FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1789101119»
BabBarDeL02.11.2008 16:09

Etapa 11

only_babbardel1 v yamasha_tusca - 3 - 4

Etapa 12

enquist_ro v only_babbardel1 0-3

 

drlv8502.11.2008 16:12

12.drlv85 v Serilius_2005 [-]

 

13.tazonne v drlv85 [-]

 

cer amanare pentru meciurile astea 2 in caz ca nu apar oamenii sa jucam azi :) .. seriulius zicea ca ajunge mai pe seara .. tazonne l-am vazut ieri inainte de meci pe net .. si cam atat :P

BabBarDeL02.11.2008 17:01

Pentru cine nu poate vedea clasamentul :

 

fcsclasamentsezonul31ds7.jpg

 

Etapa 13:

 

only_babbardel1 v buli2buli : cer amanare in contul meu, fiindca nu ne-am sincronizat, el ma cautat azi , eu in restul zilelelor. Jucam in maxim o zi.

bubutza02.11.2008 17:07

Clasament+Etape!

 

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

Restante:

11:only_babbardel1 v yamasha_tusca 3-4

12:only_babbardel1 v yamasha_tusca

12:buli2buli v i0nutz83

13:only_babbardel1 v buli2buli

13:tazonne v drlv85

 

Meciuri anulate:

12:amf_fifa v tazonne

 

 

ste_farfan02.11.2008 17:12

de tazonne nu am reusit sa dau zilele astea...cer amanarea

B33KTA02.11.2008 17:16

Etapa a 12 a

buli2buli v i0nutz83 4-3 .. ce meci.. scz de intarziere

bubutza02.11.2008 17:37
de tazonne nu am reusit sa dau zilele astea...cer amanarea

 

postati inainte sa vedeti ca meciul e anulat... data viitoare ce e anulat ramane anulat !

drlv8502.11.2008 17:40
12.drlv85 v Serilius_2005 [-]

 

13.tazonne v drlv85 [-]

 

cer amanare pentru meciurile astea 2 in caz ca nu apar oamenii sa jucam azi :) .. seriulius zicea ca ajunge mai pe seara .. tazonne l-am vazut ieri inainte de meci pe net .. si cam atat :P

 

 

12. drlv85 v Serilius_2005 [5-1]

 

vad ca tazonne e cautat de mai multa lume :) .. in contul cui se pun amanarile ?!

 

meciul cu serilius l`am jucat la 19:15 ca a ajuns el putin mai tarziu ... tot amanare se considera ? .. si daca da .. in contul meu ?!

BADboySteaua02.11.2008 17:46

Etapa 16

 

badboy_steaua v alinn50c 5-4

 

Etapa 14

 

badboy_steaua v i0nutz83 1-4

ste_farfan02.11.2008 17:54
postati inainte sa vedeti ca meciul e anulat... data viitoare ce e anulat ramane anulat !

 

scuze boss da nu mi-a mers netu vreo 2 ore ce era sa fac?

i0nutz8302.11.2008 18:42

14. badboy_steaua v i0nutz83 1-4. Recitaaaaaaal !

 

@babardel, amf_fifa, 50c, hai sa jucam !

BabBarDeL02.11.2008 19:04

Etapa 15 :

 

only_babbardel1 v badboy_steaua 3 - 1

 

 

 

Etapa 16 :

 

i0nutz83 v only_babbardel1 4 - 3

*Nu i-am dat nici un gol din qw, am jucat cu qw de cateva ori, dar nu am reusit nici un gol.

Chiar el a recunoscut , ca sa fim sinceri pana la capat :

BabBardel?: si de asta nu ti-am dat nici un gol din qw?

i0nutz 83: pai ti-a aparat given ba

Si sa fim mai sinceri, mi-a dat si o lectie de tras de timp dupa ce mi-a dat golul de 4-3 . Din min 80 (81) se ducea numai in out si astepta sa intru sa-i iau mingea, sa o dau tot in out.

 

Toate bune in continuare

GOD02.11.2008 19:49
14. badboy_steaua v i0nutz83 1-4. Recitaaaaaaal !

 

@babardel, amf_fifa, 50c, hai sa jucam !

Ioane Ioane,ti-ai revenit la 06 erai bunicel si la asta parca esti bunicel......

 

Ce echipa iti iei daca intri in A tot R.Madrid ?:)

i0nutz8302.11.2008 19:55

16. i0nutz83 v only_babbardel1 4-3.

 

Greu rau, cel mai mare qw-ist pe care l-am vazut in sezonul asta. Stiu, eu i-am acceptat, dar parca la testari jucau mai frumos, nu aveam de unde sa stiu ca vor deveni peste noapte maestri intr-ale qw-ului. Am avut 3-0, doua goluri din minge aruncata cu A de la portar din brate, m-a egalat, 2 din qw, i-am dat-o in inferioritate numerica.

 

@god: ma gandesc sa continui cu Newcastle daca promovez. Dar mai e pana acolo, nu-mi fac sperante deocamdata ;)

drlv8502.11.2008 20:28

17.drlv85 v mihainho86 [3-3]

 

.. revenire de la 3-0 .. inclusiv min 90 .. am fost batut cu japca in min 120 .. penalty inventat :D [5-4] .. kiar dak m`a dominat .. stie el la ce goluri ma refer ;)

i0nutz8302.11.2008 20:31

17. alinn50c v i0nutz83 2-3 !

 

El arogant pe mess, eu in teren ;))

AliN4u02.11.2008 21:00

etapa 15 , alinn50c v nnmfifa08 = 5 - 1

 

--

 

ionutz , eu arogant pe mess , tu scarbos in teren ... nu inteleg cum poti sa-i reprosezi aluia de mai sus ca a jucat qw cand tu in afara de qw si centrari n-ai nicio treaba cu jocu' asta :ce_oameni: . Ma rog , fiecare face ce poate ... de unde nu-i n-ai ce sa ceri . :blink:

 

PS : primu' si ultimu' mesaj in legatura cu asta , nu-mi bat capu' cu toate prostiile.

ronaldo_020102.11.2008 21:00

si s-a schimbat lideru:P bafta ionutz in continuare :hooray:

i0nutz8302.11.2008 21:05

@50c: ciocu' mic. Ne pregatim de Liga Campionilor ;))

BabBarDeL02.11.2008 21:18

:beer2: alin50c - i-am zis acelasi lucru, cum o invartea, ajungea el sa-mi reproseze mie ce-i reprosam eu mai devreme :D ipocrizia asta.

 

Etapa 14 :

 

nnmfifa08 v only_babbardel1 2 - 4 - gg , meci frumos . 2 - 0 / min 80 2- 1 / min 88 2 - 2 / min 90 2 - 4 :whistle:

i0nutz8302.11.2008 21:39

@babardel, iar tu ? ;;)

tazonne02.11.2008 21:52

Etapa 13

 

tazonne--drlv85 6-0

 

 

AliN4u02.11.2008 22:12

etapa 14 , buli2buli v alinn50c = 0 - 7

drlv8502.11.2008 22:18

13.tazonne v drlv85 [6-0] :|

B33KTA02.11.2008 22:37

Etapa a 15 a

hitchockian v buli2buli 2-4 ... dupa ce am primit 7 ..uite ca mai bat si eu :)

«1789101119»