FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1789101118»
sharkybv05.01.2009 15:49

etapa 15: lizzzzzzzzzzard v varga_nandor2005 1-4 ca sa fie si separat

bubutza05.01.2009 16:29

etape !

sharkybv05.01.2009 16:52

meciul cu lizzzzzzzzzard va fi pus?

bubutza05.01.2009 16:58

va fi pus, la urmatoarea actualizare

Dany's05.01.2009 18:26

Etapa 19: Yamasha_tusca [0 - 1] Danny_racari_92

Etapa 18: Danny_racari_92 [1 - 2] nnmfifa(ratezi 2 penalty si iei bataie din penalty)

Etapa 20: amf_fifa [2 - 1] Danny_racari_92(tot va prind eu..care dati acatiste sa am ghinion)

sharkybv05.01.2009 19:31

etapa 10:varga_nandor2005 v drlv85 5-1

BADboySteaua05.01.2009 20:22

Etapa 20

 

serilius_2005 v badboy_steaua [1-3]

BabBarDeL05.01.2009 20:59

Etapa 19: only_babbardel1 v serilius_2005 : 6 - 3

 

Etapa 21: dogu_91 v only_babbardel1 3 - 1 :no:

GOD05.01.2009 21:19

Etapa 18

 

 

dogu_91 v amf_fifa =3-2

 

 

Etapa 19

 

buli2buli v dogu_91 =1-10 ,mai mare dragu sa joci cu un asemenea om,chiar daca scoru lua proportii si chiar daca eram in 10 oameni tot nu dadea qw si tot incerca sa construiasca,dovada ca pentru. el la fel si pentru. mine fifa e o distractie.

 

 

Etapa 20

 

 

dogu_91 v only_babbardel1=3-1 sec (nu stie fara qw a vazut ca nu iese ,si-a bagat 5 fundasi la 2-0 ca altfel faceam joga bonito )

costinha_stelistu05.01.2009 21:22

Etapa 18 : costinn_89 v yamasha_tusca 2-3

Etapa 20 : Costinn_89 v buli2buli 3-2

BabBarDeL05.01.2009 21:40

Deci acest baiat, copil, domnul GOD - seful tuturor, zice de mine ca folosesc cu + w pe cand el da de la portar niste pase cu ce le-o fi dat el care chiar nu au nici o legatura cu fotbalul. Eu nu am zis nimic, dar el tot continua.

 

Nu stiu daca are sens o discutie, acum imi dau seama de ce a fost dat afara o data din acest campionat:

 

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: visavii

BabBardel?: ah ?

BabBardel?: scrie romaneste

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: vizavii

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: e de la franceza

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu exista Z in franceza

BabBardel?: )

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )

BabBardel?: mai invata franceza P

BabBardel?: nici nu stii cum se scrie vis-a-vis

BabBardel?: auzi visavii

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )))))))))

BabBardel?: ntz ntz

BabBardel?: degeaba iti bati tu joc de mine

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: esti prost

BabBardel?: ca pleci cu coada intre picioare

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: unde draku

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: ai auzit

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: de vis-a-vis

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: )

BabBardel?: )

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: sa mor eu

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: esti smecher

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: cu vorba asta

BabBardel?: http://en.wikipedia.org/wiki/Vis-?-vis

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: vis-a-vis

BabBardel?: intreaba pe forum

BabBardel?: poate te mai aude cineva

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: smechera vorba asta

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: e din romana

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu?

 

BabBardel?: O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: stiu sa fac un taclking

BabBardel?: taclking ce inseamna?

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nush

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: engleza

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: am scris cum am stiut

BabBardel?: am crezut ca ai gresit la repezeala

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu ma

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu stiu engleza

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: sunt praf

O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: am scris la repezeala idiotule

 

Doar o mica parte din ce poate debita :naughty: dar e simpatic el asa cand nu ai cu/de cine rade

GOD05.01.2009 22:26

Ignoranta doare cel mai tare,oricum esti imatur si infantil.

