30. i0nutz83 - noname_fu 4-3, frumos meci !
30. i0nutz83 - noname_fu 4-3, frumos meci !
Etapa 29
badboy_steaua v nnmfifa08 2-4
etapa 29: tazonne v amf_fifa 0-3
etapa 30: amf_fifa v badboy_steaua 4-3
etapa 31: drlv85 v amf_fifa 4-4
etapa 31 Serilius_2005 v blind1ro 1-1
30. drlv85 v tazonne [3-0] - MV
Sambata o sa fiu plecat in Brasov.
Scuze ca am postat dincolo la etape.. fara sa`mi dau seama.. credeam ca sunt pe topicu asta.
Etapa 31 : only_babbardel1 v nnmfifa08 :3 - 1
frumos meci
Etapa 29 : only_babbardel1 v enquist_ro : 3 - 0
si mai frumos
Etapa 30: buli2buli v only_babbardel1 : buli din cate am inteles ajunge dupa 7 acasa, de aceea aman, si jucam cand poate
Etapa 29:
alinn50c v yamasha_tusca 1-2
Etapa 30:
yamasha_tusca v hitchockian 5-2
Etapa 31:
cosmin_marin25 v yamasha_tusca 0-2
Si cresc sperantele pentru baraj!
Completeaza un formular si secretara lui Alin va avea grija sa-l anunte de dorintele noastre ... ![]()
Completeaza un formular si secretara lui Alin va avea grija sa-l anunte de dorintele noastre ...![]()
sau il trimite la Mos Craciun si cine stie ... ![]()
Etapa 29: cosmin_marin25 v blind1ro ( 2 - 1 )
Etapa 30: mihainho86 v cosmin_marin25 ( 1 - 1 )
Etapa 31: cosmin_marin25 v yamasha_tusca ( 0 - 2 ) - cel mai prost meci ever
Asteptam maine, cu mare interes, un clasament!
Cum era cu dorintele blind?
@ tzusca : eu imi doresc sa vad un clasament . O sa-l rog tot pe Alin
. Cat despre mesajul tau, e doar ce poti... si eu l-am batut pe Alin, de 2 ori, sau probabil ai inteles gresit ce vroiam sa spun. Restul tine de subsolurile bine impamantenite !
@ tzusca : eu imi doresc sa vad un clasament . O sa-l rog tot pe Alin. Cat despre mesajul tau, e doar ce poti... si eu l-am batut pe Alin, de 2 ori, sau probabil ai inteles gresit ce vroiam sa spun. Restul tine de subsolurile bine impamantenite !
bravo... esti idolul meu! daca tot o iesit jeleu... pot sa iti spun tie "legenda"?
![]()
ps : un clasament cand vede si ochiu' nostru ?
Et 29 hitchockian v mihainho86 3-1
Et 30 yamasha_tusca v hitchockian 5-2
Et 31 hitchockian v enquist_ro 3-0
ps : un clasament cand vede si ochiu' nostru ?
maine seara cand vor aparea si ultimele 3 etape.
et 30 , enquist_ro v alinn50c = 0 - 3
Eu sunt plecat de maine pana joi. aman etapele.
Am impresia ca ultimele 3 etape nu se amana ![]()
aman jocul cu drlv85...nu ne-am gasit pana acum si ma intorc pe la 9 diseara...
aman jocul cu drlv85...nu ne-am gasit pana acum si ma intorc pe la 9 diseara...
si eu sunt in aceeasi situatie cu drlv85...daca nu apucam sa jucam pana la 7, aman
nu mai e nevoie...gata am jucat
31. drlv85 - amf_fifa [4-4]
Etapa 30
mihainho86 v cosmin_marin25 1-1
a postat si el ieri,nu am vazut.
clasament ?
etape ?
@bubutza: aman cu badboy, jucam marti-miercuri, depinde cand ajung acasa ![]()