God e stelist, terminati cu banuielile aiurea. Ca merge si el la meciuri la csm ploiesti e firesc, se bucura si omul, pana la urma e dreptul lui sa tina cu echipa locala in afara de Steaua.
Ca nu se exprima el tocmai bine, este o alta poveste. Si eu am pierdut luni intregi incercand sa ii explic, dar se pare ca tasteaza prea repede si de aici pleaca totul ![]()
