etapa 15: lizzzzzzzzzzard v varga_nandor2005 1-4 ca sa fie si separat
etapa 15: lizzzzzzzzzzard v varga_nandor2005 1-4 ca sa fie si separat
etape !
meciul cu lizzzzzzzzzard va fi pus?
va fi pus, la urmatoarea actualizare
Etapa 19: Yamasha_tusca [0 - 1] Danny_racari_92
Etapa 18: Danny_racari_92 [1 - 2] nnmfifa(ratezi 2 penalty si iei bataie din penalty)
Etapa 20: amf_fifa [2 - 1] Danny_racari_92(tot va prind eu..care dati acatiste sa am ghinion)
etapa 10:varga_nandor2005 v drlv85 5-1
Etapa 20
serilius_2005 v badboy_steaua [1-3]
Etapa 19: only_babbardel1 v serilius_2005 : 6 - 3
Etapa 21: dogu_91 v only_babbardel1 3 - 1 ![]()
Etapa 18
dogu_91 v amf_fifa =3-2
Etapa 19
buli2buli v dogu_91 =1-10 ,mai mare dragu sa joci cu un asemenea om,chiar daca scoru lua proportii si chiar daca eram in 10 oameni tot nu dadea qw si tot incerca sa construiasca,dovada ca pentru. el la fel si pentru. mine fifa e o distractie.
Etapa 20
dogu_91 v only_babbardel1=3-1 sec (nu stie fara qw a vazut ca nu iese ,si-a bagat 5 fundasi la 2-0 ca altfel faceam joga bonito )
Etapa 18 : costinn_89 v yamasha_tusca 2-3
Etapa 20 : Costinn_89 v buli2buli 3-2
Deci acest baiat, copil, domnul GOD - seful tuturor, zice de mine ca folosesc cu + w pe cand el da de la portar niste pase cu ce le-o fi dat el care chiar nu au nici o legatura cu fotbalul. Eu nu am zis nimic, dar el tot continua.
Nu stiu daca are sens o discutie, acum imi dau seama de ce a fost dat afara o data din acest campionat:
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: visaviiBabBardel?: ah ?
BabBardel?: scrie romaneste
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: vizavii
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: e de la franceza
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu exista Z in franceza
BabBardel?: )
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )
BabBardel?: mai invata franceza P
BabBardel?: nici nu stii cum se scrie vis-a-vis
BabBardel?: auzi visavii
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )))))))))
BabBardel?: ntz ntz
BabBardel?: degeaba iti bati tu joc de mine
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: esti prost
BabBardel?: ca pleci cu coada intre picioare
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: unde draku
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: ai auzit
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: de vis-a-vis
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )
BabBardel?: )
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: sa mor eu
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: esti smecher
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: cu vorba asta
BabBardel?: http://en.wikipedia.org/wiki/Vis-?-vis
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: vis-a-vis
BabBardel?: intreaba pe forum
BabBardel?: poate te mai aude cineva
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: smechera vorba asta
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: e din romana
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu?
BabBardel?: O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: stiu sa fac un taclkingBabBardel?: taclking ce inseamna?
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nush
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: engleza
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: am scris cum am stiut
BabBardel?: am crezut ca ai gresit la repezeala
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu ma
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu stiu engleza
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: sunt praf
O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: am scris la repezeala idiotule
Doar o mica parte din ce poate debita
dar e simpatic el asa cand nu ai cu/de cine rade
Ignoranta doare cel mai tare,oricum esti imatur si infantil.
Si tu sa faci gura care rupii qw
Eu am fost ironic cand vb cu tine te lasam sa imi dovedesti cat de destept esti,insa mi-ai dovedit ca prostia e in floare la tine,incepusei sa imi zici ca cine e pe primu loc ,ca sunt ca Ion ca faultez ,ca plm cum era cantecul ala cu "fifa e viata mea" ti-l dedic.
gata te-am bagat prea mult in seama va rog numai faceti scandaluri cu numele meu e o discutie pe mess strict,de ce cu altii nu am astfel de discutii ,nu vreau sa ma dea afara din campionat din cauza unuia.
Etapa a 18 a
serilius_2005 v buli2buli 1-3 .. ma zbat sa nu pic de tot
sper sa raman in B .
Ms God . Ai meritat victoria ![]()
e din franceza,nu se scrie cu z =)),doamne cum frate sa mai existe oameni care sa fie la scoala si sa nu stie sa scrie in 2009,si noi vrem una alta,cand asta o sa fie viitorul ![]()
De fapt, in noul DOOM a fost acceptata si versiunea "vizavi", bineinteles fara doi de "i". Dar,ce-i drept, forma clasica si predominanta este vis-a-vis si alternativa a fost introdusa tocmai din cauza unei cutume creata de analfabeti. Sau, ca sa nu fiu rau, tineri.
"Si tu sa faci gura care rupii qw" Rupiii ma nu rupii!
Are obiceiul sa scrie cu 2 x i
dar e de la 'repezeala', nu ca n-ar sti ![]()
*O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu exista Z in franceza
- un mic exemplu arhicunoscut : quinze - cincisprezece ! poate stii alt fel de franceza ![]()
asta trecand pe langa faptul ca tine cu petrolul. dar deh, il iubeste ionutz ![]()
Da ma desteptule s=z
ss=s asa se citeste la asta ma refeream .....
In rest de Mihai numai am ce sa mai zic daca el inca la varsta asta mai joaca fifa ...... cu fifa inainte .
da ce are varsta cu fifa???poate pentru el fifa e un mod de relaxare....chiar aiurea faza cu varsta si anii!!
Etapa 18
Costinn_89 v yamasha_tusca 1-3
Etapa 19
yamasha_tusca v Danny_racari_92 0-1
Etapa 20
lizzzzzzzzzzard v yamasha_tusca 2-4
da ce are varsta cu fifa???poate pentru el fifa e un mod de relaxare....chiar aiurea faza cu varsta si anii!!
Da ma gata taceti...
Lasati-ma sa ma joc in liniste . . . oricum nu va mai raspund scrieti ce vreti,macar de m-ati cunoaste . . . in plm
etapa 18: dogu_91 v amf_fifa 3-2
etapa 19: amf_fifa v Costinn_89
etapa 20: Danny_racari_92 v amf_fifa 1-2
Etapa 18
hitchockian v badboy_steaua [1-2]
Etapa 18 - hitchockian v badboy_steaua 1-2 - adversar de toata lauda, intotdeauna
Etapa 19 - hitchockian v otaku332004 2-0 - desi sta prost in clasament, nu apeleaza niciodata la qw, bafta otaku!
Etapa 20 - drlv85 v hitchockian 1-2 - nu stiu cum nu este mai sus in clasament drlv ... Bafta, amice!
Etapa 20
otaku332004 v ady_adinho 0-2..greu meci..conexiunea cam a lasat de dorit