FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«18910111218»
i0nutz8307.01.2009 09:41

God e stelist, terminati cu banuielile aiurea. Ca merge si el la meciuri la csm ploiesti e firesc, se bucura si omul, pana la urma e dreptul lui sa tina cu echipa locala in afara de Steaua.

Ca nu se exprima el tocmai bine, este o alta poveste. Si eu am pierdut luni intregi incercand sa ii explic, dar se pare ca tasteaza prea repede si de aici pleaca totul ;)

drlv8507.01.2009 09:49
Etapa 20 - drlv85 v hitchockian - e online dar nu raspunde, astept sa ma contacteze

 

dormeam cu ym`ul deschis si m-am trezit noaptea pe la 1juma-2 .. jucam noi nu`i problema :)

 

ste_farfan07.01.2009 10:47

Bai baieti, eu nu mai continui, ma retrag din acest campionat. Nu am niciun motiv anume pentru care iau aceasta decizie ci pur si simplu nu prea mai am chef de fifa, si poate nici timp. Bafta tuturor in continuare:)

Dany's07.01.2009 12:59

pierde tot cu 3-0? :alcoholic: :alcoholic:

noname_fu07.01.2009 14:43
God e stelist, terminati cu banuielile aiurea. Ca merge si el la meciuri la csm ploiesti e firesc, se bucura si omul, pana la urma e dreptul lui sa tina cu echipa locala in afara de Steaua.

Ca nu se exprima el tocmai bine, este o alta poveste. Si eu am pierdut luni intregi incercand sa ii explic, dar se pare ca tasteaza prea repede si de aici pleaca totul ;)

 

 

La multi ani miezus , sanatate si bla bla :kisstogether: . Te-a prostit rau God :D

B33KTA07.01.2009 15:12

Retrageri: daca un jucator se retrage pana la sfarsitul turului, toate meciurile ii vor fi omologate cu 0-3, inclusiv cele pe care a apucat sa le joace. Daca retragerea survine in retur, vor fi omologate la masa verde doar meciurile din retur, urmand a i se pastra rezultatele din tur. Daca cineva isi declara intentia de a se retrage dupa/la finalul sezonului, rezultatele vor ramane cele din "teren".

Presupun ca cele din Retur se pun cu 3 0

bubutza07.01.2009 16:13

din pacate da... ghinionul meu... ca mi-am cam luat-o in tur

costinha_stelistu07.01.2009 19:51

Etapa 18 : costinn_89 v yamasha_tusca 2-3

Etapa 19 : amf_fifa v Costinn_89 0-3 MV

Etapa 20 : Costinn_89 v buli2buli 3-2

 

drlv8507.01.2009 22:38

Mai am de jucat asa:

 

13. drlv85 v rusu_andrey2005 [-]

18. drlv85 v only_babbardel1 [-]

19. badboy_steaua v drlv85 [-]

20. drlv85 v hitchockian [-]

 

Cu hitchockian si badboy_steaua aman eu ca m-au cautat oamenii si nu am putut juca atunci .. cu restu sper sa joc maine pe seara asa .. putin dupa termen .. sa vad cat de tarziu ajung acasa .. ziua sunt mereu la munca .. 'pare rau .. gasim noi solutie de compromis ;)

 

P.S. Scuze ca am postat dincolo la etape ... am incurcat tab`urile la firefox :P

 

LE : 20. drlv85 v hitchockian [1-2]

Vertigo07.01.2009 23:45

Etapa 20 - drlv85 v hitchockian 1-2 - nu stiu cum nu este mai sus in clasament drlv ... Bafta, amice!

noname_fu08.01.2009 01:24

Etapa 18

Danny_racari_92 v nnmfifa 1-2

 

Etapa 19

nnmfifa v lizzzzzzzzzzard 3-2

 

Etapa 20

varga_nandor2005 v nnmfifa nu am dat de el inca, daca nu apare pana maine aman.

ady_4steaua08.01.2009 09:05

dak nu joc cu varga pana diseara cer amanare

BabBarDeL08.01.2009 12:23

Etapa 18 : drlv85 v only_babbardel1 Daca nu reusim sa ne sincronizam pana diseara, cer amanare. Jucam cu prima ocazie :yes:

sharkybv08.01.2009 17:28

etapa 20: varga_nandor2005 v nnmfifa 5-2...meci frumos

noname_fu08.01.2009 17:28

 

Etapa 18

Danny_racari_92 v nnmfifa 1-2

 

Etapa 19

nnmfifa v lizzzzzzzzzzard 3-2

 

Etapa 20

varga_nandor2005 v nnmfifa 5-2

BADboySteaua08.01.2009 17:33

Etape? :D

Lizard08.01.2009 17:38

Etapa 18 - lizzzzzzzzzzard v rusu_andrey2005

 

rusu_andrey2005 a zis ca nu poate juca si amana el

 

bubutza08.01.2009 18:20

aman ce nu am jucat. etape ! clasament maine !

Dany's08.01.2009 19:00

Etapa 21:Buli2buli [2 - 1] Danny_racari_92 (ratezi in prostie si iei bataie in min 90.)

Etapa 22:Danny_racari_92 [5 - 1] only_babbardel1

Etapa 23:badboy_steaua [3 - 5] Danny_racari_92

GOD08.01.2009 21:38

Aman si eu seria asta de etape daca nu voi juca.....

 

PARTIEEEEEEEEEEEEEEE

sharkybv09.01.2009 16:57

etapa 23: buli2buli-varga_nandor2005 3-1

sharkybv09.01.2009 17:25

etapa 18: varga_nandor2005 v ady_adinho 2-3(restanta) dupa un meci nebun

costinha_stelistu09.01.2009 18:54

Etapa 21 : only_babbardel1 v Costinn_89 5-2

B33KTA09.01.2009 20:37

Etapa 22

lizzzzzzzzzzard v buli2buli 1-2 .. ca pestele pe uscat...sa nu pic in C :)

Vertigo09.01.2009 22:14

Etapa 21: hitchockian v serilius_2005 2-1. Victorie in min 90 dar meritata, luasem gol la singura ocazie a adversarului ...

Etapa 22: dogu_91 v hitchockian - nu l-am vazut deloc pe adversar zilele astea

Etapa 23: hitchockian v Costinn_89 4-3 ... am laut 2 goluri din lovituri libere

«18910111218»