gata ca te babardezi destul , numai fii ironic ca-ti raspuns pe masura
gata ca te babardezi destul , numai fii ironic ca-ti raspuns pe masura
Oke
doar ca nu-mi mai "apreciati" atat jocul, jucati voi mai bine ![]()
31. drlv85 v nnmfifa [1-1]
Etapa 30
otaku332004 v buli2buli 0-3 ..cel mai fair play jucator, jos palaria
Restanta Etapa 25 : serilius_2005 v Costinn_89 0-2
Etapa 30 : varga_nandor2005 v Costinn_89 1-2
Etapa 31 : Costinn_89 v dumy_wazzy 3-0
restanta etapa 28: varga_nandor2005 v serilius_2005 4-1 imi revin si eu la sfarsitul campionatului
etapa 30: ady_adinho v serilius_2005 1-3 deci se poate...da mai greu asa
Etapa 31
badboy_steaua v amf_fifa 3-0
Etapa 30
yamasha_tusca v badboy 3-2
Etapa 30: nnmfifa v hitchockian 4-3
Bravo tie, cocalare. Iti doresc sa ajungi in prima Liga, sa se curete macar Liga 2 de qw-isti ca tine. Du-te sa-i scarbesti si pe altii. ![]()
PS: Eu cred ca tu si cand clipesti faci combinatia qw din pleoape ![]()
bubutza daca reusim sa nu jucam mai pe seara cand ajung de la munca .. amana tu pentru unu dintre noi .. care vrei tu ![]()
Aman ce nu joc pana la termen. Clasamentul final il aveti duminica, mai pe seara pun si restul de 3 etape.
Etapa 31
lizzzzzzzzzzard otaku332004 1-0
ceva etapa pana incepe weekendu'?
Etape, ultimele. Nu se permit amanari.
Clasament final duminica.
etapa 34: dumy_wazzy v varga_nandor2005 0-3
etapa 33: varga_nandor2005 v otaku332004 5-0
etapa 32: varga_nandor2005 v lizzzzzzzzzzard
Etapa 32
rusu_andrey2005 v dogu_91 1-1
Etapa 33
dogu_91 v nnmfifa 4-3
Etapa 34
yamasha_tusca v dogu_91 1-3
9/9 altfel ratez calificarea.
32:rusu_andrey2005 v dogu_91 1-1 bulan micutule ... ai scapat ieftin
@dog.. auzi micutule dog? in primul meci s-a intrerupt conexiunea... unde ai vazut tu statistica?
24:rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 3-1
33:Costinn_89 v rusu_andrey2005 0-2
31:serilius_2005 v rusu_andrey2005 0-5
30:rusu_andrey2005 v drlv85 1-1
TU vorbesti ma am dat bara dintr-un metru in min 90.
Iar de tur numai vb 3-0 ,3-3 ai revenit de la 3-0 si la final statistica arata 3 suturi pe poarta 3 goluri,iar eu 14suturi.
Restanta:
30. rusu_andrey2005 v drlv85 [1-1]
Etape:
32. yamasha_tusca v drlv85 [3-2]
33. drlv85 v amf_fifa [3-0]
34. buli2buli v drlv85 [0-1]
Acestea fiind zise .. sezon incheiat pt mine .. ramane sa ma decid daca voi continua sau nu .. numa' bine la toti
.. inclusiv qw-istilor ![]()
Etapa 32 - amf_fifa v hitchockian 0-3
Etapa 33 - hitchockian v buli2buli 2-1
Etapa 34 - only_babbardel1 v hitchockian 1-6
Drlv propun sa ramana inca un sezon , nu am nici o putere , dar merita .
Etapa 33
hitchockian v buli2buli 2-1
Drlv propun sa ramana inca un sezon , nu am nici o putere , dar merita .
Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii
Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii
Si eu sunt de acord . . .
Ion as vrea sa mai ramana inca un sezon Drlv si Buli daca se poate . . .
Renunt la berile care ai sa mi le dai pentru. aceste favoruri.
Etapa 33: badboy_steaua v only_babbardel1 : 2 - 4
La meciurile care mi-au mai ramas de jucat cred ca drlv sigur ramane
daca ramane el nu ma mai gazduiti si pe mine un sezon? ![]()