FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131419»
tazonne08.11.2008 16:57

cu parere de rau vreau sa va anunt ca sunt obligat sa ma retrag din campionat, decizia mea este luata din cauza faptului ca plec pt o perioada mai mare din tara iar unde ma voi duce nu voi avea acces f rapid la net ... imi cer scuze ca v-am incurcat si imi cer scuze fata de ionut care este un baiat de nota 10...

sper ca atunci cand voi mai avea ocazia sa ma inscriu sa fiu primit.

Numai bine!

BADboySteaua08.11.2008 19:26

Etapa 21

 

badboy_steaua v tazonne 3-0

i0nutz8309.11.2008 09:45

@tazonne: Fara probleme !

noname_fu09.11.2008 12:16

Etapa 19

nnmfifa08 v Serilius_2005 1-0

Etapa 20

tazonne v nnmfifa08 0-3

 

Gattuso e tot de negasit.

crist3a09.11.2008 15:21

Etapa 16

yamasha_tusca-serilius2008 0-0

 

Etapa 18

drlv85 v yamasha_tusca 3-2 kt ghinion doamne

 

Etapa 19

yamasha_tusca v gattuso_gh nu am dat de el...cer 3-0

 

Etapa 20

blind1ro v yamasha_tusca 1-1

 

Etapa 21

yamasha_tusca v mihainho86 3-1

 

Etapa 22

amf_fifa v yamasha_tusca 8-3

drlv8509.11.2008 15:37

18. drlv85 v yamasha_tusca [3-2]

 

19. enquist_ro v drlv85 [0-3] - MV

 

20. drlv85 v buli2buli [1-2]

 

21. nnmfifa08 v drlv85 [0-2]

 

22. drlv85 v badboy_steaua [1-0]

mihainho8611.11.2008 14:15

aman cu gattusso.

noname_fu11.11.2008 21:39

de gattuso nu dau si nici nu mai stau sa-l caut ca vad ca nu raspunde nimanui.

B33KTA11.11.2008 22:02

si eu am aceeasi problema , am vb o singura data cu el , mi a spus ca jucam pe seara si de vreo 2 zile il tot astept . * cu amanare pt el

bubutza12.11.2008 16:46

etape si clasament maine!

 

va multumesc.

blindica13.11.2008 19:35

Etapa 23

 

nnmfifa08 v blind1ro 1 - 2 . Revansa. :steag_sah_mic:

 

Etapa 24

 

 

blind1ro v badboy_steaua 2 - 1 . Meci f greu , pe care insa l-am dominat tactic :D

noname_fu13.11.2008 20:24

Etapa 25:

nnmfifa08 v yamasha_tusca 3-2

mihainho8613.11.2008 21:10

Etapa 25

badboy_steaua v mihainho86 1-2

i0nutz8314.11.2008 09:22

Ma da' clasamentu' ?

AliN4u14.11.2008 10:38

et 23 : alinn50c v Serilius_2005 = 2 - 1

 

et 24 : tazonne v alinn50c = 0 - 3

bubutza14.11.2008 16:38

Daca gatusso nu apare pana duminica va fi exclus.

 

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

Restante:

18:gattuso_gh v mihainho86 *

21:i0nutz83 v Serilius_2005 *

 

Scuzati de intarziere !

 

Varianta 2:

fcsclasamentsezonul3wb3.jpg

AliN4u14.11.2008 17:07

la tazonne tre` sa-i pui 0-3 la toate meciurile

B33KTA14.11.2008 17:09

sa ramana asa cu punctele care le a acumulat pana acuma , sa nu se interpreteze . parerea mea ca e cel mai bine asa . Ms Andrei . Am inteles perfect

bubutza14.11.2008 17:10

d) Retrageri: daca un jucator se retrage pana la sfarsitul turului, toate meciurile ii vor fi omologate cu 0-3, inclusiv cele pe care a apucat sa le joace. Daca retragerea survine in retur, vor fi omologate la masa verde doar meciurile din retur, urmand a i se pastra rezultatele din tur. Daca cineva isi declara intentia de a se retrage dupa/la finalul sezonului, rezultatele vor ramane cele din "teren".

AliN4u14.11.2008 17:12

ok , my bad

i0nutz8314.11.2008 18:26

Am jucat cu serilius, parca 3-2 pentru mine, am omis sa postez, la fel si el. Sa asteptam confirmarea, dar parca 3-2 sau 3-1...

drlv8514.11.2008 18:29
Restante:

18:gattuso_gh v mihainho86 *

21:i0nutz83 v Serilius_2005 *

 

Aici nu trebuia sa apara si "15. drlv85 v gattuso_gh" ?

i0nutz8314.11.2008 18:31

O fi cerut gattuso 3-0 si ai luat`o`n mana :))

 

@bubutza: drlv nu vrea sa joace cu mine !

drlv8514.11.2008 18:34

:)) mai e Ion-ule pana duminica .. uitsi polemica din tur :D ?!

 

jucam pana la termen .. nu e stres .. iar agitsi atmosfera inutil pe aici .. ca berea`n sticla :P

i0nutz8314.11.2008 18:34

Eu nu joc cu fricosi :)

«1101112131419»