SteauaB
Prietene, gresesti.
Nu inteleg de ce ii judeci pe toti dupa doar ce face un om.
Pai Keseru de cand joaca in Franta?
Celalalt copil de la Sporting(i-am uitat numele) ala cum poate?
Sepsi ce cauta la Sociedad?
Daminuta de la inter?
Cei 2 copii luati de Roma de la sc de fotbal Gica Popescu?
etc,etc...
De cand e omule Bucurestiul intreaga Romanie?
Pai tu crezi ca daca exista cateva centre de pregatire la Bucuresti, Craiova si nu mai stiu pe unde, e destul?
Mi-ai aratat pe copilul ala.
Bun, stie cu mingea. Ca el sunt 10000 de tineri in Romania.
Diferanta intre ei si ala e faptul ca omul tau joaca pe terenuri sintetice si pe terenuri cu iarba, nu pe asfalt sau ciment.Ala joaca pe terenuri drepte, nu pe terenuri cu gropi.
E foarte tare modul tau de a gandi.
Ala nu s-a impus la sporting deci e varza.
Pai tu crezi ca Sporting e orice echipa?
Acolo sunt cerinte mult mai mari decat la Steaua.
Cand a ajuns Steaua de nivelul lui Real Madrid si cand a ajuns Liga 1 mai tare ca Primera Division?
Spuneti-mi si mie, ca habar nu am.
Numai ieri ne bucuram ca reusim sa transferam pe Mendoza, un jucator de 30 de ani considerat de nivel mediu in Europa de vest. Acum, deja, vrem doar jucatori de nivelul lui Van Nistelrooy sau Ronaldinho.
Cand vad cum vin oameni cu gandiri din astea radicale, ca nu avem talente, ca chestii, mor de ras.

