Ultrash
Mana aia de cluburi care au baze de pregatire cat de cat acceptabile pt juniori e doar o mana.
Nu gasesti astfel de conditii in toata tara.
Si nici nu sunt nu stiu ce conditii.
Steaua are academie doar de anul asta.
Pana acum 2-3 ani si juniorii stelisti faceau antrenamente pe pamant si in alte locuri total nepotrivite.
Ce vorbesc eu nu tine de presa, tine de medicina.
Organismul celor tineri e in crestere continua. Daca vrei sa faci un sportiv din tanarul respectiv, trebuie sa ai grija sa aibe un organism sanatos.
Daca tu ii distrugi picioarele pe suprafete inadecvate, ce pretentii poti sa mai ai?!
Cat despre faza ca Curtean e caine, ma doare fix in cot.
Si Mutu e stelist si?!
Curtean are un fizic bun, viteza, sut si se descurca pe mai multe posturi la mijloc.
Are 21 de ani si ar fi o prostie sa fie ignorat in conditiile in care Semedo e jucat constant in banda stanga.
Mie nu`mi place omu` asta si punct.
Cand vrei sa faci performanta, nu e loc de sentimente.
Daca esti stelist, te intereseaza binele Stelei, nu al tau.