FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«191011121319»
B33KTA05.11.2008 17:58

pentru voi care aveti timp si le jucati imediat , e normal sa vreti mai multe , daca baga maine etape eu in week end nu sunt available , muncesc si duminica e meciul.

Da maine dupa ora 19 da

AliN4u05.11.2008 18:04

pai maine oricum baga ..

blindica05.11.2008 19:09

Baga la termen ,bubutza, ca am perioada de foc la serviciu, merci ! Forza Steaua fular-campionii

drlv8506.11.2008 08:57

gatuso nu a aparut .. nu dau de el deloc .. eu am mai luat amanari in numele meu .. ori 3-0 pt mine ori amanare in numele lui .. asta dak o mai aparea

ste_farfan06.11.2008 09:21
gatuso nu a aparut .. nu dau de el deloc .. eu am mai luat amanari in numele meu .. ori 3-0 pt mine ori amanare in numele lui .. asta dak o mai aparea

 

aceeasi situatie si la mine cu gattuso

i0nutz8306.11.2008 10:12

O fi bolnav, o avea el ceva ...

mihainho8606.11.2008 14:17

Etapa 15

Serilius_2005 v mihainho86 1-3

crist3a06.11.2008 16:05

Aman etapa cu serilius daca nu jukm pana la termenul limita

bubutza06.11.2008 17:05

Etape + Clasament !

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

Etape amanate:

15:drlv85 v gattuso_gh

16:amf_fifa v gattuso_gh

16:yamasha_tusca v Serilius_2005

 

Alta varianta pt clasament ca am inteles ca nu il vad toti !

fcsclasamentsezonul3nx0.jpg

AliN4u06.11.2008 18:41

etapa 22 , ss_ultra v alinn50c = 0 - 3

BADboySteaua06.11.2008 19:01

Etapa 19

 

badboy_steaua v ss_ultra 3-0

 

Etapa 20

 

Serilius_2005 v badboy_steaua 2-4

AliN4u06.11.2008 19:42

etapa 18 , alinn50c v only_babbardel1 = 4 - 3

ste_farfan06.11.2008 20:00

etapa 16: amf_fifa v gattuso_gh (restanta)

 

etapa 18: amf_fifa v blind1ro 2-3

 

etapa 19: alinn50c v amf_fifa 8-3

 

etapa 20: amf_fifa v mihainho86 2-4

 

etapa 21: hitchockian v amf_fifa 3-3

 

etapa 22: amf_fifa v yamasha_tusca 8-3

Serilius06.11.2008 20:11

etapa 18 Serilius_2005 v buli2buli 2-1

BabBarDeL06.11.2008 20:25

Etapa 18:

alinn50c v only_babbardel1 4 - 3

 

Etapa 19 :

only_babbardel1 v hitchockian 3 - 1

 

Etapa 21:

only_babbardel1 v ss_ultra 3 - 0

 

Etapa 20:

cosmin_marin25 v only_babbardel1 4 - 3

 

Etapa 22:

Serilius_2005 v only_babbardel1 1 - 2

AliN4u06.11.2008 21:02

etapa 19 , alinn50c v amf_fifa = 8 - 3

Vertigo06.11.2008 21:35

Et 18 - hitchockian v i0nutz83 3-2

Et 19 - only_babbardel1 v hitchockian 3-1

Et 20 - hitchockian v alinn50c 3-3

Et 21 - hitchockian v amf_fifa 3-3

blindica07.11.2008 06:05

Etapa 18

 

amf_fifa v blind1ro 2 - 3

 

 

Etapa 19

 

mihainho86 v blind1ro 2- 2 Ati taiat padurile. Jucati din munti

 

Etapa 20

 

blind1ro v yamasha_tusca 1 - 1 :steag_sah_mic:

 

Etapa 21

 

enquist_ro v blind1ro 0 - 3

 

 

Etapa 22

 

blind1ro v buli2buli 2 - 1 . Fifa, joc ciudat.

mihainho8607.11.2008 15:39

Am inceput de la mijloc cu pasa la coechipier,plecand apoi spre poarta lui,incalcand regulamentul.

A facut host la 4 min,incalcand de asemenea regulamentul( am inregistrarea meciului)

Propun rejucare

bubutza07.11.2008 15:45

propun intai sa-mi dai inregistrarea meciului.

 

LE : Meciul se va rejuca pe setarile normale.

KINSKI07.11.2008 16:57

Etapa 19:

 

i0nutz83 v cosmin_marin25 ( 4 - 5 )

 

Cel mai frumos meci de pana acum, cu revenire de la 3-0 si a saptea victorie consecutiva :boxing: . Bafta, Ionutz, un meci pe cinste.

i0nutz8307.11.2008 17:00

Frumos meci, e drept.. Fara niciun fel de qw ! Aviz hitchockian etc

KINSKI07.11.2008 17:03
Frumos meci, e drept.. Fara niciun fel de qw ! Aviz hitchockian etc

 

 

Nu putem schimba regulamentul? Si sa-l interzicem definitiv din terenul propriu? Ca din al adversarului mai poti da centrari, dar sa munceasca lumea sa ajunga la poarta adversa ...

i0nutz8307.11.2008 17:05

Il schimbam, dar cu riscul de a ramane cu 7-8 insi din 36 :)

A mai fost odata interzis qw si erau scandaluri la fiecare meci. Sper acum - cu posibilitatea inregistrarii meciului si evident depistarii qw-urilor - sa fie totul in regula. Asta din sezonul viitor !

KINSKI07.11.2008 23:22

Etapa 18: cosmin_marin25 v badboy_steaua ( 6 - 2 )

Etapa 19: i0nutz83 v cosmin_marin25 (4 - 5 )

Etapa 20: cosmin_marin25 v only_babbardel1 ( 4 - 3 )

Etapa 21: alinn50c v cosmin_marin25 ( 4 - 4 )

Etapa 22: cosmin_marin25 v hitchockian (6 - 4 )

 

Si s-au facut 11 meciuri consecutive fara infrangere :boxing:

 

 

J=> 22

V=>14

E=>5

I=>6

GM=>78

GP=>47

P=>44

 

 

«191011121319»