Etapa 24 :
varga_nandor2005 v only_babbardel1 4 - 6
Etapa 25:
only_babbardel1 v dumy_wazzy 3 - 0 *retras
Etapa 26:
ady_adinho v only_babbardel1 - 5 - 7 ![]()
Etapa 24 :
varga_nandor2005 v only_babbardel1 4 - 6
Etapa 25:
only_babbardel1 v dumy_wazzy 3 - 0 *retras
Etapa 26:
ady_adinho v only_babbardel1 - 5 - 7 ![]()
Etapa 25
buli2buli- ady_adinho 1-2
24.otaku332004 v nnmfifa 0-3
25.yamasha_tusca v nnmfifa
26.nnmfifa v amf_fifa 3-0
Restanta Etapa 21:yamasha_tusca v varga_nandor2005 2-1
Etapa 24
rusu_andrey2005 v yamasha_tusca
Etapa 25
yamasha_tusca v nnmfifa 4-3
Etapa 26
otaku332004 v yamasha_tusca 1-5
etap 21:yamasha_tusca v varga_nandor2005 2-1
cu costin89 nu m-am gasit pana acum...ar trebui sa amane si adversarii ca asa ziceti ca eu sunt ala care amana tot timpul...
Etapa 24 :
varga_nandor2005 v only_babbardel1 4 - 6
Etapa 25:
only_babbardel1 v dumy_wazzy 3 - 0 *retras
Etapa 26:
ady_adinho v only_babbardel1 - 5 - 7
robotule ce esti asa fericit ? ca dak nai dat de 20 de ori qw in meciul asta nu ai dat deloc....omu a dat din aparare qw si a scapa de la jumate 3 contra 1 cu portaru si si-a centrat, apoi a lasat reluarea se admira cat de bun e ![]()
Sa admire cat de robot e...
Auzi si mai zicea de mine ca joc neprofesionist,daca si eu mai joc urat ... e clara treaba....
only_babbardel1 v dogu_91 4-5
dogu_91 v only_babbardel1 3-1
Bafta in B only.
Cum naiba au trecut unii de testari....pai nu stiu sa faca o schema din Shift,nu stiu sa dea un 1-2,nu stiu sa dea o centrare......
Decat atat stiu qw ,corner pasa scurta,alearga pe margina terenului si atat......
PS:Nu am dat de costin am inteles ca e in sesiuni ,cred ca va amana el daca nu,voi amana eu ce sa fac.. ![]()
Cum a spus si god o sa incep cat de curand sesiunea , aman si eu tot ce pot daca nu intru sa joc ... bubutza sper sa ma pasuiesti si pe mine ![]()
Iar incepeti. Prietenii mei ![]()
@ady_adinho: fericit?!
. Poate suparat ca ti-am dat-o doar la 2 goluri, nu ca in celelalte
.
Ti-am aratata in cupa ca pot sa te bat si fara cu+W - ti-am dat 8-0..deci ![]()
Urmeaza sa vii cu celebrul motiv: "nu vreau sa continui in cupa" :laugh:
Poate nu ti-am zis meciul trecut ca am jucat cu cu+W deoarece am vorbit la telefon tot meciul, si jucand numai cu o mana doar asa te puteam bate, chiar uneori te-am lasat sa joci singur. ![]()
@god: tu god : "Cum naiba au trecut unii de testari....pai nu stiu sa faca o schema din Shift,nu stiu sa dea un 1-2,nu stiu sa dea o centrare......" stii tu sa joci tare spectaculos, tu nu dai cu+w, dai cu portarul direct in careul meu cu cu+A sau cu ce dai tu. Tu tii apasat Shift tot meciul, nu poti fugi cu jucatorul fara sa faci o schema "din Shift".
Nu mai incepem alta discutie, ca ai demonstrat odata cat te duce capul (vezi cateva pagini in urma).
*"Decat atat stiu qw ,corner pasa scurta,alearga pe margina terenului si atat......" - eu nu bat niciodata cornerul prin pasa scurta, si daca alerg pe marginea terenului sa dau centrare, o fac de maxim 2,3 ori pe meci - nu ca altii( si ar trebui sa te simti) se duc in margine, sa obtina out si sa mai traga putin de timp.
Succes la amandoi ![]()
24. costinn_89 v drlv85 [3-2]
@offtopic - Ma voi sunteti copii de suferiti atat de la jocul asta ?!
Pai ei sufera, eu rad de ei ![]()
aman meciul cu hitchockian nu ne-am putut sincroniza, jucam cand intra
Etape , Clasament? ![]()
Etapa 25 - hitchockian v lizzzzzzzzzzard Aman eu, omul m-a cautat, dar nu ne-am gasit
Etape , Clasament?![]()
maine, nu am putut astazi.
Voi incerca sa vin si cu un clasament maine.
Pe aceasta cale imi aman meciurile cu buli si yamasha.
De intrat pe mess nu o sa intru prea des , cei cu care am etape lasati si voi un post pe forum sa stiu si eu la ce ora va gasesc .
etape !
Aman ce n-am jucat..multe teme..am sa incerc sa joc cand mai iau cate o pauza.
Etapa 26
Costinn_89 v dogu_91 =3-4
Etapa 27
dogu_91 v Danny_racari_92 =2-3 (imi bag pl in ele de ratari..)
Etapa 28
lizzzzzzzzzzard v dogu_91 =5-6
Etapa 29:
dogu_91 v varga_nandor2005 =3-5
Etapa 27:dogu_91 [2 - 3] Danny_racari_92
Etapa 28 : nnmfifa v only_babbardel1 3 - 6
Etapa 27
buli2buli v nnmfifa 3-2...cea mai mare placere sa bat un QWist.nu pot sa fiu fair-play cu voi . Punct si de la capat .
Fair play tu asa. Acum ar trebui sa spun si eu ca se lovea mingea de tine si intra in poarta sau ce? Penibil ![]()
o sa dispara si astia stati linistiti,s-a cam curatat campionatul,au ramas 2,desi poate inteleg,cum au inteles si altii si incep sa joace fara