FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161718»
B33KTA19.01.2009 15:00

gata ca te babardezi destul , numai fii ironic ca-ti raspuns pe masura

BabBarDeL19.01.2009 15:35

Oke :) doar ca nu-mi mai "apreciati" atat jocul, jucati voi mai bine :beer2:

drlv8519.01.2009 18:14

31. drlv85 v nnmfifa [1-1]

B33KTA19.01.2009 20:10

Etapa 30

otaku332004 v buli2buli 0-3 ..cel mai fair play jucator, jos palaria

costinha_stelistu19.01.2009 20:11

Restanta Etapa 25 : serilius_2005 v Costinn_89 0-2

Etapa 30 : varga_nandor2005 v Costinn_89 1-2

Etapa 31 : Costinn_89 v dumy_wazzy 3-0

 

sharkybv19.01.2009 20:35

restanta etapa 28: varga_nandor2005 v serilius_2005 4-1 imi revin si eu la sfarsitul campionatului

Serilius19.01.2009 21:35

etapa 30: ady_adinho v serilius_2005 1-3 deci se poate...da mai greu asa

BADboySteaua20.01.2009 16:17

Etapa 31

 

badboy_steaua v amf_fifa 3-0

 

Etapa 30

 

yamasha_tusca v badboy 3-2

Vertigo20.01.2009 19:49

Etapa 30: nnmfifa v hitchockian 4-3

 

Bravo tie, cocalare. Iti doresc sa ajungi in prima Liga, sa se curete macar Liga 2 de qw-isti ca tine. Du-te sa-i scarbesti si pe altii. :wanker:

 

PS: Eu cred ca tu si cand clipesti faci combinatia qw din pleoape :sick:

drlv8521.01.2009 09:43

bubutza daca reusim sa nu jucam mai pe seara cand ajung de la munca .. amana tu pentru unu dintre noi .. care vrei tu ;)

bubutza21.01.2009 13:53

Aman ce nu joc pana la termen. Clasamentul final il aveti duminica, mai pe seara pun si restul de 3 etape.

Lizard21.01.2009 21:55

Etapa 31

lizzzzzzzzzzard otaku332004 1-0

 

 

sharkybv22.01.2009 13:01

ceva etapa pana incepe weekendu'?

bubutza22.01.2009 13:37

Etape, ultimele. Nu se permit amanari.

 

Clasament final duminica.

sharkybv22.01.2009 16:54

etapa 34: dumy_wazzy v varga_nandor2005 0-3

 

etapa 33: varga_nandor2005 v otaku332004 5-0

 

etapa 32: varga_nandor2005 v lizzzzzzzzzzard

GOD22.01.2009 17:27

Etapa 32

 

rusu_andrey2005 v dogu_91 1-1

 

Etapa 33

 

dogu_91 v nnmfifa 4-3

 

Etapa 34

 

yamasha_tusca v dogu_91 1-3

 

 

9/9 altfel ratez calificarea.

bubutza22.01.2009 18:25

32:rusu_andrey2005 v dogu_91 1-1 bulan micutule ... ai scapat ieftin

 

@dog.. auzi micutule dog? in primul meci s-a intrerupt conexiunea... unde ai vazut tu statistica?

 

24:rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 3-1

33:Costinn_89 v rusu_andrey2005 0-2

31:serilius_2005 v rusu_andrey2005 0-5

30:rusu_andrey2005 v drlv85 1-1

GOD22.01.2009 18:37

TU vorbesti ma am dat bara dintr-un metru in min 90.

 

Iar de tur numai vb 3-0 ,3-3 ai revenit de la 3-0 si la final statistica arata 3 suturi pe poarta 3 goluri,iar eu 14suturi.

drlv8522.01.2009 20:39

Restanta:

30. rusu_andrey2005 v drlv85 [1-1]

 

 

Etape:

32. yamasha_tusca v drlv85 [3-2]

 

33. drlv85 v amf_fifa [3-0]

 

34. buli2buli v drlv85 [0-1]

 

Acestea fiind zise .. sezon incheiat pt mine .. ramane sa ma decid daca voi continua sau nu .. numa' bine la toti :P .. inclusiv qw-istilor ;)

Vertigo22.01.2009 21:49

Etapa 32 - amf_fifa v hitchockian 0-3

Etapa 33 - hitchockian v buli2buli 2-1

Etapa 34 - only_babbardel1 v hitchockian 1-6

B33KTA22.01.2009 23:15

Drlv propun sa ramana inca un sezon , nu am nici o putere , dar merita .

Etapa 33

hitchockian v buli2buli 2-1

Vertigo22.01.2009 23:45
Drlv propun sa ramana inca un sezon , nu am nici o putere , dar merita .

 

 

Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii

GOD23.01.2009 08:04
Si eu spun la fel, e un jucator fair play, joaca frumos si fara magarii

Si eu sunt de acord . . .

 

 

Ion as vrea sa mai ramana inca un sezon Drlv si Buli daca se poate . . .

Renunt la berile care ai sa mi le dai pentru. aceste favoruri.

BabBarDeL23.01.2009 13:30

Etapa 33: badboy_steaua v only_babbardel1 : 2 - 4

costinha_stelistu23.01.2009 14:16

La meciurile care mi-au mai ramas de jucat cred ca drlv sigur ramane :tomato: daca ramane el nu ma mai gazduiti si pe mine un sezon? :hypocrite:

«1131415161718»