 

Si tu sa faci gura care rupii qw

 

Eu am fost ironic cand vb cu tine te lasam sa imi dovedesti cat de destept esti,insa mi-ai dovedit ca prostia e in floare la tine,incepusei sa imi zici ca cine e pe primu loc ,ca sunt ca Ion ca faultez ,ca plm cum era cantecul ala cu "fifa e viata mea" ti-l dedic.

 

gata te-am bagat prea mult in seama va rog numai faceti scandaluri cu numele meu e o discutie pe mess strict,de ce cu altii nu am astfel de discutii ,nu vreau sa ma dea afara din campionat din cauza unuia.

B33KTA05.01.2009 23:04

Etapa a 18 a

serilius_2005 v buli2buli 1-3 .. ma zbat sa nu pic de tot :) sper sa raman in B .

 

Ms God . Ai meritat victoria :steag_cruce_invers:

mihai141106.01.2009 13:30

e din franceza,nu se scrie cu z =)),doamne cum frate sa mai existe oameni care sa fie la scoala si sa nu stie sa scrie in 2009,si noi vrem una alta,cand asta o sa fie viitorul :|

noname_fu06.01.2009 13:56

De fapt, in noul DOOM a fost acceptata si versiunea "vizavi", bineinteles fara doi de "i". Dar,ce-i drept, forma clasica si predominanta este vis-a-vis si alternativa a fost introdusa tocmai din cauza unei cutume creata de analfabeti. Sau, ca sa nu fiu rau, tineri.

 

 

"Si tu sa faci gura care rupii qw" Rupiii ma nu rupii!

BabBarDeL06.01.2009 14:40

Are obiceiul sa scrie cu 2 x i :thumbdown: dar e de la 'repezeala', nu ca n-ar sti :gathering:

 

*O-IUBIRE-GALBEN-ALBASTRA Marfa: nu exista Z in franceza

 

- un mic exemplu arhicunoscut : quinze - cincisprezece ! poate stii alt fel de franceza :naughty:

noname_fu06.01.2009 14:43

asta trecand pe langa faptul ca tine cu petrolul. dar deh, il iubeste ionutz :D

GOD06.01.2009 18:39

Da ma desteptule s=z

ss=s asa se citeste la asta ma refeream .....

 

In rest de Mihai numai am ce sa mai zic daca el inca la varsta asta mai joaca fifa ...... cu fifa inainte .

ronaldo_020106.01.2009 20:07

da ce are varsta cu fifa???poate pentru el fifa e un mod de relaxare....chiar aiurea faza cu varsta si anii!!

crist3a06.01.2009 20:55

Etapa 18

Costinn_89 v yamasha_tusca 1-3

 

Etapa 19

yamasha_tusca v Danny_racari_92 0-1

 

Etapa 20

lizzzzzzzzzzard v yamasha_tusca 2-4

 

GOD06.01.2009 21:02
da ce are varsta cu fifa???poate pentru el fifa e un mod de relaxare....chiar aiurea faza cu varsta si anii!!

Da ma gata taceti...

 

Lasati-ma sa ma joc in liniste . . . oricum nu va mai raspund scrieti ce vreti,macar de m-ati cunoaste . . . in plm

ste_farfan06.01.2009 21:09

etapa 18: dogu_91 v amf_fifa 3-2

 

etapa 19: amf_fifa v Costinn_89

 

etapa 20: Danny_racari_92 v amf_fifa 1-2

BADboySteaua06.01.2009 21:24

Etapa 18

 

hitchockian v badboy_steaua [1-2]

Vertigo06.01.2009 21:53

Etapa 18 - hitchockian v badboy_steaua 1-2 - adversar de toata lauda, intotdeauna

Etapa 19 - hitchockian v otaku332004 2-0 - desi sta prost in clasament, nu apeleaza niciodata la qw, bafta otaku!

Etapa 20 - drlv85 v hitchockian 1-2 - nu stiu cum nu este mai sus in clasament drlv ... Bafta, amice!

ady_4steaua06.01.2009 23:07

Etapa 20

 

otaku332004 v ady_adinho 0-2..greu meci..conexiunea cam a lasat de dorit

«1789101118»