Etapa 24:
mihainho86 v nnmfifa08 3-8 cel mai bun adversar intalnit pana acum... scorul nu reflecta ce s-a intamplat pe "teren".
@bubutza vad ca meciul restanta cu gattuso mi l-ai pus direct la infrangeri, ca altfel nu vad de unde a aparut brusc cea cu numarul 7...interesanta situatie nu?...pai ce facem?
scuze, m-a luat gura pe dinainte, imi fac mea culpa, am gresit la calcul...se mai intampla si la case mai mari;))
Aici nu trebuia sa apara si "15. drlv85 v gattuso_gh" ?
E ok .. m-am lamurit .. 3-0 pt mine ![]()
Etapa 23 a
buli2buli v mihainho86 4-0 ...in zona barajului .. poate raman pe acolo
Pe 6 ..am avut noroc , joaca bine
Ce mai rezultate...
, @ buli, ai avut pe 6 sau pe 10 min setarea
?
etapa 23: cosmin_marin25 v amf_fifa 2-1 (cand nu vrea sa intre nu intra domne' in niciun fel:-j)
etapa 24: amf_fifa v enquist_ro 3-0
etapa 25: ss_ultra v amf_fifa 0-3
etapa 23: cosmin_marin25 v amf_fifa 2-1 (cand nu vrea sa intre nu intra domne' in niciun fel:-j)
etapa 24: amf_fifa v enquist_ro 3-0
etapa 25: ss_ultra v amf_fifa 0-3
Un corner bine executat poate face diferenta ![]()
-------------
Serilius, da si tu un semn de viata, anunta cand poti juca.
25. i0nutz83 v blind1ro 2 - 1
Pot sa plec la meci linistit !
s e x o r a l Timisoara !
Etapa 25
i0nutz83 v blind1ro 2 - 1. Iar m-a batut omul cu cel mai "nefericit" joc de pe Planeta ! Alinn,Nmfifa,Cata,Badboy... Preluati legatura !
@blindica: nici nu stii cat ma bucur ca peste vreo doua saptamani te vad sub linie
) De data asta sper ca definitiv
)
@ ionutz83 : asta e scopul ultimilor ani din cariera ta publicistica, sa scrii la gazeta c-a retrograt Blindica. Tot ce se poate, luam in calcul orice varianta.
Etapa 23
enquist_ro v yamasha_tusca 0-3
Etapa 24
yamasha_tusca v buli2buli 7-3 ... adversar fair play
Etapa 25
nnmfifa08 v yamasha_tusca 3-2 nemeritat
Etapa 23 cosmin_marin25 v amf_fifa ( 2 - 1 )
Etapa 24 ss_ultra v cosmin_marin25 ( 0 - 3 )
Etapa 25 cosmin_marin25 v Serilius_2005 ( 3 - 0 )
jocuri - 25; victorii - 17; egaluri - 2; infrangeri - 6; golaveraj :86-48; puncte: 53
15 meciuri consecutive fara infrangere ![]()
aman cu drlv daca nu apucam sa jucam
Et 23 - hitchockian v ss_ultra 3-0
Et 24 - Serilius_2005 v hitchockian , nu-l gasesc pe serilius, m-a cautat si el, daca nu ne gasim, amanam meciul
Et 25 - hitchockian v tazonne 3-0
am aparut.. am avut un weekend f agitat si de aia n`am putut sa prestez etape .. daca nu apuc sa joc pana la termen.. aman ce se poate amana.. inclin sa cred ca doar meciul cu only_babbardel .. cu Ion am vorbit si joc acu cat de curand iar cu Alin, il vad online acum .. si probabil jucam tot pana in 7.. merci
N-am dat nici eu de gattuso_gh. Cer 3-0 oricum am auzit ca va fi exclus din camp.
25. alinn50c v drlv85 [5-1]
Nu mai dau de drlv, nici la tel nu raspunde de frica ![]()
Etapa 23:
only_babbardel1 v tazonne 3 - 0 *retras
Etapa 24:
drlv85 v only_babbardel1 - 4 - 4
Etapa25:
only_babbardel1 v gattuso_gh - nu l-am gasit - amanare
Nu mai dau de drlv, nici la tel nu raspunde de frica![]()
23. i0nutz83 v drlv85 [4-2]
jenibil
)
23. i0nutz83 v drlv85 4-2
In sfarsit am dat de el ![]()
24. drlv85 v only_babbardel1 [4-4] .. intens
)
am jucat cu ionutz : 3-2 confirm