FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12318»
bubutza13.12.2008 13:28

meciuri, rezultate

sharkybv13.12.2008 13:55

etapa 1:ady_adinho v varga_nandor2005 2-5

etapa 2:varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 2-3

etapa 3:nnmfifa v varga_nandor2005 4-1

etapa 4:varga_nandor2005 v yamasha_tusca 7-1...imi pare rau pt adversar care a avut ghinion in acest meci

etapa 5:amf_fifa v varga_nandor2005 2-2

bubutza13.12.2008 13:59

etapa 1:rusu_andrey2005 v lizzzzzzzzzzard 6-1

etapa 2:varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 2-3

etapa 3:rusu_andrey2005 v dumy_wazzy

etapa 4:ady_adinho v rusu_andrey2005 2-4

etapa 5:rusu_andrey2005 v otaku332004 3-2

drlv8513.12.2008 15:19

1. only_babbardel1 v drlv85 [6-0]

2. drlv85 v badboy_steaua [3-1]

3. hitchockian v drlv85 [1-0]

4. otaku332004 v drlv85 [2-1]

5. drlv85 v serilius_2005 [-]

B33KTA13.12.2008 15:47

Etapa a 3 a

buli2buli v Costinn_89 4-0

Etapa a 4 a

Danny_racari_92 v buli2buli 2-5

Etapa a 5 a

buli2buli v lizzzzzzzzzzard 4-2

Dany's13.12.2008 15:47

Etapa 5:Only_babbardel1 [1 - 1] Danny_racari_92

Etapa 4:Danny_racari_92 [2 - 5] buli2buli

Etapa 2:Danny_racari_92 [5 - 5] yamasha_tusca

Etapa 1:nnmfifa [1 - 6] Danny_racari_92

Etapa 3:amf_fifa [1 - 4] Danny_racari_92

 

Inceput cu stangul..

OTAKU13.12.2008 16:02

etapa 4: otaku332004 [2-1] drlv85

BADboySteaua13.12.2008 18:16

Etapa 1 : badboy_steaua v hitchockian [1-2]

Etapa 2 : drlv85 v badboy_steaua [3-1]

Etapa 3 : badboy_steaua v serilius_2005 [-]

Etapa 4 : dogu_91 v badboy_steaua [2-1]

Etapa 5 : badboy_steaua v Costinn_89 [5-1]

ste_farfan13.12.2008 18:30

etapa 1: amf_fifa v dogu_91 4-1

 

etapa 2: Costinn_89 v amf_fifa 2-1

 

etapa 3: amf_fifa v Danny_racari_92 1-4

 

etapa 4: lizzzzzzzzzzard v amf_fifa 2-2

 

etapa 5: amf_fifa v varga_nandor2005 2-2

bugaboo13.12.2008 18:45

Etapa 5 : costinn_89 - badboy_steaua 1-5

costinha_stelistu14.12.2008 13:21

Etapa 1: yamasha_tusca v costinn_89 [6-1]

Etapa 2: costinn_89 v amf_fifa [2-1]

Etapa 3: buli2buli v costinn_89 [4-0]

Etapa 4: costinn_89 - only_babbardel1 [1-3]

Etapa 5: badboy_steaua v costinn_89 [5-1]

 

Inceput cam nasol ... sper sa ma redresez cat mai repede :confused:

GOD14.12.2008 13:52

Etapa 1

 

amf_fifa v dogu_91 = 4-1 ,nimic n-a scos Lehman.

 

Etapa 2

 

dogu_91 v buli2buli = 4-4 doamne ce meci 2-0,2-4,4-4 f bun adversar bft.

 

Etapa 3

only_babbardel1 v dogu_91 =4-5 ,qwist ,i-am platit cu aceasi moneda repriza a doua.

 

Etapa 4

 

dogu_91 v badboy_steaua =2-1 ,bafta mai departe.

Etapa 5

 

hitchockian v dogu_91 = 3-5

i0nutz8314.12.2008 16:28

@god, mai putin bold...

crist3a14.12.2008 16:31

Etapa 1

yamasha_tusca v Costinn_89 6-1

 

Etapa 2

Danny_racari_92 v yamasha_tusca 5-5

 

Etapa 3

yamasha_tusca v lizzzzzzzzzzard aman eu

 

Etapa 4

varga_nandor2005 v yamasha_tusca 7-1.... cat ghinion am avut dumnezeule 15 mii de ocazii ratate apoi m-a ars doamneee

 

Etapa 5

yamasha_tusca v dumy_wazzy hm.... zicea ca amana el...daca nu amana pana la termen limita cer 3-0!

noname_fu14.12.2008 20:43

nu dau de lizzzzzzard, varga nandor si ady_adinho(care nu mi-a dat nici add).

Sergyu1614.12.2008 20:52
Etapa 4

varga_nandor2005 v yamasha_tusca 7-1.... cat ghinion am avut dumnezeule 15 mii de ocazii ratate apoi m-a ars doamneee

 

:blink::blink: ...

blindica14.12.2008 21:06
Etapa 4

varga_nandor2005 v yamasha_tusca 7-1.... cat ghinion am avut dumnezeule 15 mii de ocazii ratate apoi m-a ars doamneee

 

Rezultat legendar,pur ghinion, seamana cu Ilie Nastase vs Ion Tiriac . B ! B ! Categoria B !

 

crist3a15.12.2008 11:51

blindica....vorbesti de parca ai sti ... cand tu de fapt nu stii niciun ... o lasam asa daca a salvat el sa-ti dea inregistrarea sa vezi ca puteam sa bat eu cu acelasi scor! bafta ne rvdm la anul!

ady_4steaua15.12.2008 15:11

aseara m-am intors din germania..o sa joc toate etapele nu va impacientati :beer2:

sharkybv15.12.2008 15:26

etapa3: nnmfifa v varga_nandor2005 4-1...:(...asta e

BADboySteaua15.12.2008 16:01

hitchockian si serilius_2005 mai intrati si voi pe mess ca nu v-am vazut de mult :)

sharkybv15.12.2008 16:04

etapa 1:ady_adinho v varga_nandor2005 2-5

B33KTA15.12.2008 16:34

serilius_2005 e plecat . joaca cand vine .

noname_fu15.12.2008 17:10

Etapa 5

nnmfifa v ady_adinho 4 - 2

Etapa 3

nnmfifa v varga_nandor2005 4-1

OTAKU15.12.2008 18:25

etapa 3: ady_adinho [7-0] otaku332004

sau cum sa ti scoata cineva fotbalu din cap

«12318»