FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234518»
noname_fu18.12.2008 12:31

Etapa 6:

rusu_andrey2005 v nnmfifa 0-5

 

 

Etapa 8

nnmfifa v yamasha_tusca 2-1

Lizard18.12.2008 12:32

Etapa 1

rusu_andrey2005 v lizzzzzzzzzzard - nu a putut rusu_andrey2005 sa joace, sper sa-l jucam pana duminica

 

Etapa 2

lizzzzzzzzzzard v nnmfifa { 3 – 5 }

 

Etapa 3

yamasha_tusca v lizzzzzzzzzzard – a spus ca amana el, sper la fel sa jucam pana duminica

 

Etapa 4

lizzzzzzzzzzard v amf_fifa { 2 – 2 }

 

Etapa 5

buli2buli v lizzzzzzzzzzard { 4 – 2 }

 

 

costinha_stelistu18.12.2008 13:47

Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [ - ]

Etapa 7 : drlv85 v costinn_89 [ - ]

Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ - ]

 

noname_fu18.12.2008 13:47

 

Etapa 6:

rusu_andrey2005 v nnmfifa 0-5

 

Etapa 7:

nnmfifa v otaku332004 2-0

 

Etapa 8

nnmfifa v yamasha_tusca 2-1

 

sharkybv18.12.2008 13:50

etapa 8: varga_nandor2005 v badboy_steaua 3-2

BADboySteaua18.12.2008 15:29

Etapa 7

 

badboy_steaua v lizzzzzzzzzzard 6-3 meci frumos, a ratat o gramada bafta in continuare

 

Etapa 8

 

varga_nandor2005 v badboy_steaua 3-2 gol in ultimul min :( oricum meci frumos bafta

ste_farfan18.12.2008 17:27

etapa 6: dumy_wazzy v amf_fifa (vad ca nimeni nu a dat de el, nici accept nu mi-a dat)

 

etapa 7: amf_fifa v ady_adinho 4-2

 

etapa 8: rusu_andrey2005 v amf_fifa 3-4

drlv8518.12.2008 20:45

tot plecat sunt .. imi joc etapele in weekend .. see u all

bubutza19.12.2008 16:24

6:rusu_andrey2005 v nnmfifa 0-5

7:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 2-3

8:rusu_andrey2005 v amf_fifa 3-4

sharkybv19.12.2008 16:28

etapa 6: varga_nandor2005 v buli2buli 6-2

GOD20.12.2008 09:01

nu i-am gasit pe drlv si pe seriulis daca stie cineva ceva de ei.

 

Lasati aici o ora la care va gasesc.

sharkybv20.12.2008 11:42

only_babbardel1...daca intri lasa o ora sa stiu cand putem juca....ms mult

OTAKU20.12.2008 12:40

dogu_91 - otaku332004 [7-2]

nnmfifa08 - otaku332004 [2-0]

Lizard20.12.2008 13:46

Etapa 1

rusu_andrey2005 v lizzzzzzzzzzard 6-1

Etapa 2

lizzzzzzzzzzard v nnmfifa 3-5

Etapa 3

yamasha_tusca v lizzzzzzzzzzard 0-2

Etapa 4

lizzzzzzzzzzard v amf_fifa 2-2

Etapa 5

buli2buli v lizzzzzzzzzzard 4-2

Etapa 6

lizzzzzzzzzzard v only_babbardel1 - nu am dat de babardel, spune si tu pe forum cand poti juca

Etapa 7

badboy_steaua v lizzzzzzzzzzard 6-3

Etapa 8

lizzzzzzzzzzard v hitchockian 3-6

 

 

 

 

 

Dany's20.12.2008 22:36

drvl85 ai zis ca intri in week-end..nu ai intrat deloc,daca trece termenul aman.

GOD21.12.2008 11:56
nu i-am gasit pe drlv si pe seriulis daca stie cineva ceva de ei.

 

Lasati aici o ora la care va gasesc.

 

 

cu drlv aman eu,iar cu seriulis daca nu amana el cer 3-0,bineinteles daca nu intra pana la 19.00

 

 

nu vreau sa imi irosesc amanarile aiurea.

sharkybv21.12.2008 12:47

daca only_babbardel1 nu isi va amana meciul pana la ora 19 cer 3-0 pt neprezentare...eu am fost on tot weekendu' ca sa pot juca cu el, dar el nu a intrat.

drlv8521.12.2008 13:42

6. dogu_91 v drlv85 [2-1]

 

7. drlv85 v costinn_89 [2-2]

 

drvl85 ai zis ca intri in week-end..nu ai intrat deloc,daca trece termenul aman.

 

azi te astept eu dany .. mai e din weekend :P .. si da .. pana acu nu am intrat ;)

 

de serilius se mai stie ceva nou ?

costinha_stelistu21.12.2008 14:44

Etapa 6 : costinn_89 v hitchockian [ - ] daca nu apuc sa joc cu el pana la ora 19 aman

Etapa 7 : drlv85 v costinn_89 [ 2-2 ]

Etapa 8 : costinn_89 v serilius_2005 [ - ] nu cred ca s-a intors acasa ...

ady_4steaua21.12.2008 14:55

Etapa 2

ady_adinho -dummy-wazzy 3-2

dumy3l21.12.2008 16:12

mi-am rezolvat intr-un final problema. va astept sa jucam etapele!

 

etapa 2

dumy-ady 3-2

crist3a21.12.2008 16:23

care o castigat mah pan la urma?:)))

bubutza21.12.2008 17:09

incep sa lucrez la clasament! cadou de craciun

BADboySteaua21.12.2008 17:14

Ms Andrey suntem alaturi de tine :drunk:

costinha_stelistu21.12.2008 17:27
Etapa 2

ady_adinho -dummy-wazzy 3-2

 

 

mi-am rezolvat intr-un final problema. va astept sa jucam etapele!

 

etapa 2

dumy-ady 3-2

 

cred ca 5-5 pana la urma

 

«1234518»