cu parere de rau vreau sa va anunt ca sunt obligat sa ma retrag din campionat, decizia mea este luata din cauza faptului ca plec pt o perioada mai mare din tara iar unde ma voi duce nu voi avea acces f rapid la net ... imi cer scuze ca v-am incurcat si imi cer scuze fata de ionut care este un baiat de nota 10...
sper ca atunci cand voi mai avea ocazia sa ma inscriu sa fiu primit.
Numai bine!

