pentru voi care aveti timp si le jucati imediat , e normal sa vreti mai multe , daca baga maine etape eu in week end nu sunt available , muncesc si duminica e meciul.
Da maine dupa ora 19 da
pentru voi care aveti timp si le jucati imediat , e normal sa vreti mai multe , daca baga maine etape eu in week end nu sunt available , muncesc si duminica e meciul.
Da maine dupa ora 19 da
pai maine oricum baga ..
Baga la termen ,bubutza, ca am perioada de foc la serviciu, merci ! Forza Steaua ![]()
gatuso nu a aparut .. nu dau de el deloc .. eu am mai luat amanari in numele meu .. ori 3-0 pt mine ori amanare in numele lui .. asta dak o mai aparea
gatuso nu a aparut .. nu dau de el deloc .. eu am mai luat amanari in numele meu .. ori 3-0 pt mine ori amanare in numele lui .. asta dak o mai aparea
aceeasi situatie si la mine cu gattuso
O fi bolnav, o avea el ceva ...
Etapa 15
Serilius_2005 v mihainho86 1-3
Aman etapa cu serilius daca nu jukm pana la termenul limita
etapa 22 , ss_ultra v alinn50c = 0 - 3
Etapa 19
badboy_steaua v ss_ultra 3-0
Etapa 20
Serilius_2005 v badboy_steaua 2-4
etapa 18 , alinn50c v only_babbardel1 = 4 - 3
etapa 16: amf_fifa v gattuso_gh (restanta)
etapa 18: amf_fifa v blind1ro 2-3
etapa 19: alinn50c v amf_fifa 8-3
etapa 20: amf_fifa v mihainho86 2-4
etapa 21: hitchockian v amf_fifa 3-3
etapa 22: amf_fifa v yamasha_tusca 8-3
etapa 18 Serilius_2005 v buli2buli 2-1
Etapa 18:
alinn50c v only_babbardel1 4 - 3
Etapa 19 :
only_babbardel1 v hitchockian 3 - 1
Etapa 21:
only_babbardel1 v ss_ultra 3 - 0
Etapa 20:
cosmin_marin25 v only_babbardel1 4 - 3
Etapa 22:
Serilius_2005 v only_babbardel1 1 - 2
etapa 19 , alinn50c v amf_fifa = 8 - 3
Et 18 - hitchockian v i0nutz83 3-2
Et 19 - only_babbardel1 v hitchockian 3-1
Et 20 - hitchockian v alinn50c 3-3
Et 21 - hitchockian v amf_fifa 3-3
Etapa 18
amf_fifa v blind1ro 2 - 3
Etapa 19
mihainho86 v blind1ro 2- 2 Ati taiat padurile. Jucati din munti
Etapa 20
blind1ro v yamasha_tusca 1 - 1 ![]()
Etapa 21
enquist_ro v blind1ro 0 - 3
Etapa 22
blind1ro v buli2buli 2 - 1 . Fifa, joc ciudat.
Am inceput de la mijloc cu pasa la coechipier,plecand apoi spre poarta lui,incalcand regulamentul.
A facut host la 4 min,incalcand de asemenea regulamentul( am inregistrarea meciului)
Propun rejucare
propun intai sa-mi dai inregistrarea meciului.
LE : Meciul se va rejuca pe setarile normale.
Etapa 19:
i0nutz83 v cosmin_marin25 ( 4 - 5 )
Cel mai frumos meci de pana acum, cu revenire de la 3-0 si a saptea victorie consecutiva
. Bafta, Ionutz, un meci pe cinste.
Frumos meci, e drept.. Fara niciun fel de qw ! Aviz hitchockian etc
Frumos meci, e drept.. Fara niciun fel de qw ! Aviz hitchockian etc
Nu putem schimba regulamentul? Si sa-l interzicem definitiv din terenul propriu? Ca din al adversarului mai poti da centrari, dar sa munceasca lumea sa ajunga la poarta adversa ...
Il schimbam, dar cu riscul de a ramane cu 7-8 insi din 36 ![]()
A mai fost odata interzis qw si erau scandaluri la fiecare meci. Sper acum - cu posibilitatea inregistrarii meciului si evident depistarii qw-urilor - sa fie totul in regula. Asta din sezonul viitor !
Etapa 18: cosmin_marin25 v badboy_steaua ( 6 - 2 )
Etapa 19: i0nutz83 v cosmin_marin25 (4 - 5 )
Etapa 20: cosmin_marin25 v only_babbardel1 ( 4 - 3 )
Etapa 21: alinn50c v cosmin_marin25 ( 4 - 4 )
Etapa 22: cosmin_marin25 v hitchockian (6 - 4 )
Si s-au facut 11 meciuri consecutive fara infrangere ![]()
J=> 22
V=>14
E=>5
I=>6
GM=>78
GP=>47
P=>44