FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1111213141519»
ste_farfan14.11.2008 20:18
Daca gatusso nu apare pana duminica va fi exclus.

 

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

Restante:

18:gattuso_gh v mihainho86 *

21:i0nutz83 v Serilius_2005 *

 

Scuzati de intarziere !

 

Varianta 2:

fcsclasamentsezonul3wb3.jpg

 

vad ca meciul restanta cu gattuso mi l-ai pus direct la infrangeri...interesanta situatie nu?...pai ce facem?

 

 

noname_fu14.11.2008 20:22

Etapa 24:

 

mihainho86 v nnmfifa08 3-8 cel mai bun adversar intalnit pana acum... scorul nu reflecta ce s-a intamplat pe "teren".

ste_farfan14.11.2008 21:03

@bubutza vad ca meciul restanta cu gattuso mi l-ai pus direct la infrangeri, ca altfel nu vad de unde a aparut brusc cea cu numarul 7...interesanta situatie nu?...pai ce facem?

 

scuze, m-a luat gura pe dinainte, imi fac mea culpa, am gresit la calcul...se mai intampla si la case mai mari;))

drlv8514.11.2008 21:39
Aici nu trebuia sa apara si "15. drlv85 v gattuso_gh" ?

 

E ok .. m-am lamurit .. 3-0 pt mine ;)

 

B33KTA14.11.2008 22:31

Etapa 23 a

buli2buli v mihainho86 4-0 ...in zona barajului .. poate raman pe acolo

Pe 6 ..am avut noroc , joaca bine

blindica15.11.2008 06:10

Ce mai rezultate... :thumbup: , @ buli, ai avut pe 6 sau pe 10 min setarea :naughty: ?

ste_farfan15.11.2008 10:51

etapa 23: cosmin_marin25 v amf_fifa 2-1 (cand nu vrea sa intre nu intra domne' in niciun fel:-j)

 

etapa 24: amf_fifa v enquist_ro 3-0

 

etapa 25: ss_ultra v amf_fifa 0-3

KINSKI15.11.2008 12:44
etapa 23: cosmin_marin25 v amf_fifa 2-1 (cand nu vrea sa intre nu intra domne' in niciun fel:-j)

 

etapa 24: amf_fifa v enquist_ro 3-0

 

etapa 25: ss_ultra v amf_fifa 0-3

 

Un corner bine executat poate face diferenta :punk:

-------------

Serilius, da si tu un semn de viata, anunta cand poti juca.

i0nutz8315.11.2008 14:02

25. i0nutz83 v blind1ro 2 - 1

 

Pot sa plec la meci linistit !

 

s e x o r a l Timisoara !

blindica15.11.2008 14:09

Etapa 25

 

i0nutz83 v blind1ro 2 - 1. Iar m-a batut omul cu cel mai "nefericit" joc de pe Planeta ! Alinn,Nmfifa,Cata,Badboy... Preluati legatura !

i0nutz8315.11.2008 14:17

@blindica: nici nu stii cat ma bucur ca peste vreo doua saptamani te vad sub linie ;)) De data asta sper ca definitiv ;))

blindica15.11.2008 14:31

@ ionutz83 : asta e scopul ultimilor ani din cariera ta publicistica, sa scrii la gazeta c-a retrograt Blindica. Tot ce se poate, luam in calcul orice varianta.

crist3a15.11.2008 15:24

Etapa 23

enquist_ro v yamasha_tusca 0-3

 

Etapa 24

yamasha_tusca v buli2buli 7-3 ... adversar fair play

 

Etapa 25

nnmfifa08 v yamasha_tusca 3-2 nemeritat

 

KINSKI15.11.2008 21:10

Etapa 23 cosmin_marin25 v amf_fifa ( 2 - 1 )

Etapa 24 ss_ultra v cosmin_marin25 ( 0 - 3 )

Etapa 25 cosmin_marin25 v Serilius_2005 ( 3 - 0 )

 

jocuri - 25; victorii - 17; egaluri - 2; infrangeri - 6; golaveraj :86-48; puncte: 53

 

15 meciuri consecutive fara infrangere :boxing:

 

 

AliN4u16.11.2008 12:27

aman cu drlv daca nu apucam sa jucam

Vertigo16.11.2008 13:47

Et 23 - hitchockian v ss_ultra 3-0

Et 24 - Serilius_2005 v hitchockian , nu-l gasesc pe serilius, m-a cautat si el, daca nu ne gasim, amanam meciul

Et 25 - hitchockian v tazonne 3-0

drlv8516.11.2008 15:15

am aparut.. am avut un weekend f agitat si de aia n`am putut sa prestez etape .. daca nu apuc sa joc pana la termen.. aman ce se poate amana.. inclin sa cred ca doar meciul cu only_babbardel .. cu Ion am vorbit si joc acu cat de curand iar cu Alin, il vad online acum .. si probabil jucam tot pana in 7.. merci

BADboySteaua16.11.2008 16:30

N-am dat nici eu de gattuso_gh. Cer 3-0 oricum am auzit ca va fi exclus din camp.

drlv8516.11.2008 16:30

25. alinn50c v drlv85 [5-1]

i0nutz8316.11.2008 17:24

Nu mai dau de drlv, nici la tel nu raspunde de frica ;)

BabBarDeL16.11.2008 17:36

Etapa 23:

only_babbardel1 v tazonne 3 - 0 *retras

 

Etapa 24:

drlv85 v only_babbardel1 - 4 - 4

 

Etapa25:

only_babbardel1 v gattuso_gh - nu l-am gasit - amanare

drlv8516.11.2008 18:02
Nu mai dau de drlv, nici la tel nu raspunde de frica ;)

 

23. i0nutz83 v drlv85 [4-2]

 

jenibil ;))

 

i0nutz8316.11.2008 18:02

23. i0nutz83 v drlv85 4-2

 

In sfarsit am dat de el ;)

drlv8516.11.2008 18:28

24. drlv85 v only_babbardel1 [4-4] .. intens ;))

Serilius16.11.2008 20:28

am jucat cu ionutz : 3-2 confirm

«1111213141519»