......"3-4? Avem doar unul. Zapata, restu sunt medicorii. Kiar si Goian Ghionea. La nivelul European, iti trebuie si viteza, nu doar forta"......
@Steaua b
Interesante afirmatiile tale cum ca nu am avea jucatori de valoare in lot si cele legate de juniorii pe care ar trebui sa ne bazam,dar pe care nu ii avem,dupa parerea ta.Iata,mai jos,o alta parere pe care o aveai in data de 22-12-2008,in topicul:Zapata-Voi sta la Steaua....etc.
......
------------Dayro-Stancu
-Ochirosii-Ionescu-Bikfalvi-Nicolita
---Filip-Ghionea-Tudose-Ogararu
---------------Zapata
Sa nu veniti cu scuze, gen: "Echipa este prea tanara" "N-au experienta" etc.
L-as prefera totusi pe Matei in locul lui Nicolita........
Deci tineri de perspectiva am avea,rabdarea si increderea sunt lucrurile care ne lipsesc!
![]()
