FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«167891019»
BADboySteaua31.10.2008 13:28

Etapa12

 

nnmfifa08 v badboy_steaua 4-0

i0nutz8331.10.2008 15:01

13. i0nutz83 v nnmfifa08 6-0. Diferenta prea mare fata de cum s-a jucat.

 

* Nu l-am vazut deloc pe buli, i-am tot lasat offline-uri.

 

noname_fu31.10.2008 15:01

6-0 a fost doar primul set... :biggrin:

crist3a31.10.2008 17:07

Etapa 10

yamasha_tusca - i0nutz83 5-1

si raman neinvins in fata lui ionutz de cand activam in B amandoi...cred:P

KINSKI31.10.2008 18:29
:) confunzi meciu .. [3-1] pt mine a fost .. si nu am cum sa ma insel .. e prima victorie a mea :)) .. si postasem .. dar nu unde trebuie .. sau nu indeajuns incat sa fiu pontat :)

 

Ai dreptate, ideea era ca am jucat meciul si tu l-ai castigat, sa treaca Bubutza rezultatul corect si sa nu-l anuleze

 

 

Etapa 12: blind1ro v cosmin_marin25 ( 0 - 3 )

blindica31.10.2008 19:32

Etapa 11

 

hitchockian v blind1ro 1 - 0 . Min 90. Serie neagra.

 

 

Etapa 12

 

blind1ro v cosmin_marin25 0 - 3 Culmea. Ma intreaba cu ce fel de qw sa jucam, il intreb daca e qw-ist.Cica " nu" , iar in meci 95% din faze numai din combinatie. De oriunde. Golurile au picat mai mult aiurea. In rest, om de nadejde.

 

 

Etapa 13

 

 

ss_ultra v blind1ro 0 - 3 fular-campionii

KINSKI31.10.2008 19:41
Etapa 12

 

blind1ro v cosmin_marin25 0 - 3 Culmea. Ma intreaba cu ce fel de qw sa jucam, il intreb daca e qw-ist.Cica " nu" , iar in meci 95% din faze numai din combinatie. De oriunde. Golurile au picat mai mult aiurea. In rest, om de nadejde.

 

 

Etapa 13

 

 

ss_ultra v blind1ro 0 - 3 fular-campionii

 

Am toata conversatia de pe mail si inregistrarea meciului. Am dat cateva doar din terenul tau, acum nu mai poate omul centra?!

Nu ai vrut sa jucam fara qw, desi ti-am propus inainte, mi-ai zis ca e permis in campionat. Iar cand erai disperat ca am 1-0, ai dat TU qw de 2 ori, dar ai ratat cu portarul. In rest, Quagliarela si-a facut datoria :boxing:

blindica31.10.2008 19:50

@Kinski : ai inregistrarea ca s-o vezi cu cine? ca anume ce? sa fim seriosi...mai bine iti lasai acolo rezultatul si nu mai ziceai nimic, dar e mania asta incredibila de a raspunde la orice nu exista,eu te-am felicitat pt cum esti nu pt ce joci... :steag_sah_mic:

i0nutz8331.10.2008 20:01
:beer2: Iar a luat-o blindicaaaaaaaaaaaaaaa dub dub dub !
blindica31.10.2008 20:06

@ ionutz : iti multumim pentru evidenta extrem de exacta. U. U. U. :worthy: !

i0nutz8331.10.2008 20:11

Care "iti multumim" ? Este mai multi acolo ?

B33KTA31.10.2008 23:28

jucam duminica ioane , sunt la meci maine ..de fapt azi ca e 1.11. . ciao

i0nutz8301.11.2008 12:53

Bine !

KINSKI01.11.2008 13:08

Etapa 13:

 

cosmin_marin25 v mihainho86 ( 2 - 0 ) ...

 

... si iesim putin din nisipurile miscatoare :boxing:

 

 

ste_farfan01.11.2008 18:25

etapa 13: badboy_steaua v amf_fifa 0-2

KINSKI01.11.2008 23:46

Etapa 11 cosmin_marin25 v gattuso_gh ( 4 - 4 )

Etapa 12 blind1ro v cosmin_marin25 ( 0 - 3 )

Etapa 13 cosmin_marin25 v mihainho86 ( 2 - 0 )

 

clasamentul meu:

 

J V E I GM GP P

13 6 1 6 35 22 19

AliN4u02.11.2008 11:43

etapa 11 , alinn50c v mihainho86 = 3 - 0

Serilius02.11.2008 12:15

etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV

(a inceput jocul in terenul meu fara pasa in spate...in timp regulamentar a fost 2-0 pt el...acum decideti voi...eu am reluarea dak sunt contestatii...)

Vertigo02.11.2008 13:02

et 11 >>>> hitchockian v blind1ro 1-0

Et 12 >>>> mihainho86 v hitchockian 4-3

Et 13 >>>> hitchockian v yamasha_tusca 2-6

bubutza02.11.2008 13:10
etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV

(a inceput jocul in terenul meu fara pasa in spate...in timp regulamentar a fost 2-0 pt el...acum decideti voi...eu am reluarea dak sunt contestatii...)

 

chiar te rog.daca poti sa mi-o dai pe mess( rusu_andrey2005 ) ti-as fi recunoscator.

AliN4u02.11.2008 13:39

etapa 12 , yamasha_tusca v alinn50c = 2 - 3

drlv8502.11.2008 15:07

@bubutza

 

scoti si tu penalizarea aia de 3 puncte ? .. explicatiile sunt pe pagina din urma !

crist3a02.11.2008 15:17

Etapa 11

only_babbardel1 v yamasha_tusca nu am dat de el...buzz uri si alte alea... cer 3-0

 

Etapa 12

yamasha_tusca v alinn50c 2-3

 

Etapa 13

hitchockian v yamasha_tusca 2-7 nu 2-6 cum a zis el:)

 

 

B33KTA02.11.2008 15:29

aman cu Ion si only_babbardel1 .. am asteptat pana la 17:30 ..dupa termen poate jucam , eu nu am putut vineri si tot asa

bubutza02.11.2008 15:32
@bubutza

 

scoti si tu penalizarea aia de 3 puncte ? .. explicatiile sunt pe pagina din urma !

 

la urmatoarea actualizare

«167891019»