FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161719»
i0nutz8320.11.2008 18:25

30. i0nutz83 - noname_fu 4-3, frumos meci !

noname_fu20.11.2008 18:42

Etapa 29

badboy_steaua v nnmfifa08 2-4

ste_farfan20.11.2008 19:55

etapa 29: tazonne v amf_fifa 0-3

 

etapa 30: amf_fifa v badboy_steaua 4-3

 

etapa 31: drlv85 v amf_fifa 4-4

Serilius20.11.2008 20:39

etapa 31 Serilius_2005 v blind1ro 1-1

drlv8520.11.2008 21:11

30. drlv85 v tazonne [3-0] - MV

 

Sambata o sa fiu plecat in Brasov.

 

Scuze ca am postat dincolo la etape.. fara sa`mi dau seama.. credeam ca sunt pe topicu asta.

BabBarDeL21.11.2008 15:42

Etapa 31 : only_babbardel1 v nnmfifa08 :3 - 1 :beer2: frumos meci

 

Etapa 29 : only_babbardel1 v enquist_ro : 3 - 0 :drunk: si mai frumos

 

Etapa 30: buli2buli v only_babbardel1 : buli din cate am inteles ajunge dupa 7 acasa, de aceea aman, si jucam cand poate

crist3a22.11.2008 10:18

Etapa 29:

alinn50c v yamasha_tusca 1-2

 

Etapa 30:

yamasha_tusca v hitchockian 5-2

 

Etapa 31:

cosmin_marin25 v yamasha_tusca 0-2

 

Si cresc sperantele pentru baraj!

blindica22.11.2008 10:57

Completeaza un formular si secretara lui Alin va avea grija sa-l anunte de dorintele noastre ... fular-campionii

AliN4u22.11.2008 12:03
Completeaza un formular si secretara lui Alin va avea grija sa-l anunte de dorintele noastre ... fular-campionii

 

sau il trimite la Mos Craciun si cine stie ... :notangel:

KINSKI22.11.2008 12:11

Etapa 29: cosmin_marin25 v blind1ro ( 2 - 1 )

Etapa 30: mihainho86 v cosmin_marin25 ( 1 - 1 )

Etapa 31: cosmin_marin25 v yamasha_tusca ( 0 - 2 ) - cel mai prost meci ever

 

Asteptam maine, cu mare interes, un clasament!

crist3a22.11.2008 12:28

Cum era cu dorintele blind?

blindica22.11.2008 12:32

@ tzusca : eu imi doresc sa vad un clasament . O sa-l rog tot pe Alin :naughty: . Cat despre mesajul tau, e doar ce poti... si eu l-am batut pe Alin, de 2 ori, sau probabil ai inteles gresit ce vroiam sa spun. Restul tine de subsolurile bine impamantenite !

crist3a22.11.2008 12:33
@ tzusca : eu imi doresc sa vad un clasament . O sa-l rog tot pe Alin :naughty: . Cat despre mesajul tau, e doar ce poti... si eu l-am batut pe Alin, de 2 ori, sau probabil ai inteles gresit ce vroiam sa spun. Restul tine de subsolurile bine impamantenite !

bravo... esti idolul meu! daca tot o iesit jeleu... pot sa iti spun tie "legenda"?

AliN4u22.11.2008 12:35

:gathering:

 

ps : un clasament cand vede si ochiu' nostru ?

Vertigo22.11.2008 13:13

Et 29 hitchockian v mihainho86 3-1

Et 30 yamasha_tusca v hitchockian 5-2

Et 31 hitchockian v enquist_ro 3-0

bubutza22.11.2008 15:03
:gathering:

 

ps : un clasament cand vede si ochiu' nostru ?

 

maine seara cand vor aparea si ultimele 3 etape.

AliN4u22.11.2008 15:14

et 30 , enquist_ro v alinn50c = 0 - 3

noname_fu22.11.2008 18:54

Eu sunt plecat de maine pana joi. aman etapele.

blindica22.11.2008 21:45

Am impresia ca ultimele 3 etape nu se amana :steag_cruce_invers:

Serilius23.11.2008 16:11

aman jocul cu drlv85...nu ne-am gasit pana acum si ma intorc pe la 9 diseara...

ste_farfan23.11.2008 16:24
aman jocul cu drlv85...nu ne-am gasit pana acum si ma intorc pe la 9 diseara...

 

si eu sunt in aceeasi situatie cu drlv85...daca nu apucam sa jucam pana la 7, aman

 

nu mai e nevoie...gata am jucat

drlv8523.11.2008 17:23

31. drlv85 - amf_fifa [4-4]

mihainho8623.11.2008 17:39

Etapa 30

mihainho86 v cosmin_marin25 1-1

a postat si el ieri,nu am vazut.

AliN4u23.11.2008 19:32

clasament ?

 

etape ?

i0nutz8323.11.2008 20:24

@bubutza: aman cu badboy, jucam marti-miercuri, depinde cand ajung acasa ;)

«1131415161719»