FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11516171819»
bubutza25.11.2008 13:15
una mare de tot...ce nu mai are nimeni voie sa-ti zica nimic? vezi ca incepi sa semeni cu puscariasu' ala de mitica prin atitudinea asta, sau chiar cu creditorul nostru drag...te pomenesti ca ma dai si afara din campionat acum...hai demonstreaza-mi ca am dreptate

 

calmeaza-te.Trage o gura de aer si explica ce ai patit

crist3a25.11.2008 14:25

Etapa 32

yamasha_tusca v ss_ultra 3-0

 

Etapa 33

Serilius_2005 v yamasha_tusca 0-6 ... Nu situ cum am facut 0-0 in tur, eu cu perioadele mele proaste!

 

Etapa 34

yamasha_tusca v tazonne 3-0

 

Astept clasamentul final! Daca prind un loc de baraj promit ca promovez:D

 

Sergyu1625.11.2008 14:51

Daca pici cu mine nu ai nicio sansa :boxing: ... Ma simt in forma :cool:

crist3a25.11.2008 15:50

degeaba...sunt mai in forma... la 09 simt ca am un avantaj asupra ta... care il pot folosi si daca sunt condus si daca ma conduci... stii tu care:P... oricum intai sa ajung acolo la baraj! ar fi frumos un meci in familie:))

i0nutz8325.11.2008 16:19

@bubutza: o mica problema cu babardel; l-am vazut on, l-am intrebat daca joaca, a zis ca nu ca are nu stiu ce de facut, dar sta sa se certe cu mine pe mess de vreun sfert de ora.

Eu de maine sunt prins cu alegerile, i-am spus si omului pe privat, sunt presedinte la o sectie de votare in afara Targovistei si asta implica destula alergatura.. Nu stiu cum vom proceda cu respectivul meci.

BabBarDeL25.11.2008 16:23

Daca nu pot acum ce pot sa faca? am un proiect, pierd timpul acum cu el. Dati-i 3-0 daca nu rezista sa jucam.

 

Am un proiect acum, urgent pe maine, dar nu intelege.

i0nutz8325.11.2008 16:25

Fix de 16 minute te certi cu mine pe mess, in timpul asta am fi putut juca. Aia e, fiecare cu treburile lui. Nu vreau 3-0, sper sa apucam sa jucam meciul, dar nu esti fair-play amice !

BabBarDeL25.11.2008 16:29

N-are rost sa mai comentez :)) intre primul "salut" si ultimul "pa" sunt ~ 6 minute , apoi ca tot vorbesti tu , ajungem la 30 de min

 

i0nutz 83 (11/25/2008 6:00:13 PM): noroc nene

...........

i0nutz 83 (11/25/2008 6:06:20 PM): pa

i0nutz8325.11.2008 16:33

Nu ma cobor la nivelul tau !

bubutza25.11.2008 16:34

Gata baieti.Daca nu va fi jucat, va fi anulat ca orice meci de altfel.

BabBarDeL25.11.2008 16:38

Nu cred ca ar putea trai cu o anulare :death::wall: Mai bine, dai 3 - 0 ca sa mai auzim de el :wub:

 

Dar mai este timp sa jucam etapa :) sa nu ne pripim

i0nutz8325.11.2008 16:38

Diferenta e ca eu chiar am un motiv intemeiat sa lipsesc de pe forum. El sta si face gargara ieftina pe messenger.. ma rog, sa fie sanatos !

B33KTA25.11.2008 16:43

uitasem sa postez

Restanta Etapa 30 a

buli2buli v only_babbardel1 1-0

i0nutz8325.11.2008 18:44

2-8 cu babardel ;)) amuzant rezultat !

BabBarDeL25.11.2008 18:49

S-a jucat si meciul pana la urma

 

Etapa 33:

only_babbardel1 v i0nutz83 .... :hmmm::hmmm: ..... 8 - 2 :yeahh::hooray::yeahh:

Paradise_Lost25.11.2008 18:56

ce sa faci domne, e plina Liga 2 de blaturi :D

i0nutz8325.11.2008 18:58

Vine Craciunul si d-aia ;)) Portarul meu a luat rosu in minutul 8, stia el ceva ;))

BabBarDeL25.11.2008 19:11

La ce teferi Paradise_Lost, cand zici blaturi ? S-a jucat chiar foarte corect :D a mai ratat si el, putea fi mai mica diferenta, dar putea fi si mai mare :D am avut in min 8 bara ;))

drlv8526.11.2008 20:57

29. serilius_2005 v drlv85 [3-2]

Serilius26.11.2008 21:02
Etapa 32

yamasha_tusca v ss_ultra 3-0

 

Etapa 33

Serilius_2005 v yamasha_tusca 0-6 ... Nu situ cum am facut 0-0 in tur, eu cu perioadele mele proaste!

 

Etapa 34

yamasha_tusca v tazonne 3-0

 

Astept clasamentul final! Daca prind un loc de baraj promit ca promovez:D

 

 

iti spun eu cum...am incercat sa joc ofensiv(pozitia din clasament a cerut sa risc)...dar echipa mea e praf in aparare si am luat pe contraatac tot cu tot cu offside trap...in tur am jucat cu 4 fundasi+ mij defensiv...exact ca Steaua

AliN4u27.11.2008 18:33

etapa 31 , alinn50c v buli2buli = 4 - 3

 

nnmfifa si i0nutz , ziceti cand puteti juca

B33KTA27.11.2008 18:35

inca un sezon in B . asta e. nu stiu sa joc impotriva +w .Nu tu . un sezon "este" 34 de etape

AliN4u27.11.2008 18:49

vrei sa zici ca am jucat cu qw? :))

 

L.E. : bun .

 

tu prin "sezon" ala te-ai referit la sezonul viitor deci...

 

si chiar daca nu te-ai fi referit la sezonul viitor , un mesaj ca al tau postat dupa un mesaj ca al meu pare sa arate ca au legatura .

i0nutz8327.11.2008 20:34

@50c: eu pot juca acum, dar vad ca tu nu esti.. Nu stiu cum o sa ne gasim, ca sunt ocupat tare zilele astea..

 

Valabil si pentru amf_fifa !

noname_fu27.11.2008 20:47

Etapa 33

hitchockian v nnmfifa08 2-3

«11516171819»