FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1141516171819»
AliN4u23.11.2008 21:01
maine seara cand vor aparea si ultimele 3 etape.

 

sau lasa...

bubutza24.11.2008 15:00

ce asa mare graba? astea is ultimele 3 etape si apoi stati pe uscat. Va veni si clasamentul.

AliN4u24.11.2008 15:39

Daca ai zis ca faci ceva , era de asteptat sa faci ...nu ai facut clasament nici data trecuta , nici acum , pui cate 3 etape si lasi termen o saptamana ...nu zic sa nu faci asa dar daca tot faci , nu mai spune ca faci altfel .Pune etape cand zici ca pui , pune clasament cand zici ca va fi pus , nu dupa nu stiu cate zile ..daca sti ca nu esti in stare sa faci ce ai de facut pana la termen , nu mai pune termen sau mareste-l din start.

B33KTA24.11.2008 16:03

i a nu va mai luati de bubutza

bubutza24.11.2008 16:34

Clasament+Etape!

 

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

Restante:

29:Serilius_2005 v drlv85 *

30:buli2buli v only_babbardel1 *

31:alinn50c v buli2buli *

31:i0nutz83 v badboy_steaua *

 

fcsclasamentsezonul3nb8.jpg

 

 

ps: care se mai ia de mine ii bag 10 puncte penalizare sau cat e nevoie sa retrogradeze :dry::shifty:

blindica24.11.2008 16:41

Dar pt pupat in dos adaugi puncte :worthy: ????

BabBarDeL24.11.2008 16:42

*Etapa 31 : only_babbardel1 v nnmfifa08 : 1 - 3 - din greseala am pus ca am luat bataie.. dar am batut cu 3 - 1 :(( daca se poate modifica

 

Multumesc

bubutza24.11.2008 16:42

depinde de buze :))

blindica24.11.2008 16:43

Bravo Babbbbbbbbbbardellll !!!!!!!!!!!!!!!!!! :steag_sah_mic:

BabBarDeL24.11.2008 16:48

ms..da pentru ce? :)

ronaldo_020124.11.2008 16:55

si asa div b e in fata div a.......

B33KTA24.11.2008 17:02

ne miscam mai cu talent datorita moderatorului :)

bubutza24.11.2008 17:30

se lasa cu bonificatii :))

Sergyu1624.11.2008 17:59

Andrey , tu de unde dai ma puncte :whistle: ?. Roaga-te sa primesti tu bonificatii sa faci baremu` :tongue: . Vezi ca sunt jmecher ca eu l-am facut si acu ma zbat , poate prind un baraj. :drunk:

ste_farfan24.11.2008 19:21
*Etapa 31 : only_babbardel1 v nnmfifa08 : 1 - 3 - din greseala am pus ca am luat bataie.. dar am batut cu 3 - 1 :(( daca se poate modifica

 

Multumesc

 

eu zic sa mai insisti putin pentru ca altfel, prea curand, n-o sa vezi nicio schimbare;)

 

BADboySteaua24.11.2008 19:26

Etapa 33

 

alinn50c v badboy_steaua 3-4

 

Etapa 32

 

badboy_steaua v only_babbardel1 3-2

 

Etapa 34

 

badboy_steaua v hitchockian 5-1

BabBarDeL24.11.2008 20:00

Etapa 34 :

amf_fifa v only_babbardel1 : 2 - 5

Etapa 32

badboy_steaua v only_babbardel1 3-2

i0nutz8324.11.2008 20:22

restanta, etapa 31: i0nutz83 v badboy_steaua 6-5.

 

 

 

 

blindica24.11.2008 20:40

Etapa 32

 

blind1ro v tazonne 3 - 0

 

 

Etapa 34

 

blind1ro v gattuso_gh 3 - 0

 

 

B33KTA24.11.2008 21:43

Etapa 32 a

buli2buli v hitchockian 5-4..de la 4 1 pt el .

drlv8524.11.2008 22:39

32. gattuso_gh v drlv85 [0-3]

 

urmeaza sa joc si restanta si ultimele 2 etape.. cat de curand..

bubutza25.11.2008 06:18
eu zic sa mai insisti putin pentru ca altfel, prea curand, n-o sa vezi nicio schimbare;)

 

a vorbit si cu mine si i-am explicat ca va aparea la urmatoarea actualizare. Care e problema ta?

KINSKI25.11.2008 09:52

Etapa 32:

enquist_ro v cosmin_marin25 ( 0 - 3 )

 

Etapa 33:

cosmin_marin25 v buli2buli ( 2 - 0 )

 

Etapa 34:

nnmfifa08 v cosmin_marin25 - nnmfifa08, cand poti sa jucam?

 

Cred ca sunt si matematic promovat :hooray:

ste_farfan25.11.2008 10:27
a vorbit si cu mine si i-am explicat ca va aparea la urmatoarea actualizare. Care e problema ta?

 

una mare de tot...ce nu mai are nimeni voie sa-ti zica nimic? vezi ca incepi sa semeni cu puscariasu' ala de mitica prin atitudinea asta, sau chiar cu creditorul nostru drag...te pomenesti ca ma dai si afara din campionat acum...hai demonstreaza-mi ca am dreptate

Serilius25.11.2008 11:34

etapa 32: mihainho86 v Serilius_2005 4-2

 

etapa 34: enquist_ro v Serilius_2005 0-3

 

«1141516171819»