Ce tot bateti apa-n piua? Ce nu e clar? Cel mai bun transfer e Lacatus! Ce nevoie mai avem noi de alte transferuri, cu maestrul pe banca? Cred ca tremura alde Dinamo de cand cu mutarea asta, probabil ca isi fac socoteli sa-l readuca si ei pe Talnar, ca sa aiba o sansa in derby la primavara!
Stati linistiti, ca nu mai vine nimeni! Eventual poate jucatori pe baza de imprumut, pana la vara, ca maestrul Lacatus oricum nu ii va pastra in lot!
Sau poate ne face maestrul vreo surpriza si ia ceva de pe la Ankaragucu, ca daca tot era in tratative cu ei, banuiesc ca si-a facut deja temele in privinta lotului turcilor!
La-ca-tus! La-ca-tus! La-ca-tus!
Mai lasa-l pe Lacatus.Sigur ca ne-a dezamagit pe toti ca a acceptat sa se compromita lucrand din nou cu oierul,insa problema la Steaua nu o reprezinta nici el,nici jucatorii.Cred ca inversunarea asta ar trebui mai mult indreptata unde ar trebui...
