Nu, nu ![]()
Nu, nu ![]()
@i0nutz : tu unde stai ca sapt viitoare plec in viena cu trenu` si poate iti arunc un heineken pe geam ![]()
@i0nutz : tu unde stai ca sapt viitoare plec in viena cu trenu` si poate iti arunc un heineken pe geam![]()
la Targoviste ,treci si prin Ploiesti
Oricum Ioane ti-a venit ala de la Heineken memory stick ca mie mi-a venit .
Lasa ca dai tu un Heineken dala pentru. cod ,cand ai timp ![]()
Au venit primele 2 ![]()
Primele 2 =)),doamne cate ti-ai luat.
Ti-au luat 10?![]()
10*20RON = 200 daca le vinzi ti-ai scos 2mil:)
am luat vreo 6, dar nu ca sa le vand ![]()
Ala la mine sta in Paltinis,e langa Malu Rosu,tu stii doar ca ai fost prin Ploiesti,
M-a sunat si m-am intalnit cu el.
Mai iau si eu cateva poate mai vand pe la scoala.
Apropo cine vrea Memory Stick de 1GB 2Euro pe Telefon ,VODAFONE si Orange:))
@god: vezi ca esti offtopic, tocmai te laudasem ![]()
Vand chiloti roz , cine vrea sa ma contacteze pe privat ![]()
Doar daca sunt cu holograma ![]()
Sunt , sunt .
Gata hai ca eu termin cu offtopicul , ca sufar sefii si ei fac clasamentul la anul in A :tongue: