FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«13456718»
sharkybv22.12.2008 20:11

etapa 14: varga_nandor2005 v Danny_racari_92 3-4 meci frumos, de la 1-4 la 3-4 succes pt adversar in continuare

sharkybv22.12.2008 20:41

etapa 12: varga_nandor2005 v dogu_91 1-11 de cand joc fifa nu am fost invins la acest scor, imi iau putin liber pt recuperare...:((

GOD22.12.2008 20:45
etapa 12: varga_nandor2005 v dogu_91 1-11 de cand joc fifa nu am fost invins la acest scor, imi iau putin liber pt recuperare...:((

 

lasa ca nu esti singuru am mai dat si 8-1,8-0 dar am si luat 6-3 de la danny.

 

 

Sa nu te demoralizeze infrangerea asta :thumbsup:

 

 

 

sharkybv22.12.2008 20:52
lasa ca nu esti singuru am mai dat si 8-1,8-0 dar am si luat 6-3 de la danny.

 

 

Sa nu te demoralizeze infrangerea asta :thumbsup:

 

pai dar 8-1 nu se compara cu 11-1, totusi sunt peste 10 goluri, iar cu demoralizarea...hmm..nu zic nimic...astept urmatorul meci

dumy3l22.12.2008 21:56

@Ion: regulamentul trebuie respectat. asa a fost si sezonu trecut in cazul lui Mihai. esti fara bun simt, ca sa nu zic altfel. esti mare si degeaba esti. plus ca discutiile de pe messenger nu au nicio treaba cu desfasurarea campionatului. sau asta e in cazul userilor simpli? sarbatori fericite tuturor!

Serilius22.12.2008 22:04

Situatii speciale: userii care urmeaza sa sustina examene, au probleme de familie, probleme hardware, etc vor fi tolerati in privinta numarului de amanari. A nu se intelege insa ca vor benefica de amanari nelimitate pe parcursul unui sezon.

 

Asta zice regulamentul. Eu am avut o situatie speciala...am fost plecat o saptamana in viena.

 

i0nutz8322.12.2008 22:06

@dumy3l: hai du-te tare cu colindu' nene.. lasa-ne, ca avem treaba !

 

dumy3l22.12.2008 22:13

bah ioane, nu te mai .... pe tine prietene ca miroase. subiect incheiat. dai dovada de prea mult cretinism si asta ma demoralizeaza.

Serilius22.12.2008 22:33

etapa 6: otaku332004 v serilius_2005 0-0 cat pot sa ratez

etapa 15: serilius_2005 v nnmfifa 2-1

etapa 13: ady_adinho-serilius_2005 3-0

etapa 10: lizzzzzzzzzzard v serilius_2005 1-4

etapa 14: rusu_andrey2005 v serilius_2005 2-2 o sa fac record de egaluri in istoria campionatului :|

etapa 12: dumy_wazzy v serilius_2005 0-3

etapa 17: serilius_2005 v amf_fifa 1-3

 

OTAKU22.12.2008 22:40

otaku332004 v serilius_2005 0-0

otaku332004 v lizzzzzzzzard 1-1

incep sa fac si puncte

ady_4steaua22.12.2008 23:03

Etapa 13

ady_adinho-serilius_2005 3-0

Etapa 17

ady_adinho-lizzzzzzzzzard 9-4 ...1-0 1-3 8-3...frumos meci

Vertigo22.12.2008 23:30

Etapa 13: hitchockian v nnmfifa 1-3

 

Nu pot intelege cum a fost admis acest jucator. In afara de QW nu stie NIMIC, toate golurile le-a marcat asa, portar, fundas, fundas, qw si gol. Esti o mare pierdere de vreme, omule. Si nu-mi raspunde, ca nu am de gand sa-ti mai dau replica, ai fi in stare sa si scrii din 3 in 5, ca sa sari peste litere, precum in joc.

 

:sick:

 

 

GOD22.12.2008 23:41
bah ioane, nu te mai .... pe tine prietene ca miroase. subiect incheiat. dai dovada de prea mult cretinism si asta ma demoralizeaza.

Lasa dumy ca am facut rocada,bafta la solitare.

 

 

 

De cand asteptam sa zic asta .:):)

noname_fu23.12.2008 00:26

Etapa 13

hitchockian v nnmfifa 1-3

 

Etapa 16

nnmfifa v dogu_91 5-1

i0nutz8323.12.2008 08:10

@dumy3l: Tu nu mai ai nicio treaba cu desfasurarea campionatului diviziei B, prin urmare orice post aici va fi considerat offtopic si tratat ca atare.

blindica23.12.2008 09:16

@lume ! Pe aceasta cale, va urez sarbatori fericite si ne reintalnim la anul in divizia B !

GOD23.12.2008 11:45
@lume ! Pe aceasta cale, va urez sarbatori fericite si ne reintalnim la anul in divizia B !

Sarbatori Fericite si sa iti aduca Mosul multa sanatate!

 

 

ps:sper sa ne vedem in A.

noname_fu23.12.2008 12:42

Etapa 9

amf_fifa v nnmfifa 5-3 primul derby... GG, cel mai bun juc din divizie! dupa mine , da` eu sunt qw-ist.

 

nu conteaza scorul, **** lu` petrolul!

ste_farfan23.12.2008 12:46

etapa 9: amf_fifa v nnmfifa 5-3

 

etapa 10: yamasha_tusca v amf_fifa 0-3

 

etapa 11: amf_fifa v otaku332004

 

etapa 12: amf_fifa v buli2buli 4-2

 

etapa 13: only_babbardel1 v amf_fifa

 

etapa 14: amf_fifa v badboy_steaua 2-2

 

etapa 15: hitchockian v amf_fifa 1-1

 

etapa 16: amf_fifa v drlv85 0-0

 

etapa 17: serilius_2005 v amf_fifa 1-3

Dany's23.12.2008 15:34
Etapa 9

amf_fifa v nnmfifa 5-3 primul derby... GG, cel mai bun juc din divizie! dupa mine , da` eu sunt qw-ist.

 

nu conteaza scorul, **** lu` petrolul!

Pe naiba..cand ai jucat cu mine n-ai dat deloc qw:)) altfel nu te mai bateam cu 6-1.

GOD23.12.2008 15:40
Pe naiba..cand ai jucat cu mine n-ai dat deloc qw:)) altfel nu te mai bateam cu 6-1.

Cu mine l-a rupt in doua,dar nu e nimic sa nu va plangeti cand voi da si eu indiferent de adversar.

BADboySteaua23.12.2008 15:42
Cu mine l-a rupt in doua,dar nu e nimic sa nu va plangeti cand voi da si eu indiferent de adversar.

 

 

Si cu mine la fel.....numa pe unu sa aud ca joc numa cu qw......astea care joaca frumos nu promoveaza niciodata si astea cu qw non-stop

 

PS. oricum te-am ars 4-1 scurt :))

bubutza23.12.2008 15:54
astea care joaca frumos nu promoveaza niciodata

 

tin sa te contrazic :-" si sezonul asta :P

 

 

BADboySteaua23.12.2008 15:56
tin sa te contrazic :-" si sezonul asta :P

 

 

 

Mai e mult pana la sfarsit :wave::steag_sah_mic:

ady_4steaua23.12.2008 20:27

nu stiu ce sa va zic baieti mai vedem care promoveaza..e posibil sa fie 2 qw si 2 joga bonito

«13456718»