FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«123418»
GOD15.12.2008 18:55

hitchockian intra si tu sa jucam etapa maine e termenu limita

Vertigo15.12.2008 19:27

Etapa 1: badboy_steaua v hitchockian 1-2

Etapa 2: otaku332004 v hitchockian 1-3

Etapa 3: hitchockian v drlv85 1-0

Etapa 4: serilius_2005 v hitchockian - a amanat serilius

Etapa 5: hitchockian v dogu_91 3-5

ady_4steaua15.12.2008 20:38

vad ca in Liga B se joaca qw.Sa nu va plangeti dak o sa joc si eu asa.Am incercat sa joc frumos dar vad ca nam cu cine.np

ste_farfan15.12.2008 21:19
vad ca in Liga B se joaca qw.Sa nu va plangeti dak o sa joc si eu asa.Am incercat sa joc frumos dar vad ca nam cu cine.np

 

Bun venit in infern...te sfatuiesc sa-ti iei calmante pentru ca tot sezonul o sa vezi o singura faza pe meci, adica qw la greu, sper sa nu te plictisesti...daca vrei driblinguri sau alte nebunii mai bine cauta pe youtube:-j

 

PS: si eu am dedus, pana la urma, ca singura modalitate prin care le poti raspunde la jegul asta este sa te iei la intrecere cu ei, fotbal total in plm:|

B33KTA15.12.2008 21:31

Cand v-am spus ca numai asa se joaca , va luati de mine. Sa vina Cupa Sa vina Cupa

drlv8515.12.2008 22:32

si sa pic 5 ani consecutivi din B si tot n`ajung qwist .. :death: qwistilor

BabBarDeL16.12.2008 12:51

Etapa 2:

serilius_2005 v only_babbardel1 - amanat pana cand vine

Sergyu1616.12.2008 14:04

Eu as fi vrut interzicerea qw si in campionat , mai ales ca acum se poate dovedi. Dar ar iesi 60% din oameni. Ce vreau eu nu se poate :sad2:

BADboySteaua16.12.2008 15:37

Si eu aman cu serilius_2005 pana cand vine

ste_farfan16.12.2008 16:30
Eu as fi vrut interzicerea qw si in campionat , mai ales ca acum se poate dovedi. Dar ar iesi 60% din oameni. Ce vreau eu nu se poate :sad2:

 

si care e problema daca ar iesi 60% din oameni?

Dany's16.12.2008 16:34
vad ca in Liga B se joaca qw.Sa nu va plangeti dak o sa joc si eu asa.Am incercat sa joc frumos dar vad ca nam cu cine.np

Nu e rau nimic sa joci 2-3 qw pe meci...in atac sa ridici mingea un pic..dar sa dai intr-una din terenu tau..e prea naspa..eu daca incerc sa joc qw nu fac nimic...doar imi stric jocul.

 

Scuze de offtopic.

sharkybv16.12.2008 17:02

etapa 5:amf_fifa v varga_nandor2005 2-2 dupa un meci nebun...

noname_fu16.12.2008 19:22

Etapa 5

nnmfifa v ady_adinho 4 - 2

Etapa 3

nnmfifa v varga_nandor2005 4-1

Etapa 2

lizzzzzzzzzzard v nnmfifa 3-5

ady_4steaua17.12.2008 11:56

nu dau de dummy si de rusu...

noname_fu17.12.2008 14:56

de dummy nu dau nici eu ... zicea duminica parca sau sambata ca trebuie sa-si reinstaleze windows-ul... poate are probleme cu compul.

OTAKU17.12.2008 15:30

otaku332004 - drlv85 [2-1]

otaku332004 - ady_adinho [0-7]

otaku332004 - hitchockian [1-3]

rusu_andrey - otaku332004 [4-2]

dumy_wazzy nu am jucat

dumy3l17.12.2008 17:09

aman tot ce se poate amana. joc weekendu asta. promit

 

bubutza17.12.2008 17:20

etape azi , clasament maine sper.

GOD17.12.2008 18:46

Etapa 6:

 

dogu_91 v drlv85 = 2-1 ,0-1 in min 88 ,iar apoi Cacau si Marica la vinclu cu 2 executii,cel mai fair play player din campionat joaca fffff frumos succes si sper sa promovezi.

Etapa 7

 

serilius_2005 v dogu_91 =

Etapa 8

 

otaku332004 v dogu_91 =2-7 am ratat mult,oricum joaca frumos cu combinatii.

Dany's17.12.2008 20:03

Etapa 6: Danny_racari_92 [7 - 3] Badboy_Steaua

Etapa 7: hitchockian [ 1 - 3 ] Danny_racari_92

Etapa 8: Danny_racari_92 [ *-* ] drlv85

 

hitchockian - cel mai de treaba user de pana acum,chiar mai mult de atat.

ronaldo_020117.12.2008 20:15

eu nu inteleg fazele astea cu postatu etapelor....ele sunt postate deja....macar de ai da edit da mai postezi de 5 ori chiar daca adaugi numa cate un rezultat nu e mai usor sa postezi: etapa 1........intr-un alt post etapa 2.......

GOD17.12.2008 20:27

II vine mai usor lu bubutza ;)

 

am vrut sa le fac pe toate intr-un post dar ma gandeam ca nu se mai uita la prima pagina,asa ca ii le fac mereu asa cate 3.

ronaldo_020117.12.2008 20:46

cum crezi:)

bubutza18.12.2008 07:20

e mai bine cum face.ma ajuta mai mult

ady_4steaua18.12.2008 12:01

Etapa 4

ady-adinho-rusu_andrey 2-4

Etapa 6

ady_adinho-yamasha_tusca 4-2

Etapa 8

ady_adinho-buli2buli 11-3

 

nu am folosit qw pana acum...inca meditez

«123418»