's15.01.2009 19:01

Etapa 27:dogu_91 [2 - 3] Danny_racari_92

BabBarDeL15.01.2009 19:05

Etapa 28 : nnmfifa v only_babbardel1 3 - 6

B33KTA15.01.2009 20:24

Etapa 27

buli2buli v nnmfifa 3-2...cea mai mare placere sa bat un QWist.nu pot sa fiu fair-play cu voi . Punct si de la capat .

noname_fu16.01.2009 14:30

Fair play tu asa. Acum ar trebui sa spun si eu ca se lovea mingea de tine si intra in poarta sau ce? Penibil :(

mihai141116.01.2009 16:35

o sa dispara si astia stati linistiti,s-a cam curatat campionatul,au ramas 2,desi poate inteleg,cum au inteles si altii si incep sa joace fara

«1101112131418»