FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1171819»
i0nutz8302.12.2008 09:47

Nu, nu :)

Serilius02.12.2008 21:28

@i0nutz : tu unde stai ca sapt viitoare plec in viena cu trenu` si poate iti arunc un heineken pe geam :P

GOD03.12.2008 07:09
@i0nutz : tu unde stai ca sapt viitoare plec in viena cu trenu` si poate iti arunc un heineken pe geam :P

 

la Targoviste ,treci si prin Ploiesti

 

 

Oricum Ioane ti-a venit ala de la Heineken memory stick ca mie mi-a venit .

 

Lasa ca dai tu un Heineken dala pentru. cod ,cand ai timp :)

i0nutz8303.12.2008 11:02

Au venit primele 2 ;)

GOD03.12.2008 11:24

Primele 2 =)),doamne cate ti-ai luat.

 

 

Ti-au luat 10?:))

 

 

10*20RON = 200 daca le vinzi ti-ai scos 2mil:)

i0nutz8303.12.2008 14:37

am luat vreo 6, dar nu ca sa le vand ;)

GOD03.12.2008 19:46

Ala la mine sta in Paltinis,e langa Malu Rosu,tu stii doar ca ai fost prin Ploiesti,

 

M-a sunat si m-am intalnit cu el.

 

Mai iau si eu cateva poate mai vand pe la scoala.

 

 

Apropo cine vrea Memory Stick de 1GB 2Euro pe Telefon ,VODAFONE si Orange:))

DoctorLov03.12.2008 20:08
:offtopic:
i0nutz8303.12.2008 20:54

@god: vezi ca esti offtopic, tocmai te laudasem ;)

Sergyu1603.12.2008 20:54

Vand chiloti roz , cine vrea sa ma contacteze pe privat :ce_oameni:

blindica03.12.2008 21:06

Doar daca sunt cu holograma :worthy:

Sergyu1603.12.2008 21:14

Sunt , sunt .

 

Gata hai ca eu termin cu offtopicul , ca sufar sefii si ei fac clasamentul la anul in A :tongue:

«1171819